Diskuse
GLOSA: Klečíme před revolučními marxisty?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V15l89a96d85a43n 48K53u18č64e22r
V dobách reálného socialismu byly podobné kašpárky prováděny běžně. Pouze jim to žádný institut nesměl zesměšňovat.
A62l47o22i68s 93S79e94k93a94n53i33n43a
My křesťané poklekáme jen před Bohem, před marxistickými zplozenci pekla poklekají Jidášové.
V21á70c36l86a27v 82B38o90k
Ano, to tvrdí rusové... Většina z nich si to ovšem mohou dovolit.
M84i70r95o35s93l60a19v 79P69i21v77o72d93a
Cituji z článku: "... Hnutí BLM není prostou iniciativou proti rasové diskriminaci. Je to ultralevicová organizace, jejíž čelní představitelé se netají s tím, že se hlásí k revolučnímu marxismu a že jejich cílem je svržení demokracie a kapitalismu. ..."
Zdarma poradentví pro občany
Nesvrhávejte stávající kapitalismus, prosím, jeho konec se blíží tak jak tak. Vo co go? Post-kapitalismus nezavedou revoluční masy pracujících, ale podmínky pro radikální změnu přivodí revoluční technologie.
Jak? Již v průběhu třicátých let bude moci být v USA zaveden udržitelný minimání příjem (Universal Basic Income) pro každého amerického občana. Vydržte!
Můžete mezitím i pokleknout. Nic podstatného se tím neděje.
J20i38ř33í 37Š34a29m16á19n94e11k
No, BLM je černý rasismus.
A že ti naši čutálisti vesměs bílí pokorně poklekli na věčnou památku černého feťáka a kriminálníka je skandální.
I když se sportovci nemusí moc v politice orientovat - jako ostatně příslušníci jiných profesí - přece jen jsou svéprávní; tihle byli i plnoletí a tudíž nesou za své trapné konání jeden každý odpovědnost.
M42a20r15c42e47l38a 34M30o70r75a65v62c91o50v85á
Tak BLM je taky protikapitalistické hnutí, podporované a provokované Antifou. Tak dáme fotbalistům plat z veřejných peněz 150,- Kč/ hodinu a na hlavu a potom poklekejte, pitomci.
J74i43ř70í 25Š33a82m74á60n48e10k
Pro ty klekače by to bylo peněz přesmoc ...
J42a12r59o91s63l32a81v 88P68a63v25e88l27k71a
Možná pokleknout neměli..ale ten tón článku mi něco připomíná..
T50o44m90á17š 95H37r56a45j
??? Co vám připomíná?
A pokleknout neměli nikoli možná, nýbrž zcela jistě. Přesně z těch důvodů, o kterých píše pan Jakl. Ale i kdyby BLM nebylo ohavné, marxistické hnutí, tak politika do sportu nepatří. Zejména u reprezentace!
P81a50v59e84l 45J93a70n28o66u59š65e41k
Pan Jakl dí to, co si myslím též.
B14e35d74ř37i16c53h 83H73a33m86a69l
Zdá se že kapialismus to zvládá sám, i bez podpory BLM či fotbalistů.
P84e26t98e 73B88r91i66c63h
Krom toho, že zkratka BLM připomíná LM - Lidové milice, je rasistická. Záleží jen na životě černochů. Důležitější ale je, že se i tak projevuje.
M20i53r95o30s18l41a78v 85M86a27l50o95v65e32c
Zde se opět v celé šíři projevilo, že názor, že fotbalisti jsou gumy a jako takoví by neměli alespoň bez středního vzdělání v reprezentaci co dělat. Že střední vzdělání není záruka?, není, ale alespoň trochu by se taková ostuda omezila.
P85e66t24e 69B62r11i52c53h
Na výchovu gum tu máme i množství humanitních vysokých škol a na nich provozovaných kateder. Vše za státní peníze.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz