25.5.2022 | Svátek má Viola


Diskuse k článku

GLOSA: Obrana naší politiky

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Bocek 17.2.2011 13:28

Souhlas !

Rozdíl mezi anglickou a českou demokracií je jako mez anglickým a českým trávníkem,  ten český musíme  podsévat, kartáčovat,stříhat,hnojit zbavovat neřádů a zavlažovat a až to budeme dělat 100 let jako v anglii budeme mít anglický trávník v česku.

J. Urban 17.2.2011 22:18

Re: Souhlas !

Pár let bych přidal, ale ani pak bych si nebyl jistý.

V. Hošek 17.2.2011 11:39

on je to problém

Když zde je zakotven zvyk, říkat jen to co lidé (posluchači, čtenáři ....) chtějí slyšet. Vůbec se zde nenosí vlastní názory. Autore vy jste čestnou vyjímkou. Díky.

K. Kužel 17.2.2011 11:01

Mediální odsudky

V článku se praví: "...Proč odsudky české politiky šíří lidé, jejichž média a tiskoviny a jsou často různým způsobem dotovány z kapes daňových poplatníků?..."

Správná otázka. Odpovědí by mohlo být konstatování, kdo tato média vlastní.

K. Janyška 17.2.2011 9:22

Česká republika byla vyhodnocena 16 nejkvalitnější demokracií světa ! To je vynikající ! Dzp.

J. Chládek 17.2.2011 7:10

Možná...

...by to pomohlo, kdyby byl na chvilku nastolen komunismus jak říkáte, třeba by skončilo pár darebáků za mřížemi a pokud by se vrátil do hry zákon o rozkrádání (tentokrát) státního majetku, tak by jich nemuselo být zrovna málo. Určitě by to přineslo jisté ozdravení poměrů v této zlodějské a korupcí promořené kotlině.

J. Poláček 17.2.2011 8:56

Re: Možná...

Pane Chládku, má to jakousi logiku, teď je jenom na VÁS, VÁS a zase jenom na VÁS co pro její prosazení uděláde. Budete volit tu partaj :-), která to bude schopna udělat také rukama, ne jenom hubou ?, půjdete na veřejnost sám a budete lidi burcovat ?, založíte si vlastní partaj ? - to všechno můžete udělat, nikdo vás za to před soud nepožene.

L. Kalina 17.2.2011 11:47

Re: Možná...

Já s tím  článkem naprosto souhlasím .  Na vině jsou media i když stále tvrdí, že oni nic, oni popisují skutečnost. Kulový, popisují viruální realitu ze svých kanceláři . Vybírají jen věci, které jsou negativní a místo aby rozebrali přičiny, tak píši jenom polopravdy s nástinem strašných důsledků, rozkrádání a pod.

  Nyní je v kurzu rozkrádání, alespoŇ jedna hrůza denně. Že se pak nic nevyšetří? No jo policie je podplacená. A funguje to spolehlivě.  Index vnímání korupce pro TI průdce roste a republika se propadá za země  Afriky.  

    Kdo má z toho zisk, media , jdou na odbyt.  Při té lékařské rebelii se projevila neschopnost našich medii, odhalit  lži LOku o těch ohromnejch přesčasech v nemocnicích.  Zajimavé, že nikoho nenapadlo zjistit zda jsou  potřebné ? Nebo zjistit u  UZISu jak je to se statistikami, falšují se ? Kolik bylo trestních oznámení ?  atd.