28.9.2021 | Den české státnosti


GLOSA: Pryč s fyzikálními zákony!

12.7.2021

Tak mi dnes jedna čtenářka napsala na facebook, že tajná globální elita nám brání využívat “volnou energii”. A lajky už jedou! Bude to nejpopulárnější poznámka dne. Přitom jsme všichni měli na základní školy fyziku a všichni jsme se učili zákon zachování energie. Ale kdo by si to ještě pamatoval!

Obávám se, že protiočkovací hnutí prochází obvyklým cyklem radikalizace. Nejdříve se bojovalo proti konkrétní vakcíně, potom proti všem vakcínám, potom proti celé moderní medicíně a teď už běží vzpoura proti fyzikálním zákonům. Dav se navzájem ujišťuje v přesvědčení, že přírodní zákony neexistují – to se nám jen tajná židovská skupina snaží cosi namluvit, aby nás mohla ovládnout. Zní to heroicky, ale liberální demokraté už mají náskok. Ti už několik let vědí, že přírodní zákony jsou bělošskou šovinistickou rasistickou záležitostí.

Obě skupiny se budou vyvíjet stejným způsobem. Budou se radikalizovat, tím dojde k početnímu zmenšení, to napomůže další radikalizaci, bude se zostřovat společenská kontrola a represe vůči odpadlíkům… až zůstane směšná sekta. Mezitím na tom pár podvodníků vydělá a pár stárnoucích žen si vylepší sebevědomí, protože jim jejich podřízení budou lichotit, jak jsou úžasně sexy.

Jenže liberální demokraté si tím cyklem projdou v luxusním prostředí vyfutrovaném spoustou státních a korporátních peněz. To se týká i antiočkovacích biomatek z nóbl rodin. Chudým bojovníkům proti očkování zůstanou jen frustrace a v pár případech zničené životy.

PetrHampl.comAkční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.