13.8.2020 | Svátek má AlenaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


DOKUMENT: Co Klaus udělal, ale pan Plesl to nevíŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 166, poslední: 5.6.2008 22:45, přehled diskusí

Snad důležitější je, co pan president Klaus neudělat ale udělat měl:
Autor: Magor Milda Mgr. etc. Datum: 5.6.2008 22:45

protože třeba Slovensko přechází 1. ledna na Euro, my zatím raději podporujeme banky, které směňováním korun na Eura a opačně za každou transakci vydělávají skoro roční úrok.

Pokud v EU nechceme být, mělo by se to rozhodnout co nejdříve. Pokud tam však být chceme, je nutné, stát se iniciativní silou a nenechat se ke všemu jenom dovléct. Proto buď vystoupit z EU a NATO, nebo se na těchto organizacích aktivně účastnit. Jenom tak napůl to nebude nikdy fungovat.

ses ubozak Klausiku:
Autor: James Datum: 4.6.2008 20:58

Vzdyt jsem to rikal ....:
Autor: Pierino Datum: 4.6.2008 0:52

Stale kvoka... stale kvoka ...;-D;-D;-Dhe he ....

Vážený pane presidente,:
Autor: Václav Datum: 3.6.2008 22:26

Prosím Vás věnujte se více domácím problémům. To co provádí Topolánkova vláda nakonec semele i Vás, cožpak to nevnímáte.

Fuhreruv pimos:
Autor: D.M. Datum: 3.6.2008 22:22

Nechapu, jak tedy nekdo muze pana presidenta profesora ... kritizovat. Vzdyt to byl prave on,kdo obohatil svetovou ekonomii o pojem "economic tunnelling". Na takove genie bychom meli byt opravdu, ale opravdu pisni!!

?:
Autor: Pumprlidentlich Datum: 3.6.2008 23:41

trapné

Re: Fuhreruv pimos:
Autor: Pepa Datum: 4.6.2008 15:39

Já zase nechápu, jak může někdo napsat ve slově pyšný měké i

Re: Re: Fuhreruv pimos:
Autor: D.M. Datum: 4.6.2008 18:33

V Klausove pripade nejde o "pychu", ale o "picu" ;-D

diky Fuhrere:
Autor: D.M. Datum: 3.6.2008 22:17

Diky Vam pane prezidente prof.  doc. ing. Vaclave Klausi, CSc., Dr.h.c. (35x). Dekuji za to vsechno, co jste pro nasi vlast udelala. Konkretne nase rodina zaplatila za kuponovou knizku 1000,- korun, aby ji pak za 850,- se "ziskem". Dekuji za bezplatne a levne skolstvi, dekuji za spickove zdravotnictvi bez priplatku. Vy jste jedine slunicko meho zivota, ktere si smele muze kriticky podebatovat se svetovymi politiky, ba dokonce je i smele pokarat, kdyz se odchyluji od kurzu ryziho kapitalismu. Diky Vam nas Fuhrere

Re: diky Fuhrere:
Autor: vojcek Datum: 3.6.2008 23:05

Za to kam jste investovali při KP nemůže Klaus, spousta lidí vydělala, někteří prodělali (inu, když někdo věří jistotě desetinásobku, je to jeho chyba). Školství a zdravotnictví není nikde zadarmo, jen komunisti a socialisti to nechtějí pochopit.

Re: diky Fuhrere:
Autor: lary Datum: 4.6.2008 0:00

To jste tedy pěkně pitomá rodina. Pak se nelze divit, že píšete takové kraviny.

Re: diky Fuhrere:
Autor: asa Datum: 4.6.2008 16:58

....je to hlupáčku jak v přírodě,když je tvor blbec musí trpět.Ale to je záležitost přírody ne prezidenta.

Na každou svini se vaří voda:
Autor: I na Klause jednou dojde Datum: 3.6.2008 19:21

Hele 555, mám dotaz:
Autor: Vlasta.on Datum: 3.6.2008 15:22

proč nám tady pořád ukazujete svoje hodnocení z první třídy ZŠ?

To jako myslíte,  že nás tím dojmete? Věřte že jste opravdu k pláči, ale není to dojetím ....

Slepá nenávist a evropská integrace:
Autor: Luděk Datum: 3.6.2008 14:48

Václav Klaus,Miloševič,nacionalismus a odpor vůči integraci Evropy-to vše patří k sobě a sám VK je pořádným balvanem české zahraniční politiky.Jeho vypjatý egocentrismus,neschopnost přiznat své omyly,ješitnost a pomstychtivost jsou povahovými vlastnostmi,kterých už se nikdy nezbaví.Špatná výzbroj pro politika,který by měl ovládat umění hledat politický koncenzus a pochopit,že on jediný nemá patent na všechny rozumy světa.VK má "největší osobní zásluhy" na polarizaci české veřejnosti i politiky,na znechucení lidí politikou a politiky.Klaus patří do kategorie nacionalistických politiků typu Miloševiče,Mečiara,Sloty,Le Pena ap.,kteří by bez problémů dokázali Evropu dovést na kraj nové války.Nepotřebovali by na to více než než 10 let,spíše by to zvládli i za polovinu tohoto času.Klausovy urážející výroky na EU a její srovnávání s RVHP,Mnichovem a Brežněvovou doktrinou jsou dokladem jeho nenávisti ke všemu,co se v Evropě za několik desítek let vytvořilo.

Re: Slepá nenávist a evropská integrace:
Autor: Kes Datum: 3.6.2008 15:05

Nemohu si pomoci, ale cítím z tohoto příspěvku jen slepou nenávist hodnou v příspěvku jmenovaných osob.

Le Pen možná Francii a Evropu zachrání, pokud ji ovšem vůbec:
Autor: Pamětník starejch dob Datum: 3.6.2008 15:17

zachránit lze.

Re: Slepá nenávist a evropská integrace:
Autor: miroslavb Datum: 3.6.2008 15:29

obdivuji naseho nynejsiho pana presidenta , ze vzdor bolesti v kycli si nasel cas na cestu do usa, kde prednesl prednasku o panu achumpeter. teto se bohuzel opozdila o nekolik let za jeho clankem v LD pred snad peti roky. to znamena, ze on to dilko pro LN nebyl liny prelozit do anglictiny a vydavat za neco originalniho. ale to jeho zvyk-mrav: stale vydava vydane a protoze nema jiz dobrou pamet, zapomina, ze jiz neco bylo publikovano jinde. tedy nas pan president ve vymysleni clankku neni vubec, ale vubec originalni a ja jsem z toho ale opravdu, skutecne, neoddiskovatelne, smuten, tedy zarmoucen, znechucen.

Re: Re: Slepá nenávist a evropská integrace:
Autor: PROKOP BUBEN Datum: 3.6.2008 16:50

Už mu byl přidělen kloub pro mladé sportovce, vypadá to, že ještě jedna operace a rozjede to teprve naplno......Světe třes se......

Prdlajs . . .:
Autor: J.G. Pašek Datum: 3.6.2008 15:34

Do r. 1918 sídlo vlády která rozhodovala o Bohemii bylo ve Vídni . . . . cca 100 let později bude v Bruselu . . . a Češi se memůžou dočkat  . .

Vedeni Klausem, ODS a KSČM, bok po boku "hájí národní zájmy"?:
Autor: ČechoAmeričan Datum: 3.6.2008 15:52

Počínaje svým dlouýholetým, společným tažením proti integraci EU, harmonizaci evropského práva, atd?

Ti, kteří v integraci (právem) vidí výhoduý pro sebe, své rodiny, zemi ani zdaleka nemusí být "eurohujeři" nebo "nekritičtí fanoušci" všeho, co se v Bruselu děje nebo co z Bruselu vychází.

