4.12.2023 | Svátek má Barbora


FEJETON: O té ruské válce hybridní

2.3.2018

Tak už je to tady, fronta hybridní války vede od Brusnice přes Jelení příkop, dále přes Klárov a rovnou přes most a zastavila se zatím na Palachově náměstí. Studenti FF UK a UMPRUM tam pro jistotu kopou hybridní zákony a opevňují se v učebnách. Náčelník Generálního štábu naší armády Josef Bečvář právě oznámil, že Rusko je schopné ovlivňovat masivně mínění v ČR. Rusko prostě vede hybridní válku.

No, aby toho nebylo dost, tak USA, Japonsko, obě Koreje, Al Kaidá, Taliban, ISIS, Turecko kurňa šopa a také Izrael s Egyptem ji vedou také. Německo a Švédsko kašlou na Rusko a vedou hybridní válku proti svému obyvatelstvu, aby drželo hubu. Všichni vlastně vedou hybridní válku, jen v Burkině Fasso myslím ne a také v Papui Nové Guinei ne - v obou jejich lidojedi o ní ještě neslyšeli. Ale co není, může být. Jen co tam dorazí Magenta, pak to vypukne. Hybridní válkou zjevně zdecimovaný europsanec Pavel Svoboda (KDU-ČSL) do rádia řekl, že EU pracuje mohutně na reformách. Přípravná hybridní palba dokonala u něj to zlotřilé dílo. Jen Amnesty International, Transparency International, jakož i Rekonstrukce státu zůstaly nedotčeny, protože v dutinách se hybridní zlodílo nemá šanci šířit.

To jsou věci, bít na poplach třeba a psát, volat, varovat a plašit. Tady u nás na severu v Jizerských horách zuří ruská propaganda jako sviňa, jsou jí ovlivnění vlekaři, hajzlbáby, celá moje rodina včetně švagrů, můj švagr i švagrová, bratr a také můj 89letý otec je z ní jurodivý a stále se ptá sousedů, co že to má Himmelherrgottdonnerwetter znamenat. Pěnčín, Huť a Huntířov až po Malou Skálu, Suché Skály, Koberovy až po Kozákov jsou pod masivním hybridním útokem a Turnov je prakticky frontálně hybridně zničen. Lidé si volí, koho chtějí, zatímco se tady nabízejí skvělé skupiny politiků z opravdových demokratických stran hodných toho jména, kteří jsou hybridními snahami Rusáků nedotknutelní a neovlivnitelní. A těm nehodí skoro nic. Co byste tomu řekli. Je to takový příběh o té strašlivé, ničivé, s ocasem hybridní kometě

Hybridní útoky zasáhly rozhodně J. Peheho, T. Halíka, A. Merkelovou, která s G. Schröderem valí Nordstream jako o život, Polsko nepolsko, spojenec nespojenec, redaktory Šafra i Bessera z talibanského Fora24 a také Kristýnu Frejovou, ano i tu. Josefu Bečvářovi o této svinské válce řekl nejspíš Jiří Drahoš, který to slyšel v Jablunkově přímo v průsmyku, jen to neuměl nějak více specifikovat. Je na nich všech ale vidět, že se Rusákům v té válce daří. Já sám jsem ze zákopu hybridní války unikl ve Starém Harcově jen o fous a jsem nyní pod vlivem antihybridních antibiotik a mám zakázán internet, leda že je u mě manželka, která pilně dbá, abych se nenechal ovlivnit vůbec nijak. Už ty volby stačily, ještě toto. A můj soused v Sasku, Peter G., už definitivně podlehl. Všude se staví pomníky padlým v hybridní válce, pískovec je z Ostroměře, jelikož tam je nejlepší. Rusák to ví už také. Vot takaja pora!

Ruština tady všude na dalekém severu jede, rozsypaný čaj, co mu říkají azbuka, se učí už ve školkách. Až sem to dospělo. Jsme v ruské řiti, jen to nevíme. Jen blbněte. A takhle my tady žijeme.

Ostatně soudím, že EU v předlisabonské podobě musí být zničena. To je myslím také důsledek té ruské války hybridní.