Diskuse
HAJLOVÁNÍ: Omyl mladé influencerky
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V16á45c61l32a82v 52P97a35v87e73l82k10a
Aston se opírá o svou hajlující ruku , a pimpongové půlky míčků na očích , nezakryjí jeho zápal pro Fasces gumy...
J47a13r32o77m66í93r 86T39i15c17h58á87č66e69k
Ono je to s tím hajlováním poněkud zmatené.
Mám pocit, že hajlujeme všichni. Tak nějak od přírody. S výjimkou leváků.
Hajlují už malé děti, maminky, tatinkové i prarodiče. Snad jen opravdu malé děti u toho pohybují zápěstím, ba někdy i celou paží. To jak usilovně mávají. My ostatní prostě zvedneme pravici. Jó, vydat u toho patřičné zvuky, a srazit kramfleky, to už je něco jiného. Ale Turkova ruka trčící z auta? Pokud se pamatuji, každý z presidentu USA, ba každý jiný oficiální host tohoto státu hajloval. Nebo spíše pozvedl pravici. A je pravdou, že někteří z nich se občas překonali a občas tou rukou i zamávali.
Nevím, jak to dnes vypadá ve školách, ale my jsme se hlásili excelentním hajlováním. Snad ještě v první třídě ta pravice mířila přímo ke stropu.
Mám pocit, že jsme z toho gesta upletli bič na kohokoliv, koho chceme nějak poškodit.
Takže pojďme do toho. Zkusme fotit skupiny rodičů, kteří hajlují směrem k autobusu, kterým jejich malé děti odjíždějí na školu v přírodě.
Možná by bylo dobré u toho všeho trochu přemýšlet. Vztyčená pravice je prostě přirozeným gestem pozdravu. A to, že to gesto nějaká parta používala ve stylizované formě na tom nic nemění.
To bychom se mohli dočkat podobné aféry, jaká se strhla v nějakém muzeu voskových figurín před už téměř čtvrt stoletím. Kdy se skupinka korejských děcek fotila před Hitlerem a vesele u toho hajlovali. No to byl průšvih. A nikoho z těch rozhořčených nenapadlo, že ve vedlejší místnosti, před jinými figurínami probíhalo to samé. Tedy před Napoleonem by si strkali pravici pod bundu, před Albertem by se rozcuchali a vyplazovali jazyk.
Pojďme prostě uvažovat a neblbnout.
J34i84ř84í 38Š10a72m42á35n51e87k
Souhlas.
Ale ta hajlující holka je možná chytrá, leč zaručeně nikoliv inteligentní, nýbrz blbá a nevzdělaná.
Mimochodem kdyby zdvíhala levou ruku zaťatou v pěst a pištěla u toho Rot front, prošlo by jí to bez povšimnutí. Jenže to by musela být krapet vzdělanější.
V92l40a91d50i81m27í22r 78P63o34v48o90l60n49ý
Astonovi se to už všechno plete. V Německu nebyl fašismus ale nacismus, extrémně levicová ideologie. Turek nehajloval, ale nejspíš někomu mával, ovšem pokud to tak chce někdo vidět, tak ho nepřesvědčíte. Ty inluencerky jsou bezvadné. Turka by ukřižovali a ony nechápou, v čem je problém.
P52a27t24r41i70k 98N85o72v64ý
On někde píše, že byl v Německu fašismus? A nacismus má prvky jak extrémní levice, tak extrémní pravice, proto se kolem toho furt vedou nesmyslný diskuze. Který mi jsou tak jako tak ukradený...
H23a28n23a 49L58u73k20e67š22o61v44á
Přesně tak, souhlasím se závěrem článku pana Neffa. Skutečně provolávání palestinských hesel "od řeky k moři...", má pro Židy stejné poselství jako hajlování a palestinské vlajky jsou zrovna tak stejné jako ty nacistické s hákovým křížem, neb palestinisté také hlásají myšlenky genocidy Židů, vyvraždění nebo v lepším vyhnání téměř 7,5 milionu izraelských Židů. Palestinianismus je nejnebezpečnější formou antisemitismu, pravdou je, že všechen dnešní antisemitismus pochází z propapalestinského hnutí.
V83l36a11d45i57m87í94r 78Č34e42r31m43á33k
Dneska je to o něčem jiném Aktivistická Roztleskávačko...
J44a85n 82Č57e10r64n51ý
A když byla strkanice u Národního muzea tak nějací aktivisté rozvinuli prapor Karpatské Siče a nikdo ani policie se nezrušila
J11o30s74e78f 32P67o76k62o15u53t65n35ý
Tak začněme tím, že nacismus (německý) nerovná se fašismus (italský). Tuhle záměnu dvou levicových hnutí zavedlo to třetí, komunistické (které se s oběma do r.1941 intimně přátelilo).
P39r26o64k25o25p 78D83i81v14i16š
S tím začali Rusáci (tehdy sověti), kterým se ve Svazu sovětských s͇o͇c͇i͇a͇l͇i͇s͇t͇i͇c͇k͇ý͇c͇h͇ republik nechtělo do užívání pojmu nacionální s͇o͇c͇i͇a͇l͇i͇s͇m͇u͇s͇.
R47o32s91t83i89s15l71a89v 62M66e56i19š43n63e60r
musím autora opravit: je to hloupá holka. a argument že má 200.000 fanoušků? to myslíte vážně? Hitler jich měl vyšší desítky milionů.
F32r22a88n21t41i73š79e75k 94N13a16v78r69á66t78i26l
Konečná se svým Stačilo! neboduje kvůli komunistické ideologii, ale kvůli svým konzervativním a racionálním postojům. Rudoduhový prapor bruselského socialismu, genderismu, multikulturalismu a grýndýlismu vysoko pozvedá Pětikolka s pirátskou avantgardou.
I24v90a98n78a 30D82a11v63i92d65o94v69á
tož, má to cenu komentovat, do článku vrazil Filipa i VK, asi mu to diktovala jeho bytná
P72r42o66k55o96p 79D82i35v11i32š
Proč tedy komentujete, z nepochopení?
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz