15.5.2021 | Svátek má Žofie


GLOSA: Náboženská policie

24.11.2014

Člověk čte zprávy z Íránu o náboženské policii a jeho liberální ateistické já se bouří: Tyjo, taková hovadina, proč je lidi poslouchají? Kdo má sakra právo rozhodovat o tom, jak mám chodit oblíkaný a dělat z toho povyk? Co mi je do toho, co nějaký pouštní sodomita před staletími řekl o oblékání? Já tam být, tak se s nima hádám, tak bych jim odporoval, tak bych…

No, máte šanci. Naší náboženskou policií jsou právě teď aktivisté, co na internetu hlídají genderová témata a běda, když překročíte nějaké nařízení tohoto náboženství. Můžete být třeba špičkový vědec, ale pak přijdete na tiskovku ležérně v tričku s motivy z takzvané americké retuše (airbrush) a spustí se neskutečné furore a povyk internetové náboženské policie, která je schopná vás znectít, dořvat, uspořádat na vás hon, profesně vás zlikvidovat (stejný princip jako za socialismu: Víte, vy nejste zakázaný, ale vaše vystoupení by mohlo přinést nějaké problémy…), donutit vás k veřejným omluvám a pokáním.

Takže jestli se chcete bouřit proti útlaku a nesvobodě ze strany strážců kultu, tak jděte a řekněte jim: FUCK OFF! Nebudu se omlouvat za to, co mám na sobě!

Stejně se nejvíc těším na epickou bitvu internetové genderové policie s hiphopovou scénou, kde se to zobrazováním vyzývavě oblečených žen jen hemží, a ty texty, v nich jsou někdy i neuctivější vyjádření na adresu žen, než uslintané rádoby macho poznámky řečníků na IT konferencích!


Převzato z webu Kuřecí con carne se svolením autora
Narodilo se mi miminko. Jak pro něj vybrat tu správnou dětskou kosmetiku?
Narodilo se mi miminko. Jak pro něj vybrat tu správnou dětskou kosmetiku?

Také jste si do porodnice zabalila klasický set: vlhčené ubrousky, krém na zadeček a dětský olejíček? Víte ale, že tím péče o pokožku miminka...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.