Diskuse
EUTANASIE: K právu na sebevraždu
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Ś63á67r18k21a 55S52v62o71b29o95d46o22v38á
Do diskuze o umírání a smrti se promítají hlavně osobní zážitky, obavy i přání každého diskutujícího. Jsou nepřenosné, pravdivé a navzájem si odporující. Proto rozhodnutí mělo mít čistě politický a ne etický charakter. Pokud se společnost považuje za natolik liberální, aby umožnovala změny pohlaví či svazky homosexuálů s poukazování na to, že mají právo na štěstí (§ 3 OZ) a žít podle svého, mělo by existovat i právo zemřít podle svého.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz