20.1.2022 | Svátek má Ilona


Diskuse k článku

FEJETON: Pozdní lítost

Umřel Milan Balabán, umřel Ivan Mašek. A já si znovu připadám jako na ostrově, z něhož doléhající vlny postupně odplavují pevnou půdu pod nohama… A samozřejmě opožděně – a zbytečně – lituji, že jsem Ivana Maška v posledních letech nevyhledala, nepopovídala si s ním, nezavzpomínala na Viktora Dobala, a že vlastně ani nevím, co v těch letech dělal, co ho zajímalo, těšilo a trápilo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Student 14.1.2019 8:55

A myslí někdo z nich na vás, paní Petro?

Z těch, na které myslíte vy? Nechci být špatný prorok, ale je možné, že ani vy ten život nepřežijete. Možná by mohl taky někdo vzpomenout na vás.

Nežertuji. Trochu mi v dnešních časech chybí pohled na lidi jako jste vy. Občas napíšete něco do Psa, ale jinak o vás člověk neslyší.

Já jsem kdysi náhodou potkal paní Danu Němcovou. Chtěl jsem jí tak nějak poděkovat, chtěl jsem aby věděla, že jí znám a že něco dobrého a důležitého udělala kdysi i pro mě, ačkoli o tom vůbec neví a osobně mě nezná. No, bylo z toho takové blekotání nějaké, ono to není jednoduché takhle bez přípravy mluvit o tak důležitých věcech. Snad jsem jí nevyděsil:-)

Tak vám aspoň touhle formou píšu, že vás považuji za dobrého člověka, který svého času sehrál dobrou a důležitou roli pro tuhle zemi a pro nás všechny. Přeji dobré zdraví.

O. Dvořák 14.1.2019 8:49

A čo je to vlastně

ten mobil?

M. Němec 14.1.2019 7:59

Já Petrušku zbožňuju

za její objevné, ačkoliv zdánlivě drobné, postřehy.

Z posledního Posledního slova v LN je nejlepší tento : " ... a kteří nepochybně dříve nebo později taky umřou.".

Já bych to nepochybně nezpochybňoval.

F. Žůrek 14.1.2019 5:45

Nechejme to vybublat, Petruško

Máme za sebou minulost, ale před námi je ještě pořád budoucnost. A o to pořád jde také nám, těm starším lidem. Zdař Bůh!

F. Žůrek 14.1.2019 5:43

Nechejme to vybublat, Petruško

Jsem již starší člověk, nemám své rodiče. Ale byli to skvělí lidé, na které nedám dopustit.

Jsem lidovec. Přemýšlím nad sjezdem na konci března 2019, který je před námi. Jde mně o to, aby byl již zvolem vhodný předseda naší politické strany. Budoucnost je důležitá, a o to jde. Aby nám zase neunikla budoucnost. Takže nebuďme smutní a buďme slušní. Zdař Bůh!

O. Dvořák 14.1.2019 8:53

Re: Nechejme to vybublat, Petruško

Však vy si to už nějak zařídíte, abyste nepřišli zkrátka. Jako vždycky.