27.5.2022 | Svátek má Valdemar


Diskuse k článku

FEJETON: Spiklenecké teorie

Už je nás asi málo, kdo jsme pamětníci a dosud jsme se nevyjádřili k tomu, kde je zastihly události z 11. září 2001. Já tenkrát seděl – kde jinde – u počítače, když tu najednou zazvonil telefon.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pavelka 15.9.2021 12:17

Bohužel se očití svědci neshodnou ani u banálnějších událostí...Zažil jsem případ že obhajova se točila u jinak jasného případu napadení na barvě košile útočníka, kde se svědci rozcháeli..

Š. Hašek 15.9.2021 17:50

Děkuji za poznámku.

Tady jsou očití svědci nepodstatní. Jako "konstruktér toho" bych věděl, že stejně celý svět nebudou zajímat. A kdyby ano, tak všeliké filmečky upravím a ostatní nepustím na síť.

Vychází mi to tak na sto koukajících, jeden pozorně a jeden vytřesený záznam. A miliarda novinových výtisků a miliarda hodin řečí CNN. Matematika.

Rozhodujícím bylo, udělat něco velkého, aby to nebylo jako jen nožem a pět mrtvých. Ale čím větší, složitější, tím více chyb. Potom se ty chybky dostanou i do rozměrů páté třídy a blbosti. Matematika.

Z hlediska FEDu, CIA a třeba Lokheed Martin - ti to dají z rezervního fondu. Ani se nemusí potom moc snažit. Ani svědky nechat najet do škarpy. Ona ta fyzika stejně ve škole baví málokoho. Děvčata skoro vůbec. Nic proti děvčatům, ale potom i ony v televizi hlasují, co se 11. září 2001 stalo vopravdicky. Dneska se hodně hlasuje a anketuje.

Dneska mě to tady bavilo.

R. Langer 15.9.2021 18:18

Naprostá většina svědků se v tomto případě ovšem bez problémů shodla. Jsem si dokonce jistý, že jich bylo víc, než vědců na hlasování o globálním oteplování, takže by se to mělo brát jako fakt. ;-D

K. Machala 15.9.2021 4:43

Nej konspirační teorie je, že to s námi BiGPharma a jim podřízené vlády myslí dobře a těmi pro mnohé násilnými vax že ve skutečnosti podporují svobodu, demokracii a základní principy civilizované medicíny, jako informovaný souhlas a moje tělo je moje volba. S těmi čipy je to naletění na dezinfo o tom, že kritici experimentálních vax, které nejsou vax, jsou úplně blbí a bojí se očipování, a že závažnější námitky nejsou, i mezi velmi mnoha lékaři a profesory, atd. Neodsoudit jasně totalitní chování znamená spoluodpovědnost, do jisté míry. Jo, a s tou Tečkou to byla taky dobrá konspiteorie. To už dnes ví každý trochu informovaný o číslech ochrany málo účinnou a přestože výrobce neručí, násilně tlačenou vax pseudovax.

P. Vychodil 15.9.2021 7:54

R^

na téhle době je fascinující vidět a slyšet, jak lidé dokáží vytěsňovat jim nepohodlné informace...

ty čipy možná uvedli sami z bigPharma, aby zdikreditovali ostatní oponentní názory...

to, že v Japonsku zlikvidovali celou dodávku vakcín, neb v ní našli částice, reagující magneticky, prošlo téměř bez povšimnutí (údajně kovové špony z výrobního procesu, haha)...

a tak by se dalo pokračovat...

J. Pavelka 15.9.2021 8:17

jako proč by to někdo dělal...Sledování takového množství čipů jakým koli systémem by bylo naprosto kontraproduktivní:::

P. Vychodil 15.9.2021 9:23

špatně...pokud připustíme teorii o čipování, pak nejde o sledování, ale masovém ovládání...vzpomente an Japonsko, které odmítlo x dávek, protože v nich byly magnetické substance...ani toto vám nestačí na zpochybnění vaší víry ?

Ś. Svobodová 15.9.2021 18:24

Myslíte ty kovové částečky z propíchnutého víčka?

J. Babička 15.9.2021 3:37

Znám člověka, je to antisemita. Když já jdu po ulici a zakopnu o kámen, tak si řeknu, pitomče dávej pozor.

Když on jde po ulici a zakopne o kámen, ví, že mu ho tam nastražili židé

E. Novotny 15.9.2021 3:50

To mozna neni ani tak spiklenectvi, jako paranoia.

J. Pankovic 15.9.2021 5:13

To, že vám psychiatr říká, že máte paranoiu, ještě nedokazuje, že po vás nejdou ;-)

R. Langer 15.9.2021 10:22

Jo jo, ti Židé jsou prostě zákeřní. ;-)

J. Novák 15.9.2021 0:13

asi další díl o spiklencích !!!!!!

https://otevrisvoumysl.cz/patolog-dr-roger-hodkinson-o-covid-ockovani-a-obavach-z-neplodnosti-a-dalsich-rizicich/