3.6.2023 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

GLOSA: Ministr hoteliérem…

Šuškanda pracuje. Má to nějakou spojitost s katarským princem Hámidem bin Abdal Sání, kterého z vazby vydal do Kataru, kde ho měli stíhat, ale kde jej pak propustili a stíhání zastavili?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Stejskal 5.12.2012 21:14

Re: Proč se to tak dojebe

Protože to berete i s tvrdým odstavcovým znakem na konci řádku. A odstavec je tady nastaven s větší odrážkou, než obyčejná řádka. Pokud si to překopírujete napřed do nějakého texťáku (Zápisník, nebo co v těch WIndovsech je) dáte si zobrazit "neviditelné", tak ten znak uvidíte. Anebo vkládejte jako neformátovaný text (paste as plain text).

To znají i v Kataru.

J. Jurax 5.12.2012 18:55

Ale no tak

Oni ti pánové Němec a Gross a mnozí jiní v článku nezmínění byli (a leckdy i stále jsou)  prostě tuzemští politici. Tím je řečeno naprosto vše a netřeba to dál rozmazávat.

L. Šádek 5.12.2012 17:22

To

není šuškanda. To je česká skutečnost. Nejhorší je ovšem bezmocnost, kterou si pamatuji z dob komunismu.

J. Dvořák 5.12.2012 13:58

Nějak mu to musel princ zaplatit,no ne !

Podobnost kauzy se Stáníčkem Grossem bije do očí !

R. Langer 5.12.2012 13:33

Re: V téhle zemi se (bohužel) málo střílí....

Já to říkám stále, zbraň do každé rodiny... ;-)

R. Langer 5.12.2012 13:31

Nějak mi to připomíná:

"Nechci slevu zadarmo..." ;-)

V. Ondys 5.12.2012 12:32

:)))))) A proč by Vám neměl dát slevu

když pro něho po našem společensky příkladně odvedete nějakou :)))))))))))) špinavou práci? U nás přece nikdy nekvetlo chamtivým zločincům žádné spolčení, poněvadž tu máme nejsilnější sociální cítění!

F. Matousek 5.12.2012 12:13

...protože mi v něm dá třeba slevu.

dejte pokoj s muslimama, kdo by tam jezdil ?!

A mohli by mít pozlacenou i kliku od hajzlu ! Neco jinýho je p. Nemec. Ten si tam ustýlá na fajnovej asyl. To skopový mu nezávidím.

J. Vyhnalík 5.12.2012 12:10

Re: Alternativní životní uplatnění Standy Grose?

Spíš bych řekl, že přeceňuje Stanislava Grosse. Není pravda, že kdyby se nevěnoval politice, mohl by učit na VŠ. Kdyby se nevěnoval politice, tak by žádnou VŠ nejspíš nevystudoval, natož práva. Dokonce jsem se někde dočetl pomluvu, že udělení titulu JUDr v Plzni nebylo zcela křišťálově čisté.

M. Pivoda 5.12.2012 10:33

Alternativní životní uplatnění Standy Grose?

Hulík: "... nás jeho obchod s akciemi uchránil od něčeho horšího. Nebýt těch jeho milionů, tak by dnes Stanislav Gross možná už jako profesor přednášel na právnické fakultě, kam jeho kroky začaly směřovat. A mohlo to být třeba i Vaše dítě, které by učil a, nedej Bože, zkoušel."

Pane Hulíku, přeceňujete sílu současného vysokoškolského akademického prostředí na utváření charakteru studentů. Na vysokou školu studenti přicházejí již charakterově poměrně stabilní. O charakteru člověka se rozhoduje na základní škole a v rodině.

Pokud jde o potřebné odborné znalosti, ty studenti dnes již mohou získat kdekoliv na internetu a zdarma (dokud nám tedy nezprivatizují internet). Jediný větší problém by mohl být s tím zkoušením a uznáním kvalifikace. Po listopadu 1989 ale v Česku posuzovali profesoři marxismu-leninismu kvalifikaci člověka pro tržní ekonomiku - a nikdo se v Česku nechytal za hlavu. Ani vy. Sdělil jste mi tehdy, že takové jsou platné zákony a že s tím se nedá nic dělat.

P. Pavlovský 5.12.2012 7:41

Tohle jsem dodnes nepochopil

"...nucený odchod nejvyšší státní zástupkyně Marie Benešové, jejíž odvolání ministr Němec prosadil u premiéra Paroubka."

Krátce na to vstoupila Marie Benešová do ČSSD a dnes je tam místopředsedkyní. Nevyhnala nakonec  toho Paroubka z ČSSD ona?

Po volbách 2014 bude nejspíš ministryní spravedlnosti. Nebude se ta osoba chudáku exministru Němcovi mstít? Vždyť se s ním už i soudila pro pomluvu (soudil V. Cepl mladší).

Ministr Němec není žádný hlupák, ekonomicky mu to myslí dokonale. Možná, že se tak preventivně investičně zajistil ve spřáteleném emirátu pro případ bezpečnostní emigrace.

 Ostatně, nebyl by zdaleka první. Mohli bychom to nazvat "syndrom Kožený".

J. Mrázek 5.12.2012 5:47

V téhle zemi se (bohužel) málo střílí....

Což následně plodí problémy a způsobuje paradoxy, kdy poctiví živoří a šmejdi prosperují ....

L. Krajicek 5.12.2012 1:17

Proč se to tak dojebe

a rozodstavcuje, když chci jen kvůli přesnosti citace překopírovat větu z článku? Toho ajťáka by princátkový ministr s sebou do Kataru asi nechtěl.

L. Krajicek 5.12.2012 1:13

A z jakého důvodu

cituji:"exministr s velmi omezenou inteligencí by si po takové

katarské princátkovské kause, která jej uvrhla do takového podezření a dokonce

i vyšetřování, nic v Kataru jako podnikatel nebo majitel realit nezačínal?"

Vždyť přece koneckonců my si tady můžeme tak akorát trhnout nohou a jeho tak akorát škrábat na zádech. To v lepším případě. Co si tady opravdu můžeme, by hlas lidu jistě vyjádřil mnohem výstižněji.