17.4.2021 | Svátek má Rudolf


FEJETON: Škandál!

10.3.2021

Malá anatomie vzniku poplašné zprávy. Chce to naprosto nevinný podnět a člověka, který vidí, co chce.

„Už je to tady, první stupeň k čipování lidí! Nestačí jim chemtrails, protože to třeba taky někdo nemusí vdechnout, že? Proto oni tolik usilují o čipování každého z nás. Protože ty čipy, to bude absolutní kontrola pohybu. Oni to můžou všechno sledovat přes satelit. A pozor, ty čipy umí také ovládat psychiku. Takže můžou člověka přimět, aby něco nakupoval nebo aby nějak volil. Chápete, jak budeme všichni zotročení?

A proč o tom mluvím: protože už to začíná, ale pro začátek tetováním. No vážně, v podnicích se zavede povinné tetování, já to četl! Asi nějaké čárové nebo QR kódy, aby se dalo lépe zjišťovat, kdo už byl očkovaný. Ale oni to do budoucna začnou zneužívat, na to dám krk! Ukaž tetování - aha, jak to že tenhle měsíc fasuješ nový vrták už potřetí? Ukaž tetování - co děláš tady, když máš být na vedlejší dílně? Nikdo neví, kam až se to zvrtne, ale hlavně že to bude povinné. 

No vážně, tady to píšou, už jsem to volal kámošům, hned jak jsem se to dozvěděl. Tady v tom článku: povinné tetování v podni... Jo moment, ono tam je napsáno, že povinné testování! Tak to jo. Ale řeknu vám, až začnou ty čipy, to bude konec lidstva!“

Převzato z autorovy Palety názorů a ptákovinSOUTĚŽ: Vyhrajte pomůcku, na které se děti naučí bezpečně padat a lézt
SOUTĚŽ: Vyhrajte pomůcku, na které se děti naučí bezpečně padat a lézt

Soutěžte o Climbou žebřík – pomůcku, která dětem poskytne bezpečnou možnost rozvíjet pohybové dovednosti a budovat sílu. Jeho výška je pro děti...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.