Diskuse
EKOLOGIE: Nepříjemná demagogie
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
vládík
Proto, že profesor Klaus odmítá uznat ekologii za vědu
nemusíme blbnou všichni. Ekologie je v současné době i vědou o chování člověka a důsledcích tohoto chování. Je tedy založena na předpokladech a tezích o chování souhrnu jedinců. Odobně je založena jiná věda: ekonomie. A protože chování jedinců a jejich sumarizace je velmi obtížná, jsou problematické i závěry věd, které jsou na takovém předvídání postaveny. Proto také zpravidla mají dvě krajní, velmi odlišné základní výstupy (viz např. ekonomii). Pokud ovšem nelze pro tuto vlastnost uznat za vědu ekologii, je vyloučeno ze stejných důvodů uznat za vědu ekonomii (óóóó hrůzo!!!). Ostatně důsledky aplikace různých metod této - z pohledu důsledků Klausovy argumentace - "pavědy" již neblaze na sobě pocítila hezká řádka států, vč. USA a států evropských.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz