13.8.2022 | Svátek má Alena


GLOSA: Maminky? Ne, zrůdy!

9.2.2013

Mateřský pud je přírodním zázrakem. Jen díky jemu se značná část mláďat narozených převážně vyšším formám živočichů může dožít dospělosti a zajistit tak pokračování rodu. Při sledování přírodopisných dokumentů jsem vždy znovu a znovu ohromován neuvěřitelnou odvahou zvířecích samiček, které jsou při obraně svých mláďátek připraveny utkat se i s mnohem silnějším soupeřem a riskovat i vlastní život.

Pro lidská mláďata bývá maminka tím nejpevnějším bodem ve vesmíru. Také proto bývá "MÁMA" prvním slovem malého človíčka. I pro dospělé lidi obvykle zůstává máma hned tím druhým člověkem po jejich životním partnerovi. Není proto velkým překvapením, že i životem "zocelení" muži za určitých extrémně dramatických situací – například při těžkém válečném zranění – tu svou mámu volají. Prostě máma je máma a s tím nic nenaděláte.

Jak ale nazvat tvora ženského pohlaví, který je schopen za mrzký peníz nechat zprznit své malé dítě? Jak jsme se před několika dny dověděli, pokoušel se o to, a minimálně ve dvou případech uspěl, bývalý příslušník elitního armádního sboru. Oslovoval prý převážně ženy ze sociálně slabých rodin a dlouhodobě s nimi vyjednával cenu za klasický i orální sex s jejich batolaty. Přestože s tímto požadavkem oslovil několik desítek žen, udala ho policii až ta poslední. Většina těch ostatních s ním řešila výši ceny za poskytnutou "službu" a praktické problémy sexu s miminky a velmi malými dětmi. Například otázku, jak zajistit, aby to prý ty děti tolik nebolelo a podobné. Kromě té poslední, žádnou nenapadlo na tyto naprosto zrůdné požadavky upozornit policii. Její příslušníci pak zjistili, že dvacetiletá žena tomuto muži donesla do auta svou půldruharoční dcerku, aby s ní za 500 korun mohl mít orální sex. A navíc mu slíbila, že mu sežene další holčičku – tentokrát čtyřletou.

Kdysi se pravdivě říkalo: "Chudoba cti netratí." Nyní to vypadá, jako by to přestala být pravda. Jenomže před sto a více lety se lidé i na svou "chudobu" pořádně nadřeli. Nyní tu máme statisíce "pseudochudých", kteří se stali chudinou profesionální. Ti nevstávají ráno do práce. Ti vstávají pouze tehdy, když si jdou pro své sociální dávky. Žijí si tak na úrovni, kterou by jim mohl lecjaký poctivě pracující závidět. Mají na cigárka, na lahvičku … tak proč si ještě nepřivydělat prodejem svého malého dítěte pedofilovi. Většinou jich mají dost a dost. A uklidní je informace, že prznitel jejich dítě předem omámí nebo opije. Tak prý mohou být klidné.

Ale já tak klidný nejsem a hluboce lituji, že v naší zemi se už nepopravuje!Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 6. soutěžním týdnu?
Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 6. soutěžním týdnu?

Léto venku s eMiminem je tady! Každý týden budeme soutěžit o fantastické ceny v celkové hodnotě 298.000 Kč. Sdílejte své letní zážitky, hodnoťte...