26.11.2022 | Svátek má Artur


Diskuse k článku

FEJETON: Plastika versus genetika

Tak už to začalo. Světové soudnictví je "obohaceno" o první spory mezi manžely, kdy pánové obviňují své často divukrásné manželky z podvodu. Teprve podle překvapivé "ne­krásy" svých potomků totiž zjistili, že "krása" jejich maminek byla čistě produktem průmyslu plastické chirurgie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 14.1.2013 23:22

Naštěstí

se IQ plastikou zvýšit nedá ... zatím ... a krása i přes um chirurgů lety pomíjí, kdežto blbost zůstává ...

V. Plocek 14.1.2013 21:56

Plastika versus genetika

Pánové,

pokud nejste jenom tokající blbci,kteří při toku jako známý pták tetřev nevnímá okolí, předpokládám že při výběru partnerky by jste měli trochu přemýšlet. I když je to těžké, podíváte se na matku, tetu, babičku, otce, strýce, dědu nastávajícího partnera. Sice platí pravidlo, že si berete potomka, nikoliv rodiče, ale zkoumejte kolik pro Vás nepříjemných prvků mají zmínění, a ke kterým má blízko Váš nový partner. Zkuste testík. Musíte si sami uvědomit, na čem Vám záležíí a to ve vhodný okamžik předhoďte svému partneru jako prosbu, nikoliv požadavek. A pečlivě sledujte reakce!! Pokud toto alespoň na 50 % správně vyhodnotíte, je 10% jistota, že jste si  vybrali správně. A pokud máte peníze, s plastikami se smiřte. Tlak okolí na Vašeho partnera je až ne vyjimky nesmlouvavý.

B. Soukup 14.1.2013 16:07

Taková, úplně malá, polemika

Tak nevím pane Husáku, dovolím si o sobě tvrdit, že jsem ošklivý, přesto moje genetická výbava asi bude dobrá, jen moje odolnost proti chorobám už zaujala nejednoho lékaře. Jak jsem řekl, myslím si o sobě, že jsem ošklivý, ale s ženami jsem problém neměl, chci říci, že úspěšnost jsem měl velmi dobrou. Protože jsem hodně opravdu pěkných žen poznal, mohu s odpovědností říct, že jako malé byly vesměs ošklivé. Dost často mě dívenka, kterou jsem znal jako ošklivé kačátko ze školy překvapila v dospělosti svým půvabem. Podařilo se mi dobýt dívenku, která v mladém věku (řekněme kolem 18) byla idolem kluků a po deseti letech jsem neměl odvahu se k ní hlásit, když jsem jí potkal v metru. Takové ty krasavice v osmnácti totiž moc dlouho nevydrží. Tuhle mou teorii podpořila třeba Eva Herzigová, když vzpomínala na gymnazijní léta, jak se s ní kluci nechtěli nikde ukazovat. A o pár let později .... Krása je skutečně zvláštní disciplína a věřím, že plastika dokáže malinko pomoci, ale zázraky rozhodně nedělá. Ve svém věku a se svými zkušenostmi můžu zodpovědně říct, že pěknou ženu poznám i z dálky a zezadu! Protože postavička, držení těla a krásné pěstěné vlasy se těžko dají vyrobit.

P. Boublíková 14.1.2013 14:57

Hezký článek

Napůl míněný vážně, napůl ironicky - moc se mi to čtení líbilo.

V. Ondys 14.1.2013 13:54

:)))))))))) Ba naopak

http://dotsub.com/view/01ad2718-073c-474a-ac40-c7a72e199d55

Dobře si to pamatujte, a když Vám někdo z nedokonalých lidí začne nabízet dokonalý společenský systém s největší lidumilností, okamžitě ho nakopněte rovnou do zadku v zájmu svý kapsy i bezpečí! :))))))))))))))))))))))))))))))) Lidskej mozek stagnuje po tisíce let ve svým vývoji a lidi ve skupině se k člověku furt chovaj jako absolutní šílenci!

A. Bocek 14.1.2013 13:38

Tiše jen žádný estetický štítek,

nebo se toho chytnou soudruzi z Brusele.