4.8.2020 | Svátek má Dominik


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Š. Hašek 31.7.2020 13:47

Celkem chápu, že štrasbruselská komise a naše Jourová jsou už tak prosáklí Pb, z honů poblíž Jindřichova Hradce, že je dost, že se konečně rozhoupaly.

Na kompostě mi nějak ztěžkly cukety. Dám je do Klatov na rozbor.

Nejde o olovo. Jde o zbrojní průkazy a samostatnost občanů. O záložní armádu občanů. Švýcaři se toho nebojí. Doporučuji si stáhnout a popř. nechat přeložit části z jejich zákona o domobraně.

Nejsem německá ovce, která na kulovnici nesmí ani pomyslet! Jsem čecháček. A je mi jedno, že krasohledům by ze Švýcarska kleplo.

J. Vintr 31.7.2020 14:35

Jenže když z Bruselu zavelí, tak naši politici poslušně srazí kufry a splní rozkaz. A že je konečným cílem těch šmejdů lidem všechny zbraně sebrat je nad slunce jasnější.

V. Braun 31.7.2020 14:36

Ale houby, jak píšu níže v Californii ten zákaz platí již řadu let a tam občany rozhodně o zbraně nepřipravují.

Nechci se zde přít zda je zákaz olova ve střelivu z důvody ochrany přírody na místě nebo ne, to jsem nezkoumal a nemám na to názor, i když laicky bych řekl, že olovo do přírody nepatří.

Co mi ovšem vadí je nasazování psí hlavy EU za něco, co se běžně děje v USA a spekulování, že to EU dělá proto aby občany odzbrojila. To si nevidíte do úst, pánové.

J. Vintr 31.7.2020 14:40

V Kalifornii vládnou socani a zbraně by lidem pochopitelně moc rádi sebrali. Brání jim v tom jen americká ústava. Takže to lidem aspoň všemožně ztěžují.

Š. Hašek 31.7.2020 15:17

1. Je mi šumák, že ti vašnostové si libují v ocelové střele, která se ev. odrazí a lítá pak křížem až do skonání světa. A ničí drahou a potřebnou zbraň. A blbě lítá celkově.

2. Je mi šumák, že ti vašnostové mají strach o životní prostředí, přírodu a přitom spotřebují energie (a vopičárniček k životu) jak jedna naše vesnice s pěti "olověnými" myslivci. A pěti majiteli zbraní k sebeobraně. Vlastně myslivec taky může střílet i na lupiče.

3. Je mi šumák, co navrhuje študentka politologie stran střeliva. Stejně jako co navrhuje stran atomové elektrárny. Dneska snad bude i operovat slepé střevo Bc. volnočasu (Zdechovský).

Tolik blbosti nebylo snad ani za Husáka. Ale bylo jí dost.