Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

GLOSA: O nás bez nás

Celkové počty nakažených rostou, mrtvých přibývá a přetížené nemocnice se znovu zaplňují covidovými pacienty! A vláda kupodivu rozvolňuje! A to máme jen 59 % občanů plně naočkovaných.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MM

Tak pane Joukl, vidíte ty diskusní demokraty. Je nezajímá Váš názor, nehodlají jej repektovat. Jen sprotota a urážky od psychpatických jájinků. Upozorňuji, že k četbě rakcí na můj příspěvek se nesnížím.

0 0
možnosti
ŚS

Ale jo, názor pana Joukla je názor pana Joukla. Ovšem závěr už není názor, ale volání po tom, co on považuje za správné a pro jistotu rovnou zvedá prapor 2 milionů lidí staršího věku. A za to tady dostal obrazně po kušně od zde přítomné většiny těch kterými se zaštiťuje.

0 0
možnosti
Foto

Nejlepší řešení je vůbec se nenarodit. U některých jedinců je to dokonce významný společenský přínos.

0 0
možnosti
JN

Pane Joukl, vás to vůbec nemusí zajímat. Máte tři dávky, neustále respirátor, obezřetně se sociálně izolujete. Nemluvte laskavě lidem do života, je to každého věc a riziko.

0 0
možnosti
ZJ

Zajímat mne situace s covidem musí. Osobně nemám zájem ani s ním ležet v nemocnici. leží tam totiž i očkovaní senioři (i když v menší míře). Jenže se zajímám také o druhé lidi. Hlavně o ohrožené skupiny - včetně seniorů. A to je špatné? Všichni nejsme jenom sobci.!!

0 0
možnosti
PV

joukle, léků proti panické úzkosti je hodně, zajdi si za svým doktorem...

0 0
možnosti
ZJ

Nejsem úzkostlivý (v 80 letech již člověk takový není), ale zajímám se také o druhé lidi - ohrožené skupiny. To nemohu?

0 0
možnosti
ŚS

Vložila bych řadu smajlíků, kdybych nevěděla, že to pan Joukl myslí vážně. Co mu poradit? Nemluvte za 2 miliony lidí, ale za sebe. Prodejte bezkontaktně majetek a kupte si lodní lístek někam na Tuvalu. Osvěžte si znalosti z branné výchovy a na lodi nevycházejte bez IPCHO. Tuvalu se zřejmě do 30 let potopí, pokud s tím tamní vláda kvůli vám něco neudělá. Ale na 100% tam nezemřete na covid.

0 0
možnosti
ZJ

Sice vtipné, ale radit osmdesátiletému zkušenému člověku, aby se přestal zajímat o společnost a stáhl se jenom do starostí o sebe je trochu nepatřičné.

0 0
možnosti
JH

Autora se evidentně zmocnila demence.

Je mi ho líto.

0 0
možnosti
ZJ

Zatím mám IQ stále ještě 135. Není to moc, ale na demenci to nevypadá. Navíc trénuji myšlení tím, že hraji asi 70 let závodně šachy (II. liga). Zkuste to také.

0 0
možnosti
MK

Autore vy ignorujete fakta. Tím nejdůležitějším je počet lidí ve vážném stavu v nemocnicích. Nyní je jich 246 (údaj MZ k dnešnímu dni) a to jsme na vrcholu covidové vlny. Loni v podobné situaci jich bylo 2066, to jest více než osmkrát více. A navzdory tomu, že dnes máme třikrát více nových případů než loni.

Takže: třikrát více případů vs. osmkrát méně vážných případů. To znamená, že současná mutace je 24x méně nebezpečná, než ta loňská. To znamená, že je na úrovni běžného nachlazení a rýmy. Není tedy žádný důvod k hysterii, jakou tu předvádíte.

Vás opravdu někdo promořuje? A kdo, prosím vás? A proč se nebráníte? Nutí vás někdo ke kontaktům s jinými lidmi? Klidně si zalezte do sklepa a natáhněte skafandr. Vždyť vám to nikdo nezakazuje.

0 0
možnosti
RL

Ten imbecil žije v úplně jiném vesmíru, je prolezlý paranoiou a závistí, bolševik jeden zapráskaný, a patří leda tak do blázince. ;-€

0 0
možnosti
JJ

J17i97ř82í 34J73i70r50k48a

11. 2. 2022 8:29

Kdo nezemřel s covidem, jako by ani nežil, pane Joukle.

A nyní, když nemocnice přestaly inkasovat finance za covid pacienty, už bude čím dál tím obtížnější zemřít jako dlouho oplakávaná oběť covidu...

0 0
možnosti
ZJ

Vtipné! Počty pacientů ale v nemocnicích stále rostou a hrozí jejich zahlcení.

0 0
možnosti
MV

Neeee už zase. Abych použil frázi... Ježíši Kriste, co je to za člověka!?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz