Úterý 13. ledna 2026, svátek má Edita
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

kirast

21. 7. 2006 0:43
Ještě si představte, kolik panu policejnímu prezidentovi a podobným

na té dálnici překáží nýmandů s jejich usmolenými Škodovkami, které kupovali z druhé nebo třetí ruky a někdy na ně i rok dva škudlili a teď s nima zahušťují provoz připodělanými 115 km/h. Takové je přece potřeba vytěsnit, aby bylo dost místa pro frajery a těm ubožákům ponechat tu čest platit daně.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz