Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

GLOSA: Jsou čtyři Ukrajiny

diskuse (12)

První proruská a druhá prozápadní - hodnoceno politicky. Třetí před Majdanem, čtvrtá po Majdanu - hodnoceno podle kriminality Ukrajinců.

Možná jste si toho povšimli také. Česká média před událostmi na Majdanu referovala o Ukrajincích vesměs negativně. Ukrajinec, to bylo synonymum pro mafiána nebo levnou pracovní sílu. Kutil a archeolog Přemek Podlaha by mohl vyprávět, co se jeho týmu podařilo vykopat na vlastní zahradě.

Točily se publicistické pořady popisující, jak ukrajinští kmotři a bossové okrádají své soukmenovce. Desátky si vybírali přímo u autobusů vozících tyto nešťastníky zpět do vlasti. Dost je odírali, někdy pod zástěrkou obskurních organizací, které Ukrajincům zajišťovaly pracovní povolení, atd.

Ukrajinské gangy si v rámci konkurence ruské a kosovsko-albánské mafie také vedly dobře a co se týče krutosti, nezůstávaly v ničem pozadu. Vydírání podnikatelů, vymáhání dluhů, racketeering, nájemné vraždy, organizovaná prostituce. Média nás tím krmila tak dlouho, až vytvořila negativní obraz této národnosti. Když se řeklo Ukrajinec, tak křesťan se pokřižoval a ateista konvertoval k buddhismu.

Ale náhle jako když utne. Stal se zázrak - úplné Lourdy. Co Ukrajinec, to Mirek Dušín. Co Ukrajinka, to Matka Tereza. Jak je to možné? Proč česká média tak otočila? Během několika měsíců tu máme úplně jiný obraz Ukrajinců. Téměř všichni jsou podle našich sdělovacích prostředků demokraticky a prozápadně naladěni. Každý z nich mluví moudře a státotvorně, jako kniha. I Moravec z ČT by se rétoricky lecčemu přiučil.

Kde jsou ti mafiáni, vyděrači a prostitutky? Ze dne na den zmizeli jak mávnutím kouzelného proutku. Dlouho jsem tomu nemohl přijít na kloub. Protože mým idolem je česká policie, použil jsem její vyšetřovací postupy. Díky nim jsem dospěl k šokujícím odhalením, na jejichž konci není ale nikdo odhalen. Inu, jsou to české policejní metody.

Moje první vyšetřovací verze byla, že za tím musí být Ištvan, Šlachta, Bradáčová a Moravec. Proč? Jedině tito čtyři mušketýři práva, policie a médií by byli schopni provést mezinárodní realizaci obřích rozměrů. Výsledkem takového brutálního zákroku by bylo zničení veškeré korupce a zločinnosti na Ukrajině. A že jí tam je.

Indicie svědčící pro tuto verzi byly tři: Ukrajinský parlament byl paralyzován. U Janukovyče bylo nalezeno zlato neznámého původu. Česko chtělo spustit zpravodajskou televizní stanici a z Prahy vysílat v ruštině na Ukrajinu. Tím by Moravec dorazil zbytek ukrajinské populace, která by nebyla ve vazbě. Jeho Весёлые картинки (Vesjolyje kartinki) by byly smrtícím koktejlem. Domorodci, kterým chybí imunita otrlých Čechů, by padali po statisících. Virový zabiják Ebola je proti Moravcovým pořadům neškodnou rýmou.

Indicie svědčící proti: Právě ta vazba. I když česká média zprávy překrucují a ohýbají, nešlo by ututlat, že všichni Ukrajinci jsou ve vazbě. Kdyby na Ukrajině nikdo nezvedal telefon, provalilo by se to. A dále: Nebyla nalezena žádná dámská kabelka v ceně sto tisíc ukrajinských hřiven. Modus operandi, jak říkáme my, čmuchalové, naprosto nesedí. Takže výše uvedení kumpáni v tom prsty nemají. Musí to být jiní vykukové.

Tím se nám okruh možných pachatelů radikálně zúžil. A potom to šlo jak po másle. Nebudu vás napínat. Investigativním šetřením se zjistilo, že to spáchal Schwarzenberg se svým komplicem Kocábem. Ano, tito dva kovaní pravdoláskaři způsobili očistu ukrajinského národa. Stačila jedna jejich návštěva Majdanu a ukrajinský lid se změnil k lepšímu. Žádní mafiáni, žádní vyděrači, žádní korupčníci, žádní nájemní vrazi, žádné prostitutky. Pouze samí slušní lidé.

Scholastikové a politologové se dodnes přou, kde je zakopaný pes. K takovému obratu celého národa totiž došlo v historii lidstva poprvé. A dvě české hlavy byly u toho! Máme být na co hrdi. Vysvětlení se nabízí hned několik.

Schwarzenberg svým klímáním nakazil celý ukrajinský lid. Usnuli všichni. Prozápadní i proruští. Poctiví, ale i lumpové, včetně oligarchů. A když se spí, tak se nepáchá. Nemá náhodou Schwarzenberg ve znaku šípkovou růži? Procitnutí do reality bude ovšem hodně drsné…

Také není vyloučeno, že Kocáb svým šarmem zhypnotizoval a na místě polepšil celý Majdan. A pomocí televize se mu to podařilo přenést i na zbytek ukrajinské populace. Nebyl by to první případ zneužití tohoto média k šamanským rituálům.

Ať tak či onak, efektu bylo dosaženo. Pravda a láska zvítězila… však víte. Výsledkem těchto paranormálních aktivit je, že česká média píší o polepšených Ukrajincích již jen pěkně. A to je správné, tak to má být.

Převzato z Dusannavratil.blog.idnes.cz se svolením autora

Jan Kovanic
24. 7. 2024

Mince snad skutečně vydává Republika Kongo, avšak nabízejí je nám chytráci z provařené firmy ČESKÝ...

Aston Ondřej Neff
24. 7. 2024

Ani komunisté v dalším režimu se neodvážili odstranit červenomodrobílý symbol z věží tanků, křídel...

Petra K.
24. 7. 2024

Jedno ze dvou letošních překvapení. Kalendář! Sláva veliká!

Jan Ferenc
24. 7. 2024

Je nutné chápat zvolení Ursuly z Leyenů také jako rozhodnutí za plynulé pokračování dosavadní...

Lubomír Stejskal
24. 7. 2024

Za americkým prezidentem zamířil 22. července premiér Netanjahu. Na novou situaci reagoval slovy:...

Aston Ondřej Neff
22. 7. 2024

Biden byl to přes všechno snahu starý bílý heterosexuální muž, tedy živočišný druh na odpis. Paní...

Aston Ondřej Neff
24. 7. 2024

Ani komunisté v dalším režimu se neodvážili odstranit červenomodrobílý symbol z věží tanků, křídel...

Aston Ondřej Neff
23. 7. 2024

Určitě nejsem sám, kdo by rád pravicový koncept podporoval. Ze setrvačnosti volím ODS od jejího...

Marian Kechlibar
22. 7. 2024

Služba Crowdstrike, která se používá k ochraně různých korporátních počítačů před malwarem,...

Lukáš Kovanda
23. 7. 2024

Predikční platformy, jako je PredictIt, jež umožňují sázet na výsledek prezidentského klání jako...

ČTK, Lidovky.cz
24. 7. 2024

Fotbalisté Slovanu Bratislava v úvodním utkání 2. předkola Ligy mistrů remizovali v Celje 1:1....

ČTK, Lidovky.cz
24. 7. 2024

Český tenista Jakub Menšík porazil na antukovém turnaji v Umagu 6:4, 6:3 Itala Luciana Darderiho a...

jhr Jan Hron, ČTK
24. 7. 2024

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu v úvodu projevu v americkém Kongresu řekl, že svět čelí střetu...

pek Petr Ježek
24. 7. 2024

Policisté pátrali po čtrnáctileté dívce z Tachovska, která v úterý před půlnocí odjela se svým...

dtt Ditta Stein
24. 7. 2024

Britská armáda musí být do tří let připravena vést válku proti „ose převratu“, kterou tvoří Rusko,...

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz