16.8.2022 | Svátek má Jáchym


EVROPA: Poznámka čistě aktuální

18.3.2016

Je středa, 16. března 2016. Zrovna před chvilkou proběhla nejméně dvěma poměrně sledovanými televizními stanicemi zpráva, že hlavní město Praha se rozhodlo připravit pro své obyvatele hned v několika čtvrtích nová masová pohřebiště, prý pro případ nepředvídatelné katastrofy. Poněkud jsem nadskočil, tak tohle je opravdu zpráva jako hrom.

Je téměř jisté, že nejméně pětadvacet let by žádného pražského radního něco podobného ani v tom nejdivočejším snu nenapadlo. Okamžitě se mi vybavilo video uveřejněné mimo oficiální kanály ve Spojených státech, mapující nové „vládní sklady“ stovek tisíc plastických boxů na okrajích velkých amerických měst, jejichž účel nebylo možné ověřit. Logické vysvětlení autorů videa znělo morbidně. Mělo jít o plastické rakve, do každé se měly vejít dvě mrtvoly. Napadlo mě, že celá ta podivnost už nějak prosákla i k nám a že to může všechno souviset. Nejprve vybudovat pohřebiště, plastické boxy mohou přece dorazit v naprosté tichosti až o něco později.

Někdo si může myslet, že jsem paranoik. Dobrá, ale uvažujte dál. Není, podotýkám čistě náhodou, ta „nepředvídatelná“ katastrofa a její důsledky, velmi předvídavě plánována? Ve velkoměstě, kde náhle zemřou stovky tisíc občanů, by přece vypukla řada nakažlivých epidemií, kdyby se mrtvá těla okamžitě neodklidila. Nakonec by nemusely přežít ani ony „elity“ vyvolených vůdců společnosti, i když mají k dispozici stále dobře udržované vládní bunkry, které jsou už od dob studené války rozesety téměř po celém světě. Zajímavé, že?

Co může být onou „nepředvídatelnou“ katastrofou? Stačí si jen dát několik dnešních zpráv dohromady, i když jde o zprávy filtrované a často upravované podle potřeb těch či oněch multikulturalistů. Zpráva z Bruselu – další úder islámských džihádistů. Na konci zprávy zazní poznámka, že v Belgii již 5 % obyvatel vyznává islám.

Zde musím připomenout analýzu nedávno citovanou na stránkách Neviditelného psa, která zkoumá růst požadavků muslimů v závislosti na jejich množství v demokratické hostitelské zemi. Zrovna těchto 5 % je podle scénáristů islámského nájezdu na Evropu kritických. To je hranice, kdy začínají muslimové ve svých politických požadavcích přitvrzovat. Tehdy přestává být islám, dosud skromně prezentovaný jako mírumilovné náboženství, pouhým náboženstvím a začínají se stále více projevovat jeho agresívní politické cíle. Muslimové chtějí větší podíl na řízení společnosti, prosazují stále více ústupků ve prospěch náboženských obyčejů své menšiny na úkor pravidel a zvyků hostitelské domácí většiny a všechen tlak má později vyústit do celkové změny právního systému hostitelské země ve prospěch jejich nelidského a necivilizovaného práva šaría, které je podle nich neoddělitelnou součástí jejich víry. Práva, které podle nich „na věčné časy“ zavedl jejich prorok Mohamed v sedmém století po Kristu, tedy práva navýsost krutého a středověkého, které má, jak oni věří, v budoucnu stejně jako oni sami ovládnout celý svět.

Tohle je tedy ta „nepředvídatelná katastrofa“, která nás má zahubit? Ty nejčernější odhady vojenských odborníků se již dlouhé měsíce zabývají plánem džihádu na přenesení bojiště Islámského státu na evropské území. Uniklé zprávy hovoří o tom, že mezi miliony muslimských imigrantů, kteří se během posledních dvou až tří let do Evropy dostali, je až na půl milionu bojeschopných vojáků, kteří se vyhýbají registracím, tajně se organizují, tajně vyzbrojují a vlastně jen čekají na rozkaz, aby na našem kontinentu rozpoutali peklo, které jsme ještě nezažili.

A nová pražská masová pohřebiště? Dalo by se odvodit, že je-li takový masakr někým naplánován, bude také svým způsobem řízen. Nepochybuji o tom, že probíhají nezveřejněné průzkumy českého odporu proti islamizaci Evropy. Největších protiislámských demonstrací jsme byli svědky v Praze. S budováním nových velkých pohřebišť se začalo v Praze. Má tedy hlavní masakr v České republice proběhnout v Praze? Je to docela dobře možné.

Jen přijímejte islámské imigranty dál, vážení soudruzi multikulturalisté či přesněji neomarxisté, bez ohledu na to, z které evropské země zrovna jste. Lenin by z vás měl určitě radost. Ale nezapomeňte – pokud budou vaše nové masové hroby někdy použity, půjdete do nich spolu s námi i vy.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!