25.4.2024 | Svátek má Marek


Diskuse k článku

ESEJ: Znovu o covidové hysterii. Kde jsme teď?

Před pěti měsíci, koncem listopadu roku 2020, se v sídle IVK konaly už sedmnácté Rozmluvy na Hanspaulce, tentokráte na téma tehdy u nás rychlým tempem se rozbíhající jedné z dalších vln epidemie nemoci Covid-19.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Fráňa 29.4.2021 8:12

Vy pořád nechápete rozdíl mezi přítomností viru Sars-Cov2 v těle a onemocněním nemocí Covid 19. Testy odhalí přítomnost viru v těle, to neznamená, že je člověk nemocný. Třeba virus Herpes máme v těle skoro všichni, ale jen u malé části lidí se projeví onemocněním, třeba oparem na rtu. Možná vám pomůže toto: . Lidský genom obsahuje až sto tisíc kopií různých virů, nebo spíše jejich zbytků. „Máme jich v těle mnohem více než vlastních genů, kterých je zhruba 25 000 – 30 000,“ dodává Jan Pačes

J. Matuška 29.4.2021 8:46

Václav Klaus, Jiří Beran a Jiří Weigl na online křtu publikace Rozum proti kovidové panice https://www.youtube.com/watch?v=CCI5BppyZ0k

Pane Šurgote, vyposlechněte si slova prof. Berana cca od 17:40. Jsem vděčný všem lidem, kteří dávají prostor vyjádřit své názory této osobnosti. A s VK mám zkušenost, že nakonec na jeho slova "dojde".

"Prakticky lekar mi rekl, ze nema zadny lek, kterym by mne lecil. Takze pouze Paralen na srazeni horecky a podpurne vitaminy." Sleduji situaci od března loňského roku. Po kolika měsísích se začalo "hovořit" o nasazení léků? Např. úspěšné používání Regeneronu prezidentem Trumpem bylo komentováno s výsměchem.

F. Kořízek 29.4.2021 10:56

Moc se o tom nemluvilo (nebo jsem to nezaregistroval), přitom je to jeden z mála pozitivních kroků této vlády, ale momentálně je kromě vyjmenovaných diagnóz možné nasadit monoklonální protilátky všem nad 65 let.