30.5.2020 | Svátek má Ferdinand


GLOSA: Humbuk kolem Konvičky

26.8.2016

Dal jsem si tu práci a podíval jsem se na videa týkající se akce pana Konvičky, která jsou na YouTube k dispozici.

A došel jsem k jednoznačnému závěru. Na náměstí se nikdo nevyděsil, lidé se bavili a celou akci si natáčeli na mobily. 99 % lidí to bralo jako recesi, odpolední atrakci a zábavu. Jediné video, na které se sluníčkáři odvolávají a které má být důkazem „nebezpečnosti“ této akce, je kratičký záběr z jakési kavárny. Tam pár lidí prchá. Samozřejmě, je to možná skutečný záběr, ale domnívám se, že jde o pár zpovykaných turistů, kteří nerozumí češtině. Opravdu hrůza a ohrožení bezpečnosti! Celý ten humbuk v médiích je typická manipulace, která nemá s realitou nic společného. Policie celou akci sledovala a doprovázela..a byla úplně v klidu. Vypadají ti lidé na obrázku vyděšení?

Nemáme rádi pana Konvičku a jeho názory? No, my jsme přece levicoví liberálové, a tak musíme něco najít, abychom ho znemožnili. Vtip je v tom, že Martin Konvička do televize přístup nemá, ale magoři, kteří akci vůbec neviděli, si mohou v TV cintat pentli libovolně. Viz jakýsi právník, kterého nikdo nezná. Jedna věc se ukázala zřetelně. Jak podjaté je vedení stanice ČT24. Je to nepřípustné.... A komentář pana Sobotky? Ten už opravdu hraničí se zaujatou hloupostí. Vůbec se nedivím, že stále více lidí pokládá státní televizi, které platí poplatky, za neobjektivní a podjatou.

Quod erat demonstrandum – opět velká mediální masáž.

Že Matěj Stropnický moc rozumu nepobral, víme. Že má jiné názory, to nevadí, ale co vadí, že lže. Tvrdí, že akce způsobila „obrovskou paniku“. A další lež - „vjel doprostřed obrovského davu“. Do žádného davu nevjel, naopak lidé se seběhli kolem a výborně se bavili. Konečně, podívejte se na videa na Youtube. Stropnický je prostě lhář, podobně jako mnoho dalších sluníčkářů, kteří neváhají v zájmu svého přesvědčení překrucovat pravdu. Nemusím mít rád Konvičku ani Stropnického, ale nesmím lhát. Matěj navíc ani není schopen kultivovaného projevu. Jen si schválně spočítejte, kolikrát dokáže říci během 4 minut „vlastně“ a „prostě“. On jde podat trestní oznámení. No, já být Konvičkou, tak podám oznámení na něj. Na druhé straně je dobře, že je v čele zelených, alespoň je bude volit minimum lidí.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.