6.12.2021 | Svátek má Mikuláš


Diskuse k článku

FEJETON: Pozdní lítost

Umřel Milan Balabán, umřel Ivan Mašek. A já si znovu připadám jako na ostrově, z něhož doléhající vlny postupně odplavují pevnou půdu pod nohama… A samozřejmě opožděně – a zbytečně – lituji, že jsem Ivana Maška v posledních letech nevyhledala, nepopovídala si s ním, nezavzpomínala na Viktora Dobala, a že vlastně ani nevím, co v těch letech dělal, co ho zajímalo, těšilo a trápilo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Student 14.1.2019 8:55

A myslí někdo z nich na vás, paní Petro?

Z těch, na které myslíte vy? Nechci být špatný prorok, ale je možné, že ani vy ten život nepřežijete. Možná by mohl taky někdo vzpomenout na vás.

Nežertuji. Trochu mi v dnešních časech chybí pohled na lidi jako jste vy. Občas napíšete něco do Psa, ale jinak o vás člověk neslyší.

Já jsem kdysi náhodou potkal paní Danu Němcovou. Chtěl jsem jí tak nějak poděkovat, chtěl jsem aby věděla, že jí znám a že něco dobrého a důležitého udělala kdysi i pro mě, ačkoli o tom vůbec neví a osobně mě nezná. No, bylo z toho takové blekotání nějaké, ono to není jednoduché takhle bez přípravy mluvit o tak důležitých věcech. Snad jsem jí nevyděsil:-)

Tak vám aspoň touhle formou píšu, že vás považuji za dobrého člověka, který svého času sehrál dobrou a důležitou roli pro tuhle zemi a pro nás všechny. Přeji dobré zdraví.