Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

GLOSA: O nás bez nás

Celkové počty nakažených rostou, mrtvých přibývá a přetížené nemocnice se znovu zaplňují covidovými pacienty! A vláda kupodivu rozvolňuje! A to máme jen 59 % občanů plně naočkovaných.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VB

Takže až budeme na 100% naočkovaní nikdo už neumře?

0 0
možnosti
JJ

J85i48ř85í 10J87i59r31k55a

11. 2. 2022 8:05

Neumře, ale mnoho lidí odejde na věčnost.

0 0
možnosti
PK

P20a88l39o 73K27a80z66o

11. 2. 2022 7:50

Máme nové slobodné fórum pre nezaočkovaných a všetkých ostatných odporcov "nového normálu" a koronafašizmu na Slovensku a v Čechách:

https://tinyurl.com/nezaockovani

Mimo Facebook, bez cenzúry a s dôrazom na anonymitu. Radi vás tam uvidíme!

0 0
možnosti
Foto

Má to nějaký smysl kromě toho, že tam jeden druhého plácáte po rameni, jací jste borci?

0 0
možnosti
JB

Pane Joukl mohu Vám jenom doporučit aby jste se odstěhoval buď do Rakouska nebo Číny.Tam budete určitě spokojen.Mnoho štěstí a spokojenosti po Vašem přestěhování.

Josef Beran,Vitějovice.

0 0
možnosti
ZJ

Proč bych se měl na stará kolena někam stěhovat? Proto, že někdo nedodržuje Opatření vlády nebo proto, že vláda předčasně rozvolňuje?

0 0
možnosti
AF

A90. 76F71o65r65m76a45n

11. 2. 2022 7:30

Mne, coby seniora se nikdo ptát nemusí, vím co mám dělat... a ty rady a názory šílenců typu Flégra si mohou strčit do řiti.

0 0
možnosti
Foto

Očkování: Chrání - nechrání? Nechte se očkovat. Respirátor: Chrání - nechrání? Noste ho. Polykání D vitamínu: Chrání - nechrání? Jezte ho. Umývání a desinfekce rukou padesátkrát denně: Chrání - nechrání? Myjte a desinfikujte si je šedesátkrát. Rozestupy u stolu v hospodě: Chrání - nechrání? Chlastejte, co si koupíte do kredence, vařte si sám nebo si hotové jídlo nechte vozit domů.

Nechoďte na návštěvy, nechoďte zbytečně k doktorovi, když většinou stačí e-recept, nejezděte výtahem, autobusem, tramvají. Nesedávejte na lavičku, vyhýbejte se školkám, školám a pískovištím.

Prostě se chraňte, jak uznáte za vhodné, ale všechny, všechno ani dočasně (což je na na furt) prostě zavřít nejde.

0 0
možnosti
AP

Není to zase tak dávno, co tu byli doktoři na infarkt, že se mají učit vyplňovat e-recept a místní antivax jim tleskali. Nu a vyhýbat se pískovištím, když vám večer nasáčkují vnouče ,to je taky platné jak mrtvýmu zimník.Rozestupy v hospodě, dokud nebudou jak v Kremlu,když Macron odmítne test..... Zkrátka dobrá rada nad zlato....

0 0
možnosti
RL

Tak doufám, že sedmá vlna tě už konečně dokonale spláchne, ty jedno odporně prolhané bolševické totalitní hovado! ;-€

0 0
možnosti
IL

I40v74o 16L57y55č34k75a

11. 2. 2022 11:25

Kdysi jsem tady zmínil, že odpůrci očkování používají ve velké míře urážky a na dávky. A vy jste mi napsal, ať vám je uvedu....

0 0
možnosti
VN

Autor má pravdu. V ČR umírá týdně, i když není pandemie, asi 2300 lidí. S tím by se mělo něco dělat.:-/

0 0
možnosti
ZJ

S pandemií umírá ale lidí více než obvykle. Asi tak o 20.000 za rok. Není to "mnoho", ale říkejte to těm příbuzným mrtvých!

0 0
možnosti
JP

J18i40r61i 45P78i22l31n80y

11. 2. 2022 5:23

Jak Vás seniore může někdo promořovat, když jste 3x naočkovaný. Nebo že by to očkování bylo na houby? Že by Vám lhali? To přeci není možné. A ze statistky je vidět, že nakažených je více mezi očkovanými,. Tak kde je chyba?

0 0
možnosti
JH

"nakažených je více mezi očkovanými"

To není chyba, to je logické; až budou všichni očkovaní, budou nakaženými jenom očkovaní.

Ale očkování nás přece chrání,

Tak kde je chyba?

0 0
možnosti
BR

Vážený pane Joukl. Můžete si gratulovat k tomu, že jste v podstatě přežil pandemii. Pravděpodobnost, že v blízké budoucnosti zemřete na koronavirus, sice není nulová, ale je opravdu velice malá. Pokud ji chcete ještě snížit, dejte si do pořádku hladinu vitamínu D v krvi. Většina populace má (obzvláště v zimě) velmi nízké hodnoty vitamínu D. Přitom správná hladina vitamínu D v krvi snižuje riziko těžkého průběhu onemocnění covidem asi 14 x krát. Toto tvrdí nedávná studie (odkaz): Zázračný lék? Vitamin D podle izraelské studie brání těžkému průběhu covidu - Deník.cz (denik.cz) Pokud berete v zimě denně 1000 jednotek vitamínu D, měl byste si tak udržovat jeho rozumnou hladinu. Pokud si nejste jistý, konzultujte s lékařem nebo s lékárníkem. A ještě k té nízké pravděpodobnosti úmrtí na onemocnění variantou omikron. U seniorů je tato pravděpodobnost asi dvakrát vyšší než u chřipky. Čili, pokud běžný senior dostane omikron tak má zhruba dvakrát větší pravděpodobnost úmrtí na něj, než jakou by měl, kdyby dostal chřipku. Nedivte se tedy prosím, že lidé už toto nepovažují za vážné riziko a chtějí normálně žít.

0 0
možnosti

No na to je lehká rada-nechodte po hospodách, jinak všude noste respirátor a gumové rukavice a jste v klidu. Samozřejmě 4 tečky to jistí:-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz