16.6.2021 | Svátek má Zbyněk


GLOSA: Buzerace, šikana a poškozování zdraví našich dětí

7.6.2021

Děti kolabují a vládě je to fuk! Staly se obětními beránky covidových opatření. Jejich celodenní pobyt v rouškách je spoustou a zdraví ohrožující šikanou.

Venkovní teploty se zvyšují, celodenní pobyt v rouškách či respirátorech se tak stává doslova očistcem, a to nejen pro dospělé. Mnoho dětí již v důsledku ztíženého dýchání ve škole zkolabovalo, zasahovat v některých případech dokonce museli zdravotníci.

Přesto však naše děti budou trpět v rouškách a respirátorech dál. Naděje na pondělní, diskutované zrušení opatření, které je od začátku přitažené za vlasy, zmizela. O tom, že nemá tento typ ochrany žádný blahodárný vliv na zdraví a imunitu dětí, přitom není třeba pochybovat.

- Jakou to má logiku, když jsou děti testovány?

- Jakou to má logiku, když chodí děti ráno do školy společně s kamarády bez roušek?

- Jakou to má logiku, když s kamarády tráví čas bez roušek i po školním vyučování?

Není to nic jiného než buzerace, šikana a poškozování zdraví našich dětí v době, kdy si vytvářejí tolik potřebnou imunitu pro život.

Je smutné, že právě ministerstvu zdravotnictví, které by tohle mělo vědět, tak zásadní fakt nedochází. Umožňuje totiž dětem základních škol sundat roušky jen v hodinách tělocviku a při zpěvu. Středoškoláci a vysokoškoláci dokonce musí celé dny trávit v respirátorech.

Přemýšlím, jak tento stav slušně nazvat a vhodný výraz mne opravdu nenapadá…

  Převzato z profilu.Grafton Recruitment Praha
ROZPOČTÁŘ / KA až 50 000 Kč

Grafton Recruitment Praha
Praha
nabízený plat: 35 000 - 50 000 Kč


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.