Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

HODNĚ NEBO MÁLO: Miliónová vláda psáno pro deník.to

Pokud bude mít dvacet procent alkoholu pivo, půjde už o hodně vrcholnou specialitu, vyrobená nejspíše vymražováním, protože ta nejsilnější piva vzniklá běžným kvašením dosahují maximálně tak patnácti procent.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LZ

L93u83i58s 47Z29í48d11e19k

9. 4. 2024 14:18

Jaký průzkum si zaplatíš, takový ho máš ! To ví 5demolice.

0 0
možnosti
Foto

Taky lze přidávat do již vykvašeného piva alkohol, aby pivo mělo grády.

0 0
možnosti
Foto

Zazdít ruma umí každej, ale zvýšit podíl alkoholu vymražením, to je drahá mistrovská vinařská technika (drahá pro zákazníka).

0 0
možnosti
ŚS

Z voleb se stala pod tlakem médií reality show. Jinak řečeno, dost lidí naskočilo na myšlenku, že parlamentní volby nejsou o výhře ideí, ale o prohře toho, koho nesnášejí. Toto odmítám a dál si budu volit svou pidistranu se kterou souzním.

0 0
možnosti
ZL

V téhle souvislosti jste můj člověk: volím ty, které tam chci mít. Pokud jsem v tom (skoro) sám, nedá se nic dělat.

0 0
možnosti
FN

Fialová vláda a Pětikolka nadále pokračuje v politice neschopnosti, nečinnosti a přehlížení občanů. Volební vítězství si patrně hodlá zajistit mimoparlamentními metodami. Opětovným vstupem Baxovy party z ústavního soudu nebo předvolební aférou z kuchyně šéfa státní bezpečnosti Koudelky. Případně korespondenční volbou, snížením věku voličů nebo rozdáváním občanství.

0 0
možnosti
OM

O22. 48M30.

9. 4. 2024 9:47

Že je současná vláda zklamáním, to je pravda, ale že by omezovala svobodu slova?

0 0
možnosti
ŚS

Tak se pokuste na veřejnosti hlásat, co si opravdu myslíte o Romech, migrantech, muslimech atd. A hnedle omezen budete.:-)

0 0
možnosti
Foto

SPOLU je zde nutné, aby vůbec nějaká vláda za současného stavu politiky u nás byla. Sice to není žádný zázrak, s čím souhlasím, ale kam jinam sáhnout? ANO, SPD? A ostatní strany jsou dost stydlivé, nějak se jim do vládnutí nechce. Stačí jim, když jejich VIP se dostanou do poslaneckých lavic, aby si užívali blahobytu a občas za to něco řekli a zabušili se do prsou. Ale takhle se o moc nebojuje!

0 0
možnosti
ZL

Blbý je, že toho poslušného mopslíka jsme ze sebe udělali referendem o vstupu do EU. Že to Lisabonská smlouva nevylepšila, to je jenom další smutný fakt.

0 0
možnosti
Foto

To není argument, vystoupit není zakázáno.

0 0
možnosti
Foto

29x jsem to nečetl, ale už jsem se těšil, co letos vymyslíte a necítím se zklamán. Je to zábavné čtení, jen se mi zazdálo, že pro takovou prkotinu je to až trochu moc slov. Ta hodina neznamená nic pro zdraví. Když se vstávávalo s rozedněním a šlo spát se západem slunce, byl to jediný "čas", který bylo lze nazývat přírodním. I rozednění a soumrak nenastává ve stejný čas, mění se denně. Tudíž je na ten rytmus adaptováno vše živé na Zeměkouli. Rozdělení intervalu mezi východem a západem Slunce je vynález lidí, dělají to z praktických důvodů od starověkých civilizací, které považovaly dvanáctku za šťastné či magické číslo. Další dělení dne a noci je voleno podobně. Číslo na hodinkách neznamená nic ani pro hospodářství. Zástupy lidí vstávají tak, aby byli vyspalí, aby přišli včas do práce, aby stihli včas to, co si předsevzali. A jestli to začíná v 5:00 nebo v 6:00 je zcela lhostejné. Lidé s pravidelným režimem v pravidelném zaměstnání chodí spát nejčastěji tak, aby se vyspali. Pokud to má někdo do práce 20 minut pěšky a začíná v 7:00, chodí spát třeba v 23:00, tak, aby se vyspal, nasnídal a šel z domu procitlý. Když někdo dojíždí do zaměstnání 60 km autem a začíná v 6:00, tak aby byl vyspalý a auto mohl řídit dokonale probuzený, chodí spát třeba už v 20:00. Číslo na hodinkách je opět zcela nedůležité. Při změně letního a zimního času jde tedy především o adaptaci na změnu čísel na hodinkách. Někoho rozčiluje, že chtěl vstávat v pět, ale protože se posunuly hodinky, vstává v 5 a přitom by byly ještě včera čtyři... Kdo mi to dělá a proč? Z jakého titulu? Kde vzal právo zasahovat do mých osobních cirkadiánních rytmů!? Tak proč se to dělá nevím, ale jsem si jistý, že to je zcela nedůležité, nezávažné, okrajové, postradatelné téma. Hezky jsem si však početl. Tak zase na podzim, jo?

0 0
možnosti
Foto

Sakra, nějak mi to přeskočilo na jiný Jaklův článek ke změně času... Omlouvám se všem, kteří na tom okem spočinuli.

0 0
možnosti
JN

Ale začíná to pomalu vřít, připomíná mi to atmosféru roku 89, nastanou zřejmě velké změny v celém světě.

0 0
možnosti
VP

Souhlas, podobnost je velká. Nový rok 89 se blíží.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz