17.1.2022 | Svátek má Drahoslav


Diskuse k článku

FEJETON: Čimelická Canossa

Římský císař Jindřich IV. putoval v roce 1077 přes Alpy do italského hradu Canossa, aby tam udobřil papeže Řehoře VII. Odehrál se historický mžik, čas oponou trhnul a Petr Nečas poputuje do Čimelic, aby udobřil starostu Vladimíra Pánka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Plinta 7.2.2012 22:45

Ale pojede i ministr zahraničí?

Ten taky dře jako kůn a navíc se v Čimelicích údajně narodil.

J. Urban 7.2.2012 22:12

stojí ty pivní plky za ten článek, pane Neff?

P. Vaníček 7.2.2012 18:05

Toho zdegenerovaného chrapouna

by měli strčit do starobince a ne aby dělal ostudu rudejma fuseklema,zmačkaným oblečkem a huhláním po světě. 

J. David 7.2.2012 15:54

Nečas do Čimelic na bál

Že by na chovatelský? Do tomboly? No "lalok" a "krkovičku" by na to měl, i "horní šál" by nebyl k zahození. Je v dobrém "výživném stavu". Kníže by pak mohl tahat losy z osudí (pokud by u toho neusnul a popelem z fajfky by nepropálil losy), jeho adlátus Kalousek zmírnil poplatky z tombol, které byly zahrnuty do hazardu. No, a pana Kalouska pak udělat první cenou, jako honorárního ekonoma Čimelic. Omlouvám se čimelickým, berte to jako nadsázku.

P. Maleček 7.2.2012 9:11

Na chovatelský vypaseného Nečase neééééé

Díky pane Nefe. Místo věčného úpění jak je všechno v pytli je lepší se nad tou nadutostí našich potentátů zasmát. Pro ně je humor (nechce se napsat zesměšnění) stokrát horší než nudný a stokrát zveřejněný výčet jejich lumpáren. Nad tím už jen mávnou rukou.

Ale s tím chovatelským plesem nevím nevím. Aby to nevypadalo, že tam Nagyová přivezla ukázat svého dobře vypaseného králíčka Nečase. Co když jí tam pak za kypící proporce a lesklou srst jejího chovance dají medaili? Pak se může stát i to, že Nečas skončí jako první cena v tombole. A všichni díky Formanovi víme jak to s tombolou na českých tancovačkách dopadá.

Jako nejlepší vidím aby Nečas přijel na ples spolu s Schwarzenbergem a svou učenou dišputací o přihlášení se k evropské rozpočtové odpovědnosti o půlnoci pobaví místní občany z nichž mnozí, byť dávno rozpočtovou odpovědnost ve svých rodinách uplatňují, tak týden před výplatou vyklepávají z peněženky poslední drobné. Určitě nejvíc zaujme a pobaví když jim sami potentáti vysvětlí, že ty miliardy které jim z rozpočtů mizí pod rukama vůbec nechybí právě v prázdných peněženkách místních občanů.

Pak bude zbytečné přemítat na jaký ples přijet. Chvatelský se pro prchající potentáty změní ve sportovní a pro občany sportovní v chovatelský, protože ještě dlouho budou vyprávět, že tak vypasené a naduté chlupáče je možno vidět jen u nejlepších chovatelů.

P. Lenc 7.2.2012 9:37

Re: Na chovatelský vypaseného Nečase neééééé

A co vy,nepojedete?Mohl by jste tam představovat ňafajícího ratlíčka.A když budete mít kolem krčku rudou mašličku,tak vám jistě místní hladový občané sáhnou do prázdných peněženek a třeba vám za složený peníz koupí uzenku.

M. Martin 7.2.2012 12:28

Re: Na chovatelský vypaseného Nečase neééééé

Bingo!!!!!!!!

M. Martin 7.2.2012 12:31

Re: Na chovatelský vypaseného Nečase neééééé

Tím BINGO jsem reagoval pane Lenc na Váš příspěvek.

M. Vondráček 7.2.2012 10:53

Re: Na chovatelský vypaseného Nečase neééééé

Přijet tam s knížetem není špatný nápad, vedle něj bude vypadat jako hubeňour :-)

J. Kadeřábek 7.2.2012 15:17

Spíše bych tam očekával Kalouska

Mohl by osobně vybrat daň z tomboly.