25.6.2022 | Svátek má Ivan


GLOSA: Spěšný kurýr na D1

22.9.2007

Vedu dlouhodobý marný boj s Lidovými novinami, aby se pro čtenáře z Brna a okolí tiskly LN v Brně nebo v okolí. Navrhuji managementu LN, aby se podklady do tiskárny posílaly po internetu. Management má lepší řešení: vytiskne noviny v Praze a do Brna je doveze po D1. Snažím se managementu vysvětlit principy fungování internetu, ale asi jsem na vysvětlování slabý. Nevěří mi, a raději třikrát do měsíce nechají trčet přepravce v zácpě na D1. Však ony ty noviny Brňákům v 10 dopoledne stačí. Kdyby je četli v 6 ráno, ještě by mohli přijít pozdě do práce.

Už jsem zde na Psovi psal, jak se za hluboké totality převážely novinové štočky z Prahy do Brna v noci letecky a shazovaly se na Slatinské letiště, aby si vážený čtenář mohl ráno zanadávat nad komentářem k včerejšímu prohranému hokejovému nebo fotbalovému utkání. Dnes jsou o tuto slast brněnští čtenáři ochuzeni – mohou si zanadávat tak akorát na management a jít lovit komentáře na internet. Anebo si jít koupit některý jiný deník, který nemám rád kvůli jeho totalitní minulosti. Však to je taky jediný důvod, proč jsem ještě ty Lidovky neodřekl.

Když jsem si tuhle stěžoval na pozdní dodávku LN na jejich předplatitelské mailové adrese, odpověděli mi, že napomenou roznašečku a vrátí mi desetikačku. To jsem opravdu nevěděl, že za ty havárie kamiónů na D1 může paní, co mně ráno nosí noviny. Budu s ní muset vážně promluvit.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!