23.5.2022 | Svátek má Vladimír


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kanioková 4.10.2010 22:15

Ještě jsem to tu nepročetla, takže nevím,

jestli to tu už nezaznělo. Ale pokud vím, tak zloději a padělatelé byli v koncentrácích využívaní jako odborníci na padělání západních bankovek. Tak to je vždycky, i ti "odborníci" ze STASI či našeho StB určitě byli využiti v jiných takto orientovaných službách.

A. Hrbek 4.10.2010 19:13

A co

Gehlen?

J. Novak 4.10.2010 19:01

Nic noveho pod sluncem

Zrovna vcera, nebo predevcirem jsem koukal na film Catch Me, If You Can - Chytni mne, jestli muzes, s Leonardem di Caprio, ve kterem se nakonec mistrny padelatel seku a platidel stane vazenym zamestnancem a odbornikem odboru hospodarske kriminality - padelatelstvi FBI. :-)

V. Pavel 4.10.2010 16:53

Re: Staronová bolševická propaganda v inovovaném balení!

Nikoliv Kylchape! Je to o tom, kdo využíval po WWII. nacistické zločince. Je komoušská Olšerova prasárna, že úplně "zapomněl" na CCCP! Kapišto, továrišč Kylchap?

B. Michal 4.10.2010 16:06

Re: No, představte si, že by na místa těch kryptologů

O tomto píše taky D. Eisenhower (Crusade to Europe) v souvislosti se správou obsazeného Německa. AMG (American Military Government) hledala nezkompromitované odborníky, ale ti, pokud přežili, tak byli profesně odstavení někdy od roku 1933, takže v roce 1945 nebyli moc platní - a ještě jich bylo málo. Podobnost s rokem 1989 není náhodná. Možná, že do této kategorie spadá i rozpuštění Saddámových gard v Iráku.

A ti dederónští kryptologové: kdyby je nezaměstnali takto, tak řada z nich dnes pracuje pro Rusko. To by byla dvojitá potíž: nemáte odborníky a navíc je věnujete protivníkovi.

P. Fiala 4.10.2010 15:43

Stasi jste moc "nerozpitval"

Vím, že i pan Putin se velmi angažoval na přípravě agentů Stasi, několik roků před spojením obou částí Německa. Od doby podepsání USA-SSSR smlouvy v r.1986 "Snížení raket a zvednutí opony" a jejich aktivace v r.1989 a později.

R. John 4.10.2010 15:39

Ale kdeže, to vše odvál technický čas.

V. Novák 4.10.2010 14:02

No, představte si, že by na místa těch kryptologů

(houby "šifranti" - šifrant je enóno v trávě, které jen vykonává předepsanéúkony) dali vás. Nebo Cibulku...

To by byli Bundesamt a Bundesnachrichtendienst morálně čisti co batolata - a asi zrovna tak použitelné. Jo, kryptolog - to musí být hlava matematická! To se nedá jen tak nahradit.

Normalizace dbala na ideovou čistotu spolupracovníků - a podle toho taky dopadla.

P. Kylchap 4.10.2010 13:08

Re: Staronová bolševická propaganda v inovovaném balení!

Jasně, napíše-li někdo něco špatného o západních státech bude¨muset přidat:  "Ale v Rusku..." . To mi připomíná způsoby za totáče, aneb "v Americe zase bijou černochy".

S. Rehulka 4.10.2010 11:37

Tedy pánové.....

....proč se hovoří o "kováříčcích", když premierem SSSR - (pardon, Ruska), je "kovář" jak hovado ?

V. Pavel 4.10.2010 10:42

Re: Staronová bolševická propaganda v inovovaném balení!

Kylchape! Já vaši ironii beru! Jsou zde ovšem "méně chápavější", na které Olšer, vy a ten, kterého máme na Hradě, spoléháte. Proto jen ať Olšer sesmolí obdobný pamflet, avšak o CCCP. Pro historickou spravedlivost, nebo poctivost, říkají-li vám uvedené pojmy něco.

P. Kylchap 4.10.2010 10:02

Re: Staronová bolševická propaganda v inovovaném balení!

Ale to přece ví každé malé dítě, že Řiše Zla využívala zločince. Snad na to máme i nějaký zákon.

Ale demokratické státy? To určitě ne! Zlolajný Olšer si přece bohapustě vymýšlí ve snaze poskvrnit naši čistou cestu k demokracii kupkami hnoje.

J. Šimek 4.10.2010 8:58

Stasi byla zločinecká organizace,

protože zaměstnávala šífranty ? Tak to mě nenapadlo, že to kritérium nebezpečnosti je vlastně v tomto :-)

V. Pavel 4.10.2010 8:29

Staronová bolševická propaganda v inovovaném balení!

Přžiznávám, že jsem předpojatý k výplodům Olšera, protože jsem o něm zaznamenal, že jako příslušník zločinecké KSČ patřil k nejpokleslejším bolševickým novinářským Husákovským agitátorům na Ostravsku. Jak lze zaznamenat z tohoto článku, předpojatost mne neuzklamala! V rádoby "objektivním" pomlouvání BRD a USA za údajné "pardonování" nacistických zločinců zcela chybí "Sovětský svaz - Mírová hráz"! Tam asi nacističtí zločinci po WWII. vůbec nepůsobili? Olšere! Napiště pokračování ke svému dnešnímu pmfletu, ale o SSSR!

R. John 4.10.2010 0:41

Dobrý den pane Olšere.

Vracím se znovu k Milo Komínkovi, bohužel, podlehl jsem na základě nepřesných informacích dojmu,(moje chyba),  že jste neprávem nařkl  M. Komínka. Napadl jsem Vás za to zde na stránkách Psa. Když jsem si ověřil u  člověka, který žije v Americe a patřil ke známým  Komínkových a na kterého se také odvoláváte, že co jste psal je pravda, musím se Vám omluvit, měl jste pravdu. Já ne a pohaňel jsem Vás. Veřejně jsem Vás napadl, veřejně se Vám omlouvám.  Prosím, přijměte moji hlubokou omluvu.

                                                                                                      Robert John 

                                                                                                       Praha

O. Kadlec 4.10.2010 0:28

Důsledky vašich rozhodnutí.

To máte z toho že posloucháte Petra Cibulku.

Z kouření bývá rakovina plic, z naslouchání Cibulkovi bordel v hlavě.