14.6.2021 | Svátek má Roland


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. David 19.5.2021 20:49

Tak jsem di na Seznamu vysloužil doživotní ban:

Váš přístup do diskuzí byl natrvalo zablokován za opakované porušování smluvních podmínek.

Poslední příspěvek porušující smluvní podmínkyHezlich wilkomen unsere muslimen, aber wir haben 9mm Luger in lauf aufladen. Forsichtig. Nun, un jezt nutzen schiesen. An, a je vystaráno. Asi jsem si spletl jazyky.Publikovaný dne 19. 5. 2021, 14:01 na serveru Novinky.Váš přístup do diskuzí byl natrvalo zablokován za opakované porušování smluvních podmínek.Poslední příspěvek porušující smluvní podmínky:Publikovaný dne 19. 5. 2021, 14:01 na serveru NovinkyDůvody závadnosti příspěvku:Trolling - Zveřejnění příspěvku, který je obtěžující a úmyslně narušuje diskuzi s cílem vyprovokovat ostatní účastníky diskuze k neadekvátním reakcím.

Výzva k násilí - Zveřejnění příspěvku, který vyzývá k násilí či násilí schvaluje. Příspěvky tohoto typu nepatří do slušné, věcné a kultivované diskuze a v krajním případě mohou naplňovat i skutkovou podstatu některého z trestných činů.Blokace se týká všech služeb, které využívají službu Seznam Diskuze. Aktuálně jde o tyto služby: Novinky.cz, SeznamZpravy.cz, Sport.cz, TelevizeSeznam.cz, ProŽeny.cz a Garáž.cS pozdravem

tým služby Seznam DiskuzeMoji kostrbatou němčinu a úmyslně narušuje diskuzi s cílem vyprovokovat ostatní účastníky diskuze k neadekvátním reakcím.Výzva k násilí - Zveřejnění příspěvku, který vyzývá k násilí či násilí schvaluje. Příspěvky tohoto typu nepatří do slušné, věcné a kultivované diskuze a v krajním případě mohou naplňovat i skutkovou podstatu některého z trestných činů.blookace se týká všech služeb, které využívají službu Seznam Diskuze. Aktuálně jde o tyto služby: Novinky.cz, SeznamZpravy.cz, Sport.cz, TelevizeSeznam.cz, ProŽeny.cz a Garáž.cz.S pozdravem

Tým služby Seznam Diskuze. Alespoň budu mít na seznamu klid, hubu na špacír si pustím jinde, když na Seznamu převzali metody Gutha Jarkovského. Alespoň mám klid na Seznamu , total abgesezt. Jen tak na okraj.

L. Písařík 20.5.2021 11:01

Nezoufejte, ono není o moc stát. Seznam má diktátorské metody v tom, kdo smí a kdo nesmí. Já jsem podobně postižený, ale těší mně, že mi Seznam vybudoval trvalý pomník - ten ban tam bude viset i když já tu už nebudu.

D. Bowman 19.5.2021 14:46

To je Demokracie. Už i Marx ji označil za cestu k socialismu.

Útlak jednotlivců většinou resp. speciálníma zájmovýma skupinama resp. Oligarchií složenou z etablovaných akademických, (sociálně) mediálních, byrokratických, byznysových a silových struktur, které mají díky tomu pozlátku demokracie, legitimitu.

Nic proti volbám, dělení a omezení moci. Ale o spoustě věcí by se prostě hlasovat nemělo. Třeba jak okrást, promiňte, zdanit nebo zregulovat, souseda.

Koncept zvaný Republika, který se z našeho názvu doslova vytratil (Czechia).

A ten se vytratil díky k-rvítku zvanému všeobecné volební právo, které umožňuje volit a být volen všem bez jakýkoliv zásluh a bez jakékoliv osobní zodpovědnosti.

Netřeba se pak podivovat, že vítězí šikovné populistické programy nabízející odstranění následků našich nezodpovědných činů. Až to končí blahoslavením všech možných nešvarů od svobodných matek, kriminálníků (BLM) až po sebevrahy (greténismus, vítači).

Nemáme svobodu. Máme sociální stát, kde vládne velmi netrasparentně etablovaná smetánka a její sponzoři, za přispění dvorních šamanů z médií a akademie, kteří to stádo voličů vhodně korigují - do čehož jim vynález Internetu hází vidle - proto ta snaha o cenzuru pomocí Sillicon Valley elit.

