8.12.2021 | Svátek má Květoslava


Diskuse k článku

GLOSA: Jsou čtyři Ukrajiny

První proruská a druhá prozápadní - hodnoceno politicky. Třetí před Majdanem, čtvrtá po Majdanu - hodnoceno podle kriminality Ukrajinců.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rybák 7.6.2014 11:12

Výborný článek

První obětí každé války je "Pravda". Způsob, jakým je deformována v "našich" masmédiích nemá u nás od pádu totality obdobu!

B. Rybák 7.6.2014 11:06

Re: Vítejte v Nulandistánu:

Díky za výborný odkaz.

J. Kanioková 6.6.2014 20:25

Vítejte v Nulandistánu:

Propaganda a krize na Ukrajině (české titulky) https://www.youtube.com/watch?v=_tzEi7O1P84

Z. Ležatka 6.6.2014 18:01

Čtyři Ukrajiny?

Já rozlišoval vždy jen dvě. Území předválečné Podkarpatské Rusi a ten zbytek.

K. Frejlach 6.6.2014 16:28

Re: Padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina

Já jsem ale zaznamenal, že Muzyčko byl na rukou spoután v době, kdy se sám měl údajně zastřelit. Ukrajinská oficiální verze zpracovaná některým z kyjevských baronů Prášilů nám tak předkládá dosud neslýchaný a nevídaný kaskadérský kousek. Muzyčko pracoval pro Tymošenkovou, která jej pověřila tajným transportem vlaku s vyhořelým uranem do Černobylu, jenže o tom příliš mluvil. Tymošenková za ten uran shrábla nemalé peníze a Muzyčko musel být popraven. Asi ho málokdo, kromě jeho kumpánů lituje, patřil k předním raplům z Majdanu. Komplici Tymošenkové v tomto případu byli současný ukrajinský ministr vnitra a současný ukrajinský předseda vlády. Ti o tom, že by se "picli" zatím neuvažují. Naopak se jejich parta v Kyjevě rozšířila o nového ptezidenta Ukrajiny Waltzmana (po matce Porošenka), ten má ze své minulosti devadesátých let dostatek zkušeností s obchodováním se službami prostitutek, s obchodováním s drogami a se zbraněmi. Také on nevypadá, že by se chtěl sám zastřelit. Je totiž plně vytížen vymýšlením střelby do ruskojazyčného obyvatelstva včetně civilistů na jihovýchodě Ukrajiny. Je to tam v Kyjevě zajímavá partička.

M. Šejna 6.6.2014 14:37

pan autor zapomněl ...

pan autor ještě zapomněl sdělit, že když k nám v roce 1968 vstoupila vojska Sovětské armády, tak ruští vojáci nás tehdy přijeli okupovat, zatímco ukrajinští vojáci nám tehdy poskytli bratrskou internacionální pomoc.

M. Hoblík 6.6.2014 12:01

Pan Obama řekl, že jsou hodní!

A musí být hodní; co Rus, to mizera, co Ukrajinec, to naše zlatíčko! Kdo nesouhlasí, musí být přísně potrestán! Už přpravujeme armádu.

M. Zikmund 6.6.2014 7:19

Re: poznamka

Mně netrápí, že jedni Ukrajinci chválí Banderu a jiní mají pomníky Lenina, je to jejich věc. Ale co mi vadí, že uctívače Lenina máme i ve vedení EU. To je hlavní problém.

J. Babička 6.6.2014 7:00

poznamka

A tak se tu nekteri rozciluji, ze nekteri ukrajinci chvali Banderu, ale ze  v ruske casti Ukrajiny a v Rusku maji pomniky Lenina jim nevadi. A pritom, Bandera byl vudce male skupiny a protoze stravil vetsinu valky v nemeckem koncentaku, tak na rozdil masoveho vraha Lenina, mohl spachat  tak jedno procento leninovych zlocinu.

M. Zikmund 6.6.2014 5:08

Re: Padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina

Asi jste nezaznamenal, že ukrajinská policie zveřejnila závěry vyšetřování smrti Muzyčky a to s tímto výsledkem - šlo o sebevraždu, při zatýkání se raději zastřelil sám! Což ostatně činí nepochopení pana Navrátila o zázračném obrácení ukrajinců značně nepochopitelným. Vždyť je to jasné - ti ukrajinští mafiáni, šejdíři, zloději a prostitutky prostě pochopili, že v novém režimu již pro ně není místo a raději se picli sami.

V. Kún 6.6.2014 3:19

Padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina

A těch Nobelových cen míru, co ti ctihodní Ukrajinci za mírové řešení svých problémů bombardováním jiných Ukrajinců ještě dostanou! Škoda, že takový geroj (podle jiných bandita) Muzyčko se jedné z nich nedožil - padl v hrdinném boji s teroristy v uniformách ukrajinské policie´- , ale co mu takhle udělit náš Řád Bílého lva in memorial? A postavit mu v Praze nadživotní sochu namísto neznámého Ševčenka?

V. Vlk 6.6.2014 1:02

Bať bať.

Já se ovšem bojím,že kdyby Moravec začal vysílat v ruštině  každou neděli na Ukrajinu, že by buď všichni emigrovali k nám .kde by to nešlo chytit, a nebo by založili novou Narodní ukrajinskou armádu a  zaútočili na Kavky. Kdyby to vzali přes Televizní noviny a ČT 24 ve 22.00 tak bych jim i ukázal cestu. Schwarzenberg jako vždy konal zázraky .Nejprve udělal ze sudetských Němců nevinné oběti českého "benešismu" a jeho fámulus  Kocáb zase svým zpěvem proměnil jisté etnikum na pečlivé zahrádkáře ,  diváky ČT :D a abstinenty a hlídky Protikuřácké  ligy.