15.5.2021 | Svátek má Žofie


GLOSA: Silvestr

2.1.2015

Za ty roky jsem zkusil nejrůznější Silvestry. S kamarády, s partou, v hospodě, doma, dokonce i “Silvestr v únoru” proběhl, ale poslední dobou mám nejradši tenhle:

Se ženou se chováme, jako kdyby byl normální víkend. Děláme si každý to svoje, jen si o půlnoci popřejeme hezký nový rok, koukneme na ohňostroj, co vypouštějí zchudlí a zbídačení lidé za peníze, které urvali svým dětem od úst (nebo tak nějak), a jdeme spát.

Prvního ledna se decentně pošklebujeme těm, co se zoufale brodí sněhem domů s bolehlavem.

A druhého ledna si škodolibě čtu v novinách recenze na silvestrovský televizní program, který jsem neviděl. Neboť není pochyb o tom, že ten poslední byl ještě trapnější, zoufalejší a z hlubšího dna archivu poskládaný než jakýkoli před tím. Nevěřili byste, jak tohle vědomí člověka povzbudí do nového roku.

Tak ať se nám všem daří!

Převzato z webu Kuřecí con carne se svolením autoraAkční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.