29.11.2021 | Svátek má Zina


Diskuse k článku

GLOSA: Kdy bude „po válce“?

Je tomu rok a půl, co do Česka dorazil covid. V polovině března 2020 byla vyhlášena uzávěra a od té doby se pohybujeme na houpačce. Zažíváme chvíle, kdy se zdá, že už jsme za vodou (červen 2020, červen 2021), a pak zase recidivy (září 2020, září 2021).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rudolf 19.9.2021 15:50

Díval jsem se na videa o ivermectinu a toto je zřejmě nejpozoruhodnější:

EXPOSED! FDA, CDC & WHO is hiding this from you? | Dr Paul Marik FLCCC - Vijaya Viswanathan - YouTube

Mimo jiné se v něm srovnává nebezpečnost vakcín proti kovidu a nebezpečnost ivermektinu z hlediska rizika úmrtí a vakcíny jsou s přehledem mnohem větší zabijáci. O to absurdnější jsou závěry WHO k vakcínám (bezpečné) a k ivermektinu (nebezpečný).

Vakcíny asi budou jako ochrana proti kovidu podstatně účinnější, ale proč tolik dehonestace ivermektinu? Nejde náhodou přece jenom hlavně o prachy a nikoliv o pravdu?

J. Jirka 19.9.2021 16:35

Na začátku léta zmizely jako mávnutím kouzelného proutku poplašné zprávy o masovém vymírání na COVID-19 v Indii (doprovázené směšnými obrázky hořících hraniček dřeva, na kterých prý Indové pálili své zesnulé, zatímco Evropan by na nich neopekl ani buřt). A pak - světe div se - médii proskočila zpráva, že v Indii lidé už dlouho masově užívají ivermectin. A po ní náhle zavládlo veliké ticho, přerušované jen škrabotem per učenců, do noci smolících namyšlené traktáty o neúčinnosti ivermectinu proti COVID-19...