P. Kubáč 19.5.2021 12:39

Vojín Kefalín a čo tak ste mysleli pojmom : "odkolonizovat sociální média a systémy" ?

J. Kouřil 19.5.2021 12:25

Je to jednoduché. Lidi už nemusí tvrdě pracovat, aby se uživili a mají spoustu volného času a roupy. Dřív se ve veřejném protoru projevovali především ti majetnější a vzdělanější, měli na to čas, dnes i ten, co neudělal základní školu má o spokojený život postaráno sociální politkou a na sociálních sítích má stejná práva a možnosti, jako ti, kteří jsou vzdělaní nebo vybavení aspoň průměrnou inteligencí. Protože toho ta chudší skupina moc nevymyslí, dělá jí často potíže napsat souvislou větu, shlukují se do stád se společným názorem, protože na vlastní nemají. A v jednotě je síla a tak vznikají stáda na sítích. Těm pak stačí 10 000x ctrl-C a ctrl-V a je z naprosté blbosti silná myšlenka, před kterou všichní otvírají ústa. A přidejte k tomu přirozenou lidskou lenost, projevující se nejvíce v teplých krajinách, ubohost současných politiků bez páteře a s orientací jen na peníze a máme to, co máme. Přítomnost je nesnesitelná kvůli ztrátě morálky a prosazování rovnostářství ve všem za každou cenu.[>-]

T. Vodvářka 19.5.2021 10:06

Skvělá analýza. Je třeba doufat, že po odchodu jedinců, zasažených komunismem (pan Zeman, Babiš atd.), dojde k transformaci uvažování a tím i k tomu, o čem píše autor.

R. Langer 19.5.2021 14:36

Jedinců zasažených komunismem je plná sněmovna i senát. A někteří z nich jsou ještě aktivnější, než ti skuteční komouši. :-P

R. Toman 19.5.2021 19:52

Na čáře připravena parta mladších komunistických kusů. Normalizačních a kariérních a zcela bezpáteřních komoušů Např. generál Petr Pavel, jehož činnost za minulého režimu je stejně nablahá jako Babiše. Telička a řada dalších. Ale, nechme naivní spoluobčany doufat, že odchodem Zemana a Babiše provaření komouši zmizí z politické scény. V to doufal i naivní V. Havel.

P. Brecík 19.5.2021 20:25

Vodvářko - probuď se. Komunismus právě nastupuje s fanfárami: LGBTIQ - čmoudi - Zelení piráti ...... „Chartu 77 řídilo asi osm desítek osob, jejichž jádrem bylo 42 mluvčích, kteří se za dobu její existence v tomto úřadu vystřídali. Tato skupina osob byla vytvořena několika rodinami, navzájem spoutanými rodinnými, příbuzenskými, finančními a podobnými zájmovými svazky. Jsou to především rodiny: Havlových, Dienstbierových, Pithartových, Šabatových - Uhlových - Müllerových - Tesařových, Paloušových, Rumlových, Pelikánových, Šternových-Kantůrkových, Kocábových atd. Všechny tyto rodiny jsou exkomunisté nebo jejich potomci či svobodní zednáři a jejich potomci. Dnes je na 180 členů těchto rodin, jejich příbuzných a přátel v nejvyšších státních, diplomatických a hospodářských funkcích státu.“ Ti jsou zasažení komunismem !!!8-o

E. Pokorný 19.5.2021 9:14

Autor má dojem, že se pohybujeme na hraně. Nemravnosti do postavení presidenta kako šéfa zavedl V. Havel. Další dva presidenti to takto nebrali a ten poslední byl zvolen vůlí lidu. To je úplně jiná káva.

P. Milan 19.5.2021 9:51

Nepitelná káva.

J. Nevrkla 19.5.2021 8:53

Osobně bych zbavení se těch tří posledně jmenovaných uvítal. V demokracii má však rozhodovat většina a právo.

R. Langer 19.5.2021 8:00

Důvod, proč nás v Bruseli neberou vážně je ten, že na nás zvysoka s...u, vážený pane Hvížďalo, a s prezidentem ani premiérem to nemá zhola nic společného. :-P

A jediné, co proti tomu můžeme dělat je, že na tu Brusel budeme recipročně s...t taky. A to bychom zatraceně měli, protože odtamtud ještě nikdy nic dobrého nepřišlo! ;-€

P. Brecík 19.5.2021 20:28

- Marxismus vznikl na západě. Z Německa ho před více než 100 lety přivezl do Ruska jistý Lenin.

