20.10.2021 | Svátek má Vendelín


Diskuse k článku

GLOSA: Rovný, nebo rovnější?

Dokonce i konzervativnější požadavky hnutí za práva homosexuálů, pokud se nevyjasní, představují určité riziko. Jestliže mají gayové stejná práva jako všichni ostatní, měli by se podřídit i stejným pravidlům jako většina? Nebo má mít jejich rovnost nějakou výjimku?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Křivan 30.7.2021 12:34

Až převezme moc islám, tak budu lesby veřejně kamenovány. Buzny zase islám veší (šiíti) nebo shazuje z vysokých budov. Alespoň k nečemu to bude dobrý.

V. Kain 30.7.2021 15:26

To je příšerný hnus jak ji čumí na prsa.

J. Jurax 30.7.2021 18:10

Ano.

Je to odsouzeníhodný sexismus. Vlastně homosexismus.

A přitom ty cecky nejsou nic moc ... :-)

J. David 30.7.2021 22:02

Komtesa Nataša, jsouce pouze v kombiné, bránila se chhlípníkovi seč mohla, na konec zůstalo dvé růžových poupátek, kterých se chlípník zmocnil, a plenil je jako krtek zahrádku. MeeToo klasika či sexistický krtek, nebo chlípník? Jsem krapánel zmetěný. Něco jako vyjmenovaná slova po "P". Pýcha, pytel, pysk, pýča, podplukovník, poštěvák. Nu, Pride Parade bude zase veselice, i Pošta bude sponzorem sammlungu buzen a leseb, nejenom podpapírák MUDr. Hřib. Chudáci pštrosi, z tatrčí jim budou rvát pera, aby si je buzny zastrkávali do recta na jejich majáles. Dle mého soudu, MG34/42 by bylo účinnou léčbou. Prý i lapka Žižka se s Adamity moc nepáral, vyhubil je a finito. Musulmani v EU (jak to vypadá) jim utnou tipec, brka ze pštrosa si do obřití budou tajně strkat doma pod duchnou. Nyní mají zatím buzny pré a dotace s 5. tucty pohlaví. A co bezpohlavní Rom?