Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

GLOSA: Svět naruby

Před cirka osmdesáti roky zpívali Voskovec a Werich píseň „Svět naruby“, z níž je jasné, s jakými problémy se tenkrát lidé setkávali a co je trápilo
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VN

13. 4. 2015 12:28
Původně totiž měl dopravu na letiště

zabezpečovat vlak. Jenže bylo šetřeno - a vlak není. Tedy vlak je - ale na letiště nejede.

Protože projektantovi bylo řečeno, že vlak na letiště pojede, vyprojektoval - dle příslušných tabulek a v rámci úsporné stavby - na krátké schodiště k autobusům pouze schodiště, zatímco zatížený směr pro cestující cestující (nechtěný absolutní rým) na letiště vlakem, vybavil eskalátory. Které momentálně jedou k vlaku, který na letiště nejede. Ač je o to žvaněno již drahná léta - a dokonce ani nelze použít oblíbenou výmluvu na nevykoupené pozemky, neb opravená trať má vést po tělese existující dráhy.

Výsledek?

Ten, který znáte...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz