Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

MP

Cituji začátek druhého odstavce článku: "Média vždycky prahla po zlu, ,,,"

Upřesňuji

Občané/čtenáři, kteří financují provoz médií, preferují negativní zprávy před pozitivními.

Takže média se fakticky jen chovají tržně! Ekonomická poučka totiž zní: "V tržní ekonomice, zákazník má vždycky pravdu".

VK

V35. 17K96u12h35a48j

11. 6. 2024 9:00

Proč tak daleko do minulosti? Vzpomeňte na kapitánku Rackette, kterak se vykašlala na nařízení italských pobřežních orgánů a jim navzdory "prorazila blokádu" a dovezla africké migranty do přístavu.

Flagrantní porušení zákonů na úseku nelegální migrace, za bílého dne, a u nás byla prezentována jako hrdinka. Už tehdy bylo jasné, že je něco hodně důležitého v nepřádku. Na světě i v našem mainstreamu.

KK

Tyhlety lodě co "zachraňují " vetřelce, jsou naši nepřátelé. Bylo by dobré je potápět i s posádkou a nákladem. To se normálně s nepřátely dělá.

Foto

O Johny Dillingerovi také byl film Veřejní nepřátelé (2009). V hlavní roli Johny Depp a Christian Bale.

A dopadení ikonických Bonny a Clydeho je zajímavě zpracován ve filmu Dálniční hlídka (2019) S Kevinem Costnerem a Woody Harellsonem.

Nevím, jestli u nás vůbec kdy běžely v kinech a když tak déle než tři dny, ale bohužel, obávám se, že už si je dnes ani nikde nestáhnete.

Stejně tak jako už nikdy neuvidíte spoustu dalších filmových skvostů.

Foto

Vždycky to popletu, s těmi dvojitými písmeny:

Woody Harrelson. :-)

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz