Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

FEJETON: Blbá nálada ve společnosti

Jděte se někdy podívat do ZOO. Uvidíte tam spoustu zvířat, která mají bez námahy vše, o co v přírodě musejí pracně bojovat – stravu, bezpečí, zdraví...
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JM

J. Mach 793

1. 11. 2015 23:28
Blbá nálada ve společnosti

Naprostý souhlas!!! Potíž je v tom, že (nejen) tady můžeme nadávat a protestovat, ale to je taky všechno, co se proti tomu dá dělat. Pak leckdo namítne, že je třeba jít k volbám. Souhlasím. Jenomže posledních nějakých 26 let mě přesvědčilo, že to vůbec nemá cenu! Proto půlka národa volby ignoruje. Čemu se taky divit, že...?

Místo aby naši zastupitelé dělali to, zač jsou placeni, sedí jedním zadkem na deseti židlích v různých správních radách (za což berou dle slov páně Zemana "symbolické odměny" v řádech desetitisíců měsíčně) a ještě koukají, kde co urást. Krásná práce! Na nic nemá stát peníze, ale naše VIP politická reprezentace (veškerá. Současná i minulá.) doma přehrabuje milióny (samozřejmě vydělané poctivou prací pro dobro státu a jeho občanů) vidlema.

Ale nač si stěžovat. Máme se přeci dobře. Průměrný plat 26000 má přeci dneska každý!

Byly doby, kdy jsem byl pyšný na své češství. Byly doby, kdy mi ani moc nevadilo, že jsem Čech. Teď se to stydím přiznat.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz