3.4.2020 | Svátek má Richard


Výpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 10, poslední: 26.3. 2020 22:57, přehled diskusí

R. Mrovec 26.3.2020 12:49

Článek reflektuje autorovo přesvědčení o absolutních pozitivech očkování a vychází z postulátů druhé poloviny minulého století. Jak přibývá lidí s negativními zkušenostmi s očkováním, tak houstne tlak na jeho absolutní prosazování, což se této rozrůstající skupině nelíbí. Autor má bohužel škodolibou radost, že Covid 19 umožní, v rámci jeho přesvědčení, očkovací diktaturu. Je to v současné chvíli nemístné,zlomyslné a je to typickým příkladem, že cesta do pekel...

Z. Iva 26.3.2020 13:12

Proti hlouposti se bohužel očkovat nedá, ale vám by to stejně nepomohlo.

Š. Hašek 26.3.2020 16:04

Mírněte se.

Statistiky nežádoucích účinků jsou příliš vážné na trapné vtipkování.

Článek pana Vodvářky není sobotní chvilka anekdot.

V. Kain 26.3.2020 18:46

Dokud se nezmění podmínky prodeje živých a mrtvých zvířat všech druhů v Číně,tak se klidně může stát,že se koronaviru zbavíme a přilétne něco mnohem horšího a budeme zase ve stejně situaci ne-li horší.A nebo je tady další možnost,když se této doslova otřesné tradice nechtějí v Číně vzdát,tak se od této země odříznout.Bylo by to těžké,ale myslím,že bychom to i bez Číny zvládli a oni ať si klidně v této krvavé sadistické tradici pokračují jak je jim libo.

Š. Hašek 26.3.2020 19:46

Možná, že až se budete v létě koupat u Rakovníka, rybníků dost, malinko si loknete. Budete mít v ústech 1.3258 milionu kusů všelikého "svinstva".

Pokud mi něco pustí poštolka do sadu, mám to hlásit? Ta žere nedesinfikované myši!!!

Asi by na tu Čínu měli narukovat Drahoš s Pavlem. Konečně.

Odlehčeno, pane Kaine.

J. Krynický 26.3.2020 16:05

Přibývá lidí s negativními zkušenostmi sváděnými (obvykle neoprávněně) na očkování, zatímco lidé se zkušenostmi s neočkováním už prakticky vymřeli. Výsledkem jsou Mrovci.

Š. Hašek 26.3.2020 16:41

Statistiky se křiví, zatajují. absolutně se nebere v potaz, že některé choroby dřívějška byly choroby "nedostatečné výživy, vlhkých špeluněk, nedostatku Slunce. Nebere se v potaz, že to je KŠEFT.

Nedávno jsem zaslechl v tramvaji "přednášku" mladé (asi) lékařky, která naprosto plavala mezi imunitou po nemoci a nějakým vstříknutím šesti protilátek do krve (mimochodem tedy rovnou i do mozku) dítěti o váze 11 kg. Ani si nevšimla, že mnohé nemoci vstupují do těla přes ústa.

Vypadala hodně moderně. Viděl bych to na praktické zkušenosti tak deseti měsíců. No nic.

J. Lukavsky 26.3.2020 18:38

"rovnou i do mozku" dostat nějakou látku z krve do mozku je kupodivu dosti velký problém, např u antibiotik či jiných léků. Medicína je volba menšího zla a volíme mezi návratem dříve běžných dětských nemocí (TBC, obrna, spalničky, černý kašel, záškrt.....) na které umírala cca polovina dětí a nepochybnými problémy s očkováním v řádu promile. Nic nen zadarmo! J.L. end

Š. Hašek 26.3.2020 19:55

Nikoliv promile.

Nesledujete situaci. Jiná data je možno získat z dětských poraden/stacionářů pro "najednou" autisty, maličké nespáče ze dne na den, atd. A jiná od výrobců chemie a ministrů, kteří potom končí jako šéfíci reklamy v těch firmách.

Netvrdím, že není možno/nutno očkovat. Stejně jako netvrdím, že si nikdo v životě nesmí nikdy vzít Paralen.

Z. Iva 26.3.2020 22:57

Vy jste skutečně b.l.b.e.j, až to tříská dveřmi. Očkování není vstříknutí protilátek a do mozku se z krve jen tak snadno nic nedostane.