Diskuse
ESEJ: Anatomie zázraku
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
F. Navr8til
Vidím to jinak
Nechejme Urbana, ať si dále bájí své představy o tom, jak probíhalo předání moci v listopadu 1989. Z jeho článku vyplývá, že byl pouhým pozorovatelem, který nepochopil, že předání moci bylo naplánováno a organizačně připraveno dávno před tím, kdy se v zahulených sálech koncipovalo OF a než se na náměstích cinkalo klíči. Nezazlívám Urbanovi, že stále prezentuje legendu o vzrušené době. Horší je, že jí sám věří.
Re: Vidím to jinak
Plánovat a organizačně připravovat se dá ledacos. Realita potom bývá jiná, než plánovači plánovali. Už jen proto, že plánovačů bývá více a s různými plány a objevují se i osoby a události neplánované. Výslednice mnohé překvapí.
J. Farda
Re: Vidím to jinak
Re: Vidím to jinak
Smankote, Vasil Mohorita do listopadu byl radovy svazacek a po listopadu uklizel zachodky. Co ten vi o prubehu jakych jednani?
Re: Vidím to jinak
To ne! Byl to předseda SSM a dokonce se prý nechal na Národní přetáhnout pendrekem.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz