4.10.2023 | Svátek má František


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
JH 15.2.2010 10:02

Herr Schultz tady díky svobodě slova dnes i za první republiky,

kterého by si za vlády svých soukmenovců nemohl v rajchu dovolit, tady může ve stylu svého propagandisty Goebbelse pokračovat: 100x opakovaná lež . . .

Frank 15.2.2010 1:27

Bartoni, modrá troubo, řešte zatím průšvihy soukmenovců.

Jestli se do toho policajti a státní zastupitelství opravdu pustí, tak nemáte koho dát na kandidátky. ODS je banda grázlů, zlodějů a lhářů. Kde je nějaký bordel, tak je v tom člen ODS. Vy se rád staráte o jiné a odvádíte pozornost od soukmenovců. Kdyby nějaký průšvih udělal někdo z jiné strany, tak byste slintal blahem a roznesl ho na kopytech. A teď ticho po pěšině. Jenom Myrek národu sdělil, že je to selhání jednotlivce a ne celku ODS. Kdo podle něj selhal? Nejspíš ten, který tu zlodějnu práskl, že?

Anti :°-( 15.2.2010 8:27

Re: Bartoni, modrá troubo, řešte zatím průšvihy soukmenovců.

Posledně bylo slyšet o bordelu v souvislosti s ČSSD v Dubí. Vypněte si ten selektivní filtr v hlavě.

Vasekpasek 15.2.2010 1:05

...

No, říkáte sice, že se stavíte spíše na stranu pana Vlka, ale dalšími slovy to v podstatě popíráte. Tak ještě jednou - činy, které se při tzv. "odsunu" děly, lze možná chápat v kontextu historických souvislostí, nicméně to neznamená, že nebyly odsouzeníhodné. Z článku pana Vlka v podstatě plyne, že všichni Němci byli nacisti a zasloužili si postřílet (nebo umlátit lopatou, podle možností...), což je přímo odpudivé.

Žiju taky nedaleko Nového Boru, ale víc se Neviditelný pes nedoví, registrovat se nebudu a tím pádem dnešní příspěvek je po dlouhých letech můj poslední :(

komenský 15.2.2010 0:34

divné

co je to za pojmy? revanšismus? a co chce kdo zkoumat? to je přece jen taková výmluva. popravy starců stejně jako jinde puberťáků a jinde házení kočárků s dětmi do řeky je přece zločin. že si stateční češi nešli vyřídit účty s esesáky. ale popravit staříky a děti, to jim šlo. odbojáři poslední minuty.

strejda 15.2.2010 1:10

Re: divné

Není to tak jednoduché. Chyba je na české straně. Ta nikdy, ani za 45 + 20 let, řádně takové záležitosti nevyřešila na základě všech dostupných informací. Publikuje se pak pohled jen jedné strany, té poškozené. Ten nemusí být a patrně také nebude objektivní - již z důvodu, že neměli šanci na nějaké objektivní zjištění a vycházejí jen ze vzpomínek.

Bidlo 15.2.2010 5:51

Re: divné

Co proboha chcete zkoumat na vraždění civilistů? Chápu, pro vás komunisty to není nic k pohoršení, nicméně pochopte, že drtivá většina obyvatel je normální!

karas 15.2.2010 7:22

Re: divné

Nemáte pravdu, někteří pachatelé ( v Postoloprtech) byli souzeni už krátce po válce.

Jarda 15.2.2010 7:58

Re: divné

 Odsouzen byl i dustojnik K. Pazur za to, ze nechal vyvezt z vlaku 226 Nemcu starcu, zen a deti a nechal je bez jakehokoliv soudu postrilet. Dostal nekolik malo let, odsedel si jen neco z toho, prisel "vitezny" unor a dedicky syfilitik Klema ho propustil z lapaku.

I-Worm 15.2.2010 8:25

Re: divné

kolik si odseděli vrazi z Lidic, Javoříčka, atd, ?

karas 15.2.2010 9:41

Re: divné

Nejsem soudce, neznám detaily, a proto si nedovoluji posuzovat oprávněnost a výši trestu.