Sobota 8. srpna 2026, svátek má Soběslav

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

FEJETON: Nespavost

Když člověka ve dvě v noci probudí úporná bolest hlavy, dostaví se zoufalé filosofování a doslova existenciální dilema, jestli vůbec takový život je k žití.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

No jo no, když ve vyšším , natož hodně vysokém postpubertálním věku jednoho nic nebolí, je ten jeden zpravidla mrtvej.

0 0
možnosti
HR

Bohužel - záchvat migrény je katastrofa. Přeji brzkou úlevu a ne moc časté opakování.

0 0
možnosti
IP

I38v58a80n 89P67o89l70á43k

7. 5. 2021 7:23

Tedy s dovolením, při vašem vzdělání, proč nejdříve nesáhnete po magnesiu? Nejlépe magnosolv, ale ten je na předpis.

0 0
možnosti
SR

Tedy nepochopil jsem proč používat magnesium při bolesti hlavy. Já bych spíš použil něco k lepšímu usnutí, popřípadě k obému sloužící CBD (je v kapkách volně prodejný).

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz