2.10.2023 | Svátek má Olívie, Oliver


Diskuse k článku

FEJETON: Povzdech v autoservisu

Ne, tentokrát nebudu psát o tom, kterak na mě křesťanská komunita hledí úkosem neb jsem gay. A že gay komunita na mě hledí úkosem, neb jsem křesťan. Anebo, abych nebyl vůči oběma komunitám příliš sarkastický: konzervativní křesťané s ostražitostí jim vlastní zpozorní, zdaliž není mé žití infiltrováno homosexuální ideologií.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Reček 9.7.2012 16:35

Je a bude to vždy svízel

V křesťanské tradici je homosexualita defektem. Popírá reprodukční schopnosti a určení partnerů v trvalém vztahu. Je odchýlením z řadu věcí a je jen individuální potřebou.  Levicové a liberální společnosti od křesťanství utíkají a prosazují návrat k pohanské podobě z posledních dob římského impéria. Nejvíc se o to snaží aktivisté homosexuálního hnutí, kteří své odchýlení ostentativně zveřejňují až  k exhibicionismu - viz  pochody v některých hlavních městech.  Připomenout jim konečný důsledek takového chování pro společnost, okamžitě je odmítnut poukazem na "středověké zaostalé názory", prosazované zvláště katolickou církví a média je v tom podporují.  Dá se na toto téma vést dlouhá debata, ale velmi pěkně k homosexuální problematice se vyjádřil anglikánský reverend Wiliam Boetcker:" Když je pravičák homosexuálem, užívá si toho v klidu svého soukromí a nedává to na odiv. Levičák bude vyžadovat od společnosti, aby jej respektovala a ještě propagovala". 

S. Ševeček 9.7.2012 17:14

Re: Je a bude to vždy svízel

A co teprve v islámské ...

V. Ondys 9.7.2012 19:30

:)))))) A teď si představte, jak asi musí bejt heteráckýmu muskýmu

kterej žije slušně, nenápadně a ještě poctivě pracuje bez nutnosti sebemenšího dohledu, nic vod nikoho nepožaduje ani nepotřebuje, ale vadí mu, že jeho samostatnost, skromnost i normálnost jsou pokládány za slabost hodnou trestu při hospodaření s veřejnejma financema, kdy ho vo požitky kdejakej mazanej hejhula vokrade, a to ještě musí bejt osudu hodně vděčnej, že se k moci zatím nedostal nějakej teplej cigoš jako kovanej komouš s obdivem k satanismu, aby mu :)))) příkladně dal sežrat :)))) svou tak nespravedlivě trpkou minulost.

T. Bílek 9.7.2012 21:21

Re: :)))))) A teď si představte, jak asi musí bejt heteráckýmu muskýmu

Co na to říct... V podstatě s vámi souhlasím, že exhibice menšin s "nespravedlivě trpkou minulostí," snaha po zadostiučení, to vše kombinováno s pozitivní diskriminací,  není asi to pravé, co očekává od vládnoucích elit  "heterácký mužský" žijící  "slušně, nenápadně a ještě poctivě pracující bez nutnosti sebemenšího dohledu." Až na to, že gayové mezi Rómy jsou taky dost hodně ostrakizováni. Na adresu  komunistů a satanistů žádnou mou obhajobu nečekejte. A na adresu jistých menšin bych se asi vyjadřoval jinými slovy než např.slovním spojením  "teplej cigoš."

V. Ondys 11.7.2012 8:46

:))))) To určitě

ale mám mezi menšinami dost známých a naučili se brát moje výrazy s rezervou.

T. Bílek 9.7.2012 21:07

Re: Je a bude to vždy svízel

Pane Rečku, částečně s Vámi souhlasím. Pokud tedy téma homosexuality otevírám (myslím tím v jiných svých článcích, toto byl spíše lehce provokativní fejeton), pak v souvislosti s křesťanském respektem k důstojnosti člověka. Proto se také zabývám osvětou v oblasti pronásledování a vraždění homosexuálů, zejména v Třetím světě - viz další mé články na NP ( http://neviditelnypes.lidovky.cz/novinari.asp?idnov=1459), viz má přednášková činnost, viz rubrika "monitoring médií v QN ( http://noviny.kluci.info/ )  aj. Na Gay  Pridy (pochody gayů) se dívám stejně, jako vy. Proto si uvědomuji, že má mise může být někdy docela "na hraně."  Na život pomyslného "homosexuála - pravičáka,"  se dívám dokonce konzervativněji, než ctihodný Rev.Boetcker.