8.12.2021 | Svátek má Květoslava


GLOSA: Soud osvobodil sprostou podezřelou...

25.1.2016

Soud osvobodil zdravotní sestru z Rumburku Věru Marešovou, kterou většina těch ukřičených českých médií vytrvale servírovala jako vražedkyni postupně až šesti pacientů.

K úplnému happyendu je ovšem ještě daleko. Státní zástupce se odvolal, případ se ještě nějaký čas potáhne. Ale už tak je zřejmé, že znalecké posudky obžaloby, na kterých byl celý případ postaven, jsou prokazatelně zmetkovité.

Už v několika soudních případech se potvrdilo, že v České republice si lze objednat soudní znalecký posudek s výsledkem dle přání zadavatele. Stačí si jen vybrat toho správného soudního znalce.

Tahle kauza v lecčems připomíná jiný, teatrálnější, nafouklý případ - tentokrát olomouckého státního zástupce Ištvana, který v souvislosti s údajným, takřka celosvětovým spiknutím, spustil okázalou policejní show. Obvinil a nechal demonstrativně - dokonce za asistence televizních kamer - zabásnout dokonce i několik politiků, aby po letech celá ta nafouklá aféra skončila trapnou tahanicí o to, zda sekretářka premiéra odvedla daň za darované kabelky.

Rozdíl spočívá snad jen v tom, že ta Ištvanova blamáž nakonec splnila svůj účel – padla vláda.

V případě zmíněné zdravotní sestry jiný státní zástupce „jen“ zkazil život Věře Marešové a její rodině, což ale ve formě náhrady (nenahraditelné) škody zaplatí jako obvykle daňoví poplatníci.

Převzato z JosefHavranek.blog.idnes.cz se souhlasem autora.SOUTĚŽ: Vyhrajte vibrátor a užijte si zábavné Vánoce!
SOUTĚŽ: Vyhrajte vibrátor a užijte si zábavné Vánoce!

Postelové hrátky už nemusí být nudné nebo stereotypní. Chce to trochu jiskru. Jak ji zažehnout? Vyhrajte vibrátor We-Vibe nebo Womanizer v hodnotě...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.