17.6.2021 | Svátek má Adolf


Diskuse k článku

GLOSA: Už bylo dost toho strašení nácky!

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že takřka každý, kdo dnes veřejně sděluje své výhrady k probíhající migrační vlně, komu se z dobrých důvodů nechce zařadit do šiku vítačů, bývá nemilosrdně ocejchován výše uvedenými nálepkami.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kraus 12.1.2016 19:28

Je to stále týž druh lidí.

Toho si někteří (F.Peroutka) všimli již po válce, když z vlajkařů, členů Kuratoria a podobně se stali komunisté. V osmašedesátém to většina z nich špatně odhadla, k naší dnešní smůle. A po Vítězném listopadu rodinná tradice národní socialista – vlajkař – komunista – pokračovala tím, že nejmladší ratolest založila v obci Občanské fórum a později ODS. Nyní je ve svazku Starostů a poslední výhonek rodu je personifikace Pravdy a Lásky, příslušností Zelený a organisuje sbírky na pomoc potřebným z celého světa, kromě našich bezdomovců. Velmi by jim křivdil ten, kdo by je podezíral z nějakého prospěchářství. Jejich mysl byla vždy čistá a mysleli to upřímně, pro dobro celku. To aspoň říkala ona národní socialistka – vlajkařka – komunistka v osmašedesátém člověku, kterého jako politicky zcela úchylného chodila poslouchat pod okno. Zatím převlékali kabáty jen v rámci vlastního národa, uvidíme, jak je ocení ti, do jejichž přízně se vlísávají nyní.

J. Ráž 12.1.2016 17:22

Německo je líhní ničivých ideologií

Nejprve Marx a jeho teorie komunistického socialismu, pak Hitler a jeho teorie nacionálního socialismu a dnes Merkel Gauckova teorie multikulturního socialismu. Ty první dvě stály Evropou desítky milionů obětí. Kolik obětí bude stát Evropu realizace Merkel Gauckova teorie?

L. Křivan 12.1.2016 15:40

Levičáci straší nácky a přitom náckové byli taky levičáci.

Směšné ! Jsem pravičák, protože nemohu být levičák. Levičáci zničili 20. století. Od Lenina, přes Hitlera, až po Brežněva a dnešní ultralevou EU-komici. Levice je svinstvo. Smrt levičákům.

B. Hamáček 12.1.2016 19:16

Re: Levičáci straší nácky a

Bohužel toto je už asi celosvětové spiknutí levičáků proti zbytku světa. Levičáci se rozhodli svět zničit. Zabráníme jim v tom ?? nebo se o to alespoň pokusíme ?

I. Dekyský 12.1.2016 14:34

Počet občanů

kolaborujících s třetí říší určitě nebyl vyšší, než počet občanů kolaborujících s říší čtvrtou. Jediní skutečně nebezpeční extrémisté v této zemi jsou vymyté mozky z bezcenných humanitních pseudoškol. A my si tyto permanentně škodící parazity ze svých daní ještě pěstujeme.

J. Chaloupka 12.1.2016 13:16

Myslím, že problém se skrývá v tom ... miluj bližního svého

aniž by kdo definoval, kdo je vlastně bližní. Pro mne to jsou rodina, příbuzní, přátelé, spolužáci, někteří sousedi a obyvatelé obce, když jsem v zahraniční tak někteří Češi, ale rozhodně žádní Afričané nebo blízcí či vzdálení Asiati. Takže je nemiluji, jako sebe sama, naopak se snažím, aby byli co nejvzdálenější. A myslím, že takových nás je většina. Jsem pro, když nás v cizině pomlouvají jací jsme rasisti a náckové. Alespoň tady ti migranti nejsou.

J. Kanioková 12.1.2016 21:40

Přesně ! ... miluj bližního svého.. v tom je prvopočátek,

to je ten prastarý pokyn, z něhož vyplývá kolektivismus. Což mnozí dovedli k dokonalosti - ke komunismu, víře pro ateisty.. tedy spíš pro nevěřící levičáky..

A. Alda 12.1.2016 12:22

Tak holt jsme tedy nácky.

Nemusíme se za to stydět, je nás 90 % obyvatelstva. To jen ti Hitlerovi nacisté se stydí a v hrobě obracejí, že zrovna nám přisuzují jejich jméno.

A. Von Peterswald 12.1.2016 19:48

Re: Tak holt jsme tedy nácky.

A to číslo máš odkud, chytrolíne? :D

P. Klouda 12.1.2016 10:30

Inu, ...

... udivují mě všichni, kteří s veselím oslavovali odchod starého a příchod nového roku. Jako by nám mohlo být méně znechuceně, a hlavně nesvobodně vůči všem těm z "elit" našich i evropských...

J. Schwarz 12.1.2016 10:14

Komické je taky

to zdůrazňování faktu, že tu stejně žádní azylanti nejsou a tudíž obava z jejich příchodu je "zbytečnou hysterií". To, že tady nejsou je ovšem až důsledkem nevstřícného přístupu většiny čechů k možnému příchodu muslimských migrantů z Afriky a Arábie a ne proto, že by tu být nechtěli nebo nechtěli přes česko projít do německa. Němci teď část migrantů / jde o desetitisíce lidí / vracejí do Rakouska, Rakušáci zase do Slovinska. Najednou si vzpomněli na existenci Dublinských dohod, když před pár měsíci prohlásili že kvůli masivnosti uprchlické vlny tyto dohody nelze aplikovat. Kdybychom běžence pouštěli přes své území, tak by nám je dnes němci v pohodě vraceli. Škoda, že ty naše neziskovkáře, co "pomáhali" migrantům v Srbsku a Makedonii tamní obyvatelé nezpráskali a nevyhodili ze země. Holt prachy jsou prachy a vidina "evropských peněz" přiměje i srbské politiky zatáhnout svou zemi do EU.

