24.1.2020 | Svátek má MilenaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: Ecce homo!Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 35, poslední: 12.8.2015 0:04, přehled diskusí

Mám pocit:
Autor: B. Hamáček Datum: 12.8.2015 0:04

Mám pocit 96% menšiny.

Diskriminace heterosexuálů !:
Autor: J. Pospíšil Datum: 11.8.2015 17:35

Cítím se diskriminovaná, protože jsem heterosexuálního biologického založení. Nikdo pro mne nepořádá protestní pochody, nikdo o mně nepíše vřelé obhajoby v tisku, nikdo za mne nebojuje.Já nesmím komosexuálovi nadávat "buzerante", je to postižitelné, ale on mi může klidně nadat "heterouši" a kdybych ptotestovala, nebyl by špatný on, nýbrž já.Docella jako za dob komunismu, kdy jsem musela spolknout nespočet útoků jako"buržuj", aniž jsem směla bližnímu říci "ty proletářskej komouši".A je to mtak se vším a všude:nadávka"černá hubo" se posuzuje naprosto jinak než nadávka ";;bílej ksichte"; nadávka "nevzdělaný debile"než "blbej akademiku".Proč to tak je, prosím ? Jaký duch to prosazuje, že některé skupiny jsou pozitivně vyčleněny bez možnosti reciprocity?Já se totiž obávám, že kdybych prosadila "Pochod hrdých heterosexuálů",  že se to bude považovat za projev útoku vůči jednopohlavně zaměřeným.

Proč to tak je ?

Zdena Straková

Přátelé.....:
Autor: S. Rehulka Datum: 11.8.2015 14:25

....budte v klidu, však oni vymřou po meči !

ha ha ha:
Autor: R. Szewczyk Datum: 11.8.2015 13:47

žakud v rektu a hovna za předkožkou jsou tak užasný , že si zasluhují ty pochody, ,,,,,,,bych jen na okraj připomněl tu Sodomu, ale nejsem si jist, zda je i v učebnici řezničiny od učitele národů, Nohamada , ............

Nebyl to profesor.:
Autor: J. Mrázek Datum: 11.8.2015 11:51

Teprve, když to "vytáhl", tak poté s mírným odstupem je jím (dosaďte si podstatné jméno často používaní na soudce ve fotbalu). Asi tak. Jen se mi zvedá nejen obočí při líbačkách chlapů ... proč s tím otravují okolí? Já jim nevnucuji svůj zupůsob života, tak proč oni? Komplexy?

Re: Nebyl to profesor.:
Autor: V. Kain Datum: 11.8.2015 12:19

To jste nenapsal moc trefně když píšete,že se vám zvedá nejen obočí při jejich líbačkách.Někdo by si to mohl vyložit úplě jinak.

Re: Nebyl to profesor.:
Autor: R. Langer Datum: 11.8.2015 13:45

:-D

Re: Nebyl to profesor.:
Autor: R. Gramblička Datum: 11.8.2015 14:38

:-)))))))

Gay Pride Parade:
Autor: J. David Datum: 11.8.2015 11:10

Matějská pouť buzerantů. Kouzelné expozé. Nic proti. Ale, ať si lížou hrmy a faly realizují v rectu doma, v intimitě, a nedělají z toho karneval. Víte, nic proti nim nemám, ale kdysi jsem jednoho buzíka hodil do kašny ("můůůžeššš mne pohladit po prdelce, broučku"), aby zchladil své hormony. Málem jsem měl průšvih, skoro se utopil, pokud by nešlo policejně o známého buzeranta. Tehdá mi policajti řekli, že jsem ho měl pod tou vodou přidržet dýl, že je také paederast na chlapečky. Nu, věc názoru. Buzíci mi nevadí, i když dělají občas kabaretní vyrvál. Ale na musulmany dělám zásoby patron. To je hrozba kterou Sralbotka, Chujvanec a lesba Krnáčová hrubě podceňijí. Ne buzeranti, ale slimouši jsou hrozbou, i pro ty buzeranty. Nalejme si čistého vína a pošleme do řiti kecy sluníčkářů o obohacení. Jak mol v almaře obohatí můj huberťák? To budu muset na zahrádce pěstovat čirok, aby byl velbloudář uspokojen, a do kafilerky odvézt čuníka a čivavu, aby musulmanský zmetek se necítil poskvrněn? Ne, já budu střílet, pokud někdo ohrozí můj život a životy blízkých, naše zdraví a venkoncem i majetek. Vídeňané se Sobieskym zachovali více cti při obléhání Vídně, než náš "Sralbotka Ozubená pleš" a jeho adlát "Chujvanec". Čuramedáni, v příštích volbách to budete mít "finito".

Re: Gay Pride Parade:
Autor: J. Mrázek Datum: 11.8.2015 11:54

:-). Zdvižený palec !

Je to o politické módě:
Autor: M. Zikmund Datum: 11.8.2015 10:58

A rodina není v politickém kurzu, homosexualita ano. Takže žádnou pochvalu od médií nemůžete za rodinný pochod čekat. A kdybyste uspořádal pochod Czech pride a chodil s nápisem Jsem Čech a jsem na to hrdý nebo tak nějak, tak to byste teprve viděl ten frmol. To by bylo v médiích řečí o nástupu zaslepeného extremistického nacionalismu, hnědé kultuře atd, atp.. Jak říkám - je to o módě a o tom divadle, které si někteří hrají sami pro sebe a říkají tomu pokrok. Dřív tím pokrokem byl pro pokrokáře komunismus, ten se vyžil a zprofanoval, teď mají zase tuhle hračku, za pár let to bude zase něco jiného. Oni si vždycky najdou něco, čím si pro sebe dokumentují svou morální nadřazenost..

Re: Je to o politické módě:
Autor: J. David Datum: 11.8.2015 11:38

Jsem Čech, a ve smyslu ochrany života, zdraví a majetku budu střílet. Možná zdánlivá blbost, ale Zák.119/2002 Sb., ve znění předpisů pozdějších, dává jistá práva, kterak zatočit s útočníky, či agresivními introduktanty. Třeba použití zbraně, přiměřenosti  a relevance, docela zajímavé právní téma. Co je illegální imigrant, loupeživý vetřelec Nelegálně vniká, kam nemá, první premisa. Utečenec, podmnožina nelegálů. Afrika do Evropy? Střílet, lovit střelbou  a neživit, dokud je nepřejdou choutky. Znáte jiné řešení? Víte, jsem lesník a myslivec, škodná se tlumí, a ne, že se tahá domu do kurníku. Buď jste blbí, nebo navedení. Multikulti mají asi nádor na mozku, nebo prachy ve státní kase. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Takhle blbnout, jako prof. Nejedlý, do každé rodiny kilo Jiráska, a co blb Kohout? Milion musulmanů , 3-5 do každé rodiny. Potkat Kohouta s čepičkou a žvásty, tak mu ze svého Casula 454 prostřelím modlící tebich.6x a hodím na něj plátek bůčku. Blb. Omlouvám se za invektivy slušným lidem, ti multikulti magoři mne iritují. Něco jako Roder.

Zbývá už jen čekat, kdy uspořádají svůj průvod hrdosti:
Autor: L. David Datum: 11.8.2015 10:11

pedofilové, sadisté, zloději, vrazi.....

Jen houšť k totálnímu úpadku lidstva !!!

Re: Zbývá už jen čekat, kdy uspořádají svůj průvod hrdosti:
Autor: J. Fridrich Datum: 11.8.2015 12:27

Bezvýhradný souhlas pane David. Stejně bych ale rád, kdyby nám nějakej teplej vysvětlil, na co je tak hrdý......................

Ecce homo!:
Autor: V. Němec Datum: 11.8.2015 9:44

Politování hodná hříčka přírody, nevím jak bych se s ní vyrovnával, ale být hrdý a exhibicovat?

Re: Ecce homo!:
Autor: R. Gramblička Datum: 11.8.2015 11:30

exhibovat  ;-)

Buzerantismus vpřed ! Ale v přelidněných částech světa. :
Autor: K. Janyška Datum: 11.8.2015 9:25

s tím souhlasím. My tady ho zásadně odmítněme. Tím se nechci nijak dotknout homo, co s tím nadělají. Ale jako politické hnutí, a co jiného tyhle prdelparády jsou, se nesmí prosadit. Prostě nesmí, Počet lidé i musí řídit kalkulace v životech, protřednictvím cěcictví a ne  zablokování porodnosti neplodněním... Dzp.

Teda, vždy žasnu.:
Autor: Z. Švrček Datum: 11.8.2015 8:36

Znám hodně lidí. Některé opravdu i dost dobře. Mnozí mají své libůstky, své úchylky, nekteří ulítávají na věcech, které by mne ani nenapadly, některým se líbí to, co jiným nikoliv. Mnohé jejich sexuální praktiky chápu, ale neprovozuji. Oni si to své provozují a ještě jsem neviděl ani jednoho z nich, který by to šel dělat a prezentovat své zvyky na náměstí. Vždy proto žasnu, jak buzíci a lesby jdou se svým intimním životem na veřejnost, dovolávají se práv, která již alespoň u nás dávno mají, odhalují tělo i zvyky a ještě jsou na to hrdí. Co by takhle většinová společnost, která je nyní tak tolerantní, říkala na průvod zoofilů - třeba s alegorickými vozy, pedofilů a jejich...l, nebo třeba přehlídce nekrofilie s názornými ukázkami jejich intimních zvyků? Přeháním? Vůbec ne. Jestliže se dnes Prague Pride těší takovému mediálnímu zastání a na odiv dávané toleranci i přes fakt, že je to proti klasické rodině, zvykům a pro budoucnost slepá cesta, pak by se měla tolerovat i jiná společenství, co třeba muslimské zvyky?  Za chvíli je tady ostatně budeme mít v míře větší než malé.

Re: Teda, vždy žasnu.:
Autor: P. Lenc Datum: 11.8.2015 9:36

A bude zajímavé jak se buzíci, často levicově zaměření a úžasně "tolerantní" budou tvářit, až je "hodní" muslimové budou nahánět a vraždit.

Re: Teda, vždy žasnu.:
Autor: J. David Datum: 11.8.2015 11:52

Víte, buzerant a lesba svoji orientaci obvykle tají, nedělá z toho karneval. Pouze exhibicionisti. Kdysi jsem se snažil sbalit holku, ona mi přímo řekla, že není na kluky, bon, jsme přátelé. Ale aby podporovala buzeranský karneval a ohňnostroj, to ani náhodou. No nechme buzeranty, ať se vyblbnou v Práglu i s mdm. Krnáčovou, "chléb a hry", i buzerant musí mít radost a opečeného buřta k snědku. Qui modo, qui bono.

Re: Teda, vždy žasnu.:
Autor: I. Lyčka Datum: 11.8.2015 18:18

Fascinuje mně, že v Kanadě a USA je skoro trestné, když dvouleté dítě na pláži nemá horní díl plavek, to se může okolí zbláznit, ale na pride parádách se dějí věci, ze kterých se mi zvedá žaludek, pokud mohu soudit podle fotek. Dovedete si představit, že byste chodili po ulici nazí a osahávali se, případně souložili na několik způsobů? No, pomalu to přichází i do Evropy. Ještě, že se slušní lidé, těchhle akcí neúčastní. Tím myslím i slušné homosexuály a lesby. Nicméně, kdyby v okolí někdo zorganizoval Hetero parádu nebo Czech parádu, dostavím se, pokud mi to okolnosti dovolí.

jak jednoduché:
Autor: F. Matousek Datum: 11.8.2015 8:10

nevadí mi pochody teplejch, ani technopárty. Se zájmem o vsechno mozné se o toto prílis nezajímám, jakkoliv se to media snazí protezovat a otravují s tím.

Presto se ale domnívám, ze je dobre, ze si podobné skupiny své párty slaví a ze je dobre, ze to smí.  A ze je i dobre, ze se nemusí bát vetsiny  tzv. " slusných lidí " .

Skoro se mi chce napsat  " rádoby slusných lidí  "  !

Už se můžete přiznat!:
Autor: J. Mrázek Datum: 11.8.2015 11:58

Trestné to není, proč chodíte kolem "horké" kaše ?

pěkné :-))):
Autor: R. Gramblička Datum: 11.8.2015 6:41

Brňo není dobrý nápad:
Autor: P. Boublíková Datum: 11.8.2015 5:45

Pochod homosexuálů totiž původně probíhal (v rámci ČR) právě v Brně. Protože po tom pes neštěkl, přesunuli se do Prahy :-)

Re: Brňo není dobrý nápad:
Autor: P. Boublíková Datum: 11.8.2015 5:51

Oprava: původně to byly Karlovy Vary, potom Brno.

Pozornost ovšem akce vzbudila až v Praze.

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Gay_Pride

"Z pochodů hrdosti se stal celosvětový fenomén":
Autor: J. Kanioková Datum: 11.8.2015 1:21

Z "pochodů hrdosti" se stal celosvětový exhibicionismus.. Čím dál víc mi připadá, že tyhle pochody kdosi (EU) organizuje víceméně jako povinnost. Že by byl býv. primátor Prahy Svoboda nějaký echt fanda tohoto, to si nemyslím. Přesto nad tím "převzal záruku", tak jako teď Krnáčová, a oba se stali účastníky.

Ukrajina má jistě jiných starostí až běda, ale absolvovali to tam v květnu.

Loni v říjnu to proběhlo v Bělehradě - Neopakovala se situace z r. 2010, tentokrát byla policie dobře připravena. Měla přichystána i vodní děla a obrněná vozidla proti narušitelům. To proto, že se Srbsko snaží ukázat světu a především EU, že respektuje lidská práva svých občanů. "Je to velmi pozitivní a silné poselství" kvitoval akci Michael Davenport, vedoucí mise EU. "Je to také jasný signál těm, kdo používají jazyk nenávisti", dodal. Jeho názor podpořil starosta Sinisa Mali. "Byla to příležitost ukázat, že v Bělehradě jsou si všichni občané rovni", prohlásil..

Uff.. Holt.. poručíme větru, dešti..

Taky pár znám, ale oni si pochvalují, že dneska už je to v pohodě, že problém má jen blb. Sami se pochodu nezúčastňují, podle nich je to jen obyčejný projev exhibicionismu. Ten, kdo vymyslel název "pochod hrdosti", ten musí sám mít nějaký hodně velký problém se sebevědomím..

Re: "Z pochodů hrdosti se stal celosvětový fenomén":
Autor: J. Jurax Datum: 11.8.2015 1:33

Vskutku ... stačí umět číst.

... tentokrát byla policie dobře připravena. Měla přichystána i vodní děla a obrněná vozidla proti narušitelům ... že se Srbsko snaží ukázat světu a především EU, že respektuje lidská práva svých občanů ... Byla to příležitost ukázat, že v Bělehradě jsou si všichni občané rovni ...

Jojo, všichni občané jsou si rovni, ale na některé z těch rovných musí být vodní děla ... samozřejmě správně zaměřena nejsou rozhodně jazykem nenávisti, kdepak, EU to přece chválí, jsou tam proto, aby se občané jsouce si rovni takříkajíc ještě víc eurosrovnali ... EU ptydepe jak vyšité.

To je docela dobrý nápad:
Autor: J. Jurax Datum: 11.8.2015 1:08

uspořádat pochod hrdosti heterosexuálních rodin. Jen jestli by to nebylo homofobní a politicky nekorektní, aby svou hrdost si dovolila vyjádřit normální většina ...

Re: To je docela dobrý nápad:
Autor: P. Dvořák Datum: 11.8.2015 1:25

Osobně si myslím, že ta normální většina by se na to někde pochodovat normálka vykašlala. Tak nějak mi tyto pochody svým duchem připadají jako technopárty, o které docela trefně napsal Václav Klaus ml.:

"Z tvrdšího jádra (co vlastní ty silné soundsystémy) jsem znal jenom jednoho týpka (Němce), kterého si vzala jedna bývalá spolužačka. Mají se dobře, zimu tráví někde ve Španělsku v přívěsu, jinak jsou v Berlíně v alternativní čtvrti anebo „cestujou“. Dítě chodí do školy tu tam, tu zase v Berlíně.

Pochopitelně berou německé sociální dávky, které byly výrazně vyšší než můj tehdejší učitelský plat. To mu samozřejmě nebránilo mě upřímně nenávidět jako „měšťáka“ (takovej ten debil, co chodí do práce, platí daně a myslí si, že dávky by měli brát jen lidi ve skutečné nouzi)."