Neděle 14. prosince 2025, svátek má Lýdie
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

FEJETON: Hospodské rozjímání

Seděli jsme nedávno s přáteli v restauraci, kam chodíme s výjimkami každý pátek večer již vice než 40 let, a vzpomínali na to, co jsme v této hospodě zažili. V létě, kdy do Měchenic jezdili na osadu chataři a trampové, tu bývalo plno.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

BU

26. 12. 2016 22:58
Njn... posledním stádiem naší společnosti

bude okamžik, kdy každý občan bude mít přiděleno asi 8 revidentů a kontrolorů všeho možného... ty bude muset pravidelně platit a umožňovat jim pravidelně přístup do svého příbytku... většina občanů nakonec bude muset dotyčné kontrolory u sebe ubytovat, aby to neměli tak daleko do práce... Tím pádem nebudou muset sami kontrolóři mít nic kontrolovaného, protože nebudou přeci ve svém..., že?

Akorát , že dotyčný občan si bude muset ještě obstarat tak dalších deset zaměstnání, aby ty kontrolóry uživil...ale to občan jistě bude dělat rád, protože jde přeci o dobrou věc... a kdyby se celý tento systém občanovi nelíbil, přeci by proti tomu něco dělal, ne? A protože s tímhle většina občanů nepříčetně souhlasí...myslím, že už nic nebrání tomu, aby se zavedly povinné revize naprosto všechno co se nachází v bytech, domech, zahradách, garážich... atd. Jak patrno z tisku, denně si lidé způsobují neuvěřitelné množství úrazů, jsou jim způsobovány škody nevhodným používání čehokoliv... tedy je rozhodně na místě, zavést na většinu používaných věcí v domácnostech i školení na používání některých (později všech) předmětů. Bez průkazu a dokladu o složené zkoušce nebude lidem prodán ani mlýnek na maso, nebo žehlička... a když budou prodány, pochopitelně bude nutná každoroční revize, zda je něco takového možné používat... Tak se občan časem dostane do naprostého ráje, kde mu bude zkontrolovánj a proměřen každý milimetr jeho života a tím si bude občan jistý, že kromě toho, že asi umře hlady mu už nehrozí nic jiného... :-)

0 0
možnosti
VH

26. 12. 2016 14:56
Mám smůlu, že do hospody nechodím,

protože nemám žádné do hospody chodící přátele. A tak si velmi rád přečtu vyprávění těch, kteří je mají a díky tomu, na rozdíl ode mne, ještě plnohodnotně kulturně žijí.

0 0
možnosti
FM

26. 12. 2016 6:32
jo

tak nejak to mám i já.

S tím rozdílem, ze chodíme na pivo ve ctvrtek.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz