Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

HISTORIE: Naši slavní nebožtíci v pohybu

Když duše opustí tělo, málokdy se pozůstatky mrtvého stěhují vícekrát z místa na místo. V našich dějinách k tomu párkrát došlo a několik významných osobností mělo docela pestrý život i po smrti.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JF

O zapomenutém Josefu Slavíkovi, kterého se prý obávali i sám maestro Pagannini, je jeden velmi hezký díl v Toulkách českou minulostí. Autorovi dík za připomenutí i tohoto Čecha. R^

0 0
možnosti
HR

Zajímavý článek i když poněkud drsný. Jen bych si dovolila malou poznámku: Tak jak se nám podařilo vymýtit z povědomí českého národa historii staletého soužití s německojazyčnými spoluobčany, zničit historické budovy a dokonce i celé obce a městečka, tak se nám podařilo zlikvidovat i hroby nejen normálních ale především významných osobností jen proto že patřili k německojazyčné kultuře naší země.

0 0
možnosti
JP

On se takový Kurt Godel také považoval vždy za Rakušana, nikoli za Čecha....Obecně se čeští Němci také většinou považovali za Němce, ne za německy hovořící Čechy...Bylo by to krásné, žít zde ve vzájemném respektu, ale to fungovalo jenom v některých směrech...řevnivost a nesnášenlivost tu byla vždy...

0 0
možnosti
LD

L15i13b86o70r 24D15a46v13i93d

6. 11. 2020 10:12

Podivné způsoby si zavedla katolická náboženská organizace, jejíž věřící se scházejí v podstatě na hřbitovech. Kterými jsou práchnivějící nebožtíci v katakombách pod kostelními lavicemi!

Že by soustavná oslava smrti?

0 0
možnosti
IP

I22g49o27r 70P45á84v88e98k

6. 11. 2020 7:40

Jediný článek, který se dal dnes přečíst celý ale nic k němu nemám.

0 0
možnosti
MK

široko daleko nic - hlavně mezi živými !!!!!!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz