22.10.2021 | Svátek má Sabina


Diskuse k článku

GLOSA: Kdo z nás dělá hlupáky

Pozitivní evoluce Janečka, Okamury a Bárty s Popelkou je skutečně pozitivní. A né, že né.... Někdo si dělá legraci, že tam bylo 12 lidí, z toho tito čtyři, šest novinářů a dva cizinci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Kosejk 9.4.2013 16:43

kdo z vás dělá hlupáky?

Kdo z vás dělá hlupáky? Vy sami ze sebe děláte hlupáky. A možná hlupáci jste, je to více než pravděpodobné. Vaše demonstrace ze 7.4. a 8.4. z vás ty hlupáky udělala jasně. Chcete svrhávat vládu a parlament - a neumíte dojet ani do Prahy, vy volové. :)))

M. Pivoda 9.4.2013 18:53

Kdo chce svrhnout vládu? A kým ji nahradit?

Už jsem na to přece upozornil níže. Nemá smysl svrhávat tuto vládu a vystřídat ji Vítem Bártou. Ta demonstrace udělala hlupáky z organizátorů akce, nikoliv z občanů. Občané této země nejsou začátečníci. Už také například viděli jak se po listopadu 1989 v této zemi stali z největších komunistů kapitalisté. Takové radikální přerody jsou vždy nedůvěryhodné.

Organizátoři protestních akcí v Česku musí nejdříve najít důvěryhodné tváře a za těmi pak občané do Prahy určitě přijedou - a budou i ochotni si jízdenku vlakem sami zaplatit.

Jak prosté.

J. Barto 9.4.2013 20:25

Re: Kdo chce svrhnout vládu? A kým ji nahradit?

Ne!

!Neobyčejně složité. Vlastně, neuskutečnitelné!!

M. Kosejk 9.4.2013 21:52

Re: Kdo chce svrhnout vládu? A kým ji nahradit?

Jestli tím myslíte charismatiky jak Ádu Hitlerovic a Klému Gottwaldovic. Tak ano, v tom občané fakt nejsou začátečníci. Už mnohokrát následovali "důvěryhodné tváře" až k těm nejhořčím koncům

M. Pivoda 10.4.2013 11:47

Volič má vždy pravdu

Občané demokratického státu mají vždy pravdu, podobně jako zákazníci v tržní ekonomice mají vždy pravdu. To je elementární princip demokracie.

Nepsal jsem o charismaticích, ale pouze o důvěryhodných osobách. Vít Bárta mezi ně určitě nepatří. Soudní rozhodnutí neznamená mnoho pro občany, kteří mají svůj vlastní úsudek.