- Nejvlivnějšími teoretiky komunismu se dávno před bolševikem Leninem stali v Německu Karl Marx a Friedrich Engels, kteří také stáli u zrodu prvních komunistických organizací. Sepsali i "slavný" Komunistický manifest.

- První revolucí, ovlivněnou komunistickými myšlenkami, bylo roku 1871 povstání pařížských komunardů.

- Fašismus nevznikl na východě, ale v Itálii, tedy na jihu Evropy.

- Nacismus nevznikl na východě, ale v Německu.

- Potupnou Mnichovskou dohodu, znamenající likvidaci ČSR, nepodepsal s Hitlerem sovětský vůdce Josif Stalin, ale britský premiér Neville Chamberlain, francouzský premiér Édouard Daladier a italský fašista Benito Mussolini. - Neomarxismus se po Evropě nešíří z Moskvy, ale z německého Frankfurtu. - Genderové teorie k nám pronikají ze západních zemí, nikoliv z Ruska nebo z Číny. - Multikulturalismus nevymysleli v Moskvě, ale je nám oficiálně podsouvaný Evropskou unií z Bruselu. - Imigrační vlna Afričanů a muslimů nám nehrozí z Moskvy, ale je podporována protinárodními smlouvami a bezzubou nečinností EU. - Pokutami a tresty za oprávněné nepřijímání imigrantů nám nevyhrožují Rusové z Moskvy, ale Evropská komise z Bruselu. - Západ nás ( a nejen nás ) zradil vždy, když se mu to hodilo.

J. David 19.5.2021 5:22

Přítomnost je je snesitelná. Jenom se vykašlat na politiku a pěstovat mrkev a karfiol. Soudek píva domů, občas udělat privátní mejdan doma, pak habeas corpus (že neexistují evidentní důkazy které by věznění ospravedlňovaly, vězeň odejde od soudu jako svobodný člověk). Konzumace píva není trestný čin, pouze "Kůže" Arenbergr konzumaci podmiňuje lejstrem. Pívo si dám doma, agrotechnicky budu sledovat růst mrkve a karfiólu a na na lejstra kálím. Ale že ten Arenberger je čipera? 70 nemovitostí, pronajmout si sám sobě nemovitost. Nezávidím, pouze zírám. Takhle zdivočit berňák, mne 2 baby (genderově osoby) naháněly kvůli 1753,- Kč berního nedoplatku, jako kance na naháňce. I štráf mi vyměřily. Pochybyl jsem ve výkaznictví a zaplatil. Budou ty baby Arenbergra také nahánět?

S. Pavuk 19.5.2021 0:17

Komunisté třeba nemuseli zaplatit odstupné těm, kterým po roce 1968 vyloučením ze strany zničili životy.

Zo štátneho rozpočtu ?

J. Jurax 19.5.2021 1:58

Z majetku strany, jenž byl nemalý. Případně i z majetku komunistů nebo aspoň komunistických funkcionářů.

M. Pivoda 19.5.2021 17:53

Vyloučení ze strany je vnitrostranická záležitost!

Kapišto, Pepíku?

J. David 19.5.2021 20:58

Něco, jako vyobcování z ŘKC, exkomunikace...

M. Pivoda 20.5.2021 11:52

Možná. Ale to bezpartijní občany moc nezajímá.

Ale hlavně, to eventuální odškodňování za vyškrtnutí z KSČ by mělo být jen vnitrostranickou záležitostí, což nebylo.

Příklad:

Osmašedesátník Alexandr Čestnější z VUT Brno byl po roce 1968 vyškrtnut z KSČ, protože jel po sekretářce jednoho soudruha z Ministerstva školství. Nikoliv za Sašovu nějakou disidentskou činnost. Saša jednal přímo naopak, ale do KSČ zpět se přesto nedostal. Ohrožoval by totiž pak snadněji manželky a milenky komunistů. (Bohužel, nemohu zde použít adekvátní lidové označení.)

Ovšem na Sašovo odškodnění po listopadu 1989 (za údajnou újmu), tehdy cca 100 násobek průměrného platu, jsme přispívali my všichni občané.

Kapišto, Pepíku? Nebo ještě lépe, český historiku?

Já jsem dnes velmi nepříjemný svědek! Kapišto, Pepíku? Proto ty osobní útoky.