A. Alda 12.1.2016 12:23

Nebýt preventivního zuřivého odporu obyvatelstva,

vláda by nám je sem již byla natahala.

K. Janyška 12.1.2016 9:53

Česká republika je skvělým státem, pravda momentálně

řízeným zločinci faktickými a těmi potencionálními, ale ještě pořád v mezích toho, čemu se říká civilizovanost. A český národ ? Podle Helmutha Kohla nejtalentovanějším národem Evropy. A já s ním souhlasím... Dzp.

A. Von Peterswald 12.1.2016 19:50

Re: Česká republika je skvělým státem, pravda momentálně

Nejtalentovanějším? Muhehe.... :D :D :D

M. Valenta 12.1.2016 8:17

Máte pravdu jak píšete o nálepkování

Je ovšem pravda, že se u nás příšerně straší a nálepkuje. Ale především těmi pražskými kavárnami, pravdoláskaři, sluníčkáři atd.!

Z. Švrček 12.1.2016 9:27

Re: Máte pravdu jak píšete o nálepkování

To není strašení, jen konstatování.

M. Valenta 12.1.2016 11:50

Re: Máte pravdu jak píšete o nálepkování

Pane Cvrček, jenom jsem použil citaci autora a tam stojí "strašení". Takže příště lépe číst.

A. Von Peterswald 12.1.2016 5:31

Kéž byste měl pravdu, ale...

To že Češi nikdy neinklinovali k rasismu ještě samo o sobě neznamená, že se tak nemůže stát. Obávám, se, že opak je pravdou. Češi také nikdy neměli presidenta, jakého mají teď, nikdy se v prestižní hudební anketě založené na hlasech posluchačů neumístila na předním místě extrémistická kapela formátu Ortela za nadšeného povykování některých hvězd naší oficiální popové scény . Letošní aféra ohledně tříkrálové sbírky je pak už vrchol hnusu! O názorech veřejně presentovaných na různých internetových fórech, Facebooku a pod. se asi nemá cenu zmiňovat. Viz. zde, stačí se začíst. Kéž byste měl pravdu, ale Váš pohled na věc nesdílím....

Z. Švrček 12.1.2016 9:29

Re: Kéž byste měl pravdu, ale...

To víte, ten nepříjemný zákon akce a reakce...

R. Langer 12.1.2016 9:38

Re: Kéž byste měl pravdu, ale...

Tak samozřejmě, až tady bude například milión muslimských nácků, co preferují odsun všech Židů do moře, tak tu bude s nácky velký problém a mohl by vyhrát i ten Ortel. To potom zřejmě bude hlavní problém. Rasismus bude jenom podružným problémem pro méněcenné bílé. A naprosto bude vyřešen problém s feministkami a 4% menšinou. :-P

A. Von Peterswald 12.1.2016 19:47

Re: Kéž byste měl pravdu, ale...

Nevím jak vy, ale nejsem zvyklý stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. Osud 4% menšiny, jak říkáte, i feministek je mi celkem lhostejný, za dveřmi svého domu ať si dělá každý co chce. O tom je svoboda, nemusí se mi to líbit, ale respektuji to, byť přátele v těchto sférách opravdu nevyhledávám. To, že někdo něco plánuje ještě neznamená, že se to stane. Já nevím jak vy, ale já ještě pamatuji pětiletky. Na rozdíl od Vás si myslím, že spíše než milion muslimských nácků tuto zemi dokáže změnit pár tisíc nácků českých. Obvzlášť když budou moci ovládat ty, kteří se bojí a ani pořádně neví čeho. Protože to je nejlepší materiál pro ideologickou masáž....

P. Dvořák 12.1.2016 2:08

Zřejmě jsem nácek a nejspíš i rasista.

Chci důchod pro svoji matku, která celý život pracovala a ne tady od dětství a navěky živit nějaké negry, Araby, Berbery . . .

Jako kdyby nestačila naše domácí a už třetí nefachčící generace specifického etnika.

T. Czernin 12.1.2016 4:42

Specifické etnikum bude již brzy inkludováno

a vysoké školy především technického směru budou až po strop napěchovány etnostudenty, toužícími se seznámit s nejnovějšími vědeckotechnickými objevy. Tedy aspoň tak to tvrdí ten etnický ínženýr Karel. Pak bude dostávat Vaše matka důchod ve svém útulném bungalovu na Seychelách. Tedy pokud je ochotna těch tisíc let vydržet...

P. Lenc 12.1.2016 8:55

Re: Zřejmě jsem nácek a nejspíš i rasista.

Jó Petře, "hnědnem a hnědnem".A přitom to ta sluníčka jasná, srdce otevřená, myslí "tak dobře".

P. Lucký 12.1.2016 9:22

Re: Zřejmě jsem nácek a nejspíš i rasista.

Máte pravdu,s našimi vyčuranými občany si nevíme již řadu let rady a přibíráme další.Zdali, to není hlas člena z rozpočtové organizace?

V. Kříž 12.1.2016 18:18

Re: Zřejmě jsem nácek a nejspíš i rasista.

opravuji: nikdy nefachčící etnikum. a to, že jsou výjimky?ano, ale ty jen potvrzují pravidlo

A. Von Peterswald 12.1.2016 19:52

Re: Zřejmě jsem nácek a nejspíš i rasista.

Jakého etnika? Buďte konkrétní! Nebo na to nemáte koule ? :)))

P. Janos 12.1.2016 23:07

Re: Zřejmě jsem nácek a nejspíš i rasista.

Kikáni. :-))