Osobně, jak z hlediska globální konkurence, kdy je třeba silnou EU a silné euro (budoucí rezervní měnu, místo dolaru)  coby protiváhu ČLR atd.  považuji JAKOUKOLIV "vládu z Bruýselu" pro nás, občany ČR lepší než jakouýkoliv domácí sestavu, ikdyby byla celá z Klausů nebo Paroubků, atd.

Iluzorní představy...:
Autor: Zdendáč Datum: 3.6.2008 22:11

...Francie a Německa o tom,jak integrací zemí starého kontinentu vytvoří ekonomickou protiváhu USA a později i zemím dálného východu...tedy vznik jakých si Spojených států evropských zdá se být mnohým rozumně uvažujícím tvorům naprosto zcestná...

Osobně si vážím postojů svého prezidenta,který se nebojí nazývat věci pravým jménem (tedy alespoň co se integrace EU týče) daleko víc než kdyby se stal řadovým eurokývalem jako někdejší premier Špidla...

Opravdu jste přesvědčen o tom,že má nějakou dlouhodobou budoucnost projekt ve kterém bude pracovitý Němec dřít na líného Řeka?Smysluplný projekt EU v zemích jako je Francie a Itálie kde odmítají pracovitější seveřané sdílet společný ekonomický prostor i s vlastním líným jihem?...

Bohužel, muýsím souýhlasit. Jako KSČM, Klaus nesnáší integraci EU:
Autor: ČechoAmeričan Datum: 3.6.2008 16:06

Proto, pod vedením Klause, ODS (ikdyž za Topolánka ne už ne tak razantně) a KSČM, bok po boku, od Zahradila po souýdruha kosmonauta Remka, navíc za pomoci "echte vlastenců" jako Bobolina a imunitu si kupující Vovka Železný svými obstrukcemi prý "hájí národní zájmy a hrdost".

Ano, jsou to jen laciné návnady na domácí naivky, laciná snaha na získání bodů domácí popularity.

Re: Slepá nenávist a evropská integrace:
Autor: Šnek Datum: 3.6.2008 16:51

Luďku, prosím vás, uveďte váš první a hlavní důvod proč si myslíte, že EU, ve své dnešní podobě, je pro naši republiku vhodná. Jenom ten opravdu nejhlavnější. Děkuji.

Další otázka. Nemyslíte, že nás Německo a Francie, jako vůdčí státy unie, jednoduše dobyli, aniž by s námi válčili. Teď nám jednoduše přes eurounijní organizace poroučejí.

Proti jejich rozhodnutí není odvolání, svou většinou prosadí všechno.

Re: Slepá nenávist a evropská integrace:
Autor: tris Datum: 3.6.2008 17:04

Luďku, ale Klaus nikdy proti volnému obchodu neprotestoval. Po pravdě řečeno, tvrdit, že "my nebudeme kecat vám do toho, co je u vás a vy nekecejte do toho, co se děje u nás" je "nacionalismus"....proboha proč my bychom měli kecat Portugalcům do rybolovu a oni do našeho zemědělství?

Možná by stálo za to zkusit vysvětlit, proč v tomhle Klaus pravdu nemá, a ne tvrdit, že ji nemá, protože ji nemá. Mimochodem, ani RVHP se nedokopalo k tomu regulovat takové nesmysly, jako dnes reguluje EU, takže srovnání EU s RVHP v tomhle ohledu je opravdu nesmyslný - EU je v mnoha ohledech ještě stupidnější (i když RVHP bylo výrazně nebezpečnější).

Klause si nějak extra nevážím, ale navážet se do něj kvůli euroskeptismu mi připadá hodně ubohé, protože zrovna v tomhle má docela pravdu. Ostatně, nedostatek argumentů ve vašem textu to docela dokazuje.

Re: Slepá nenávist a evropská integrace:
Autor: H.K. Datum: 3.6.2008 17:28

Klaus patří do kategorie nacionalistických politiků Nacionalismus by bylo dobré nejprve definovat. Které činy nebo výroky považujete za nacionalistické?

Klaus, Kočárník, Dyba, Dlouhý a další se napakovali:
Autor: Krvavé oleje Datum: 3.6.2008 11:57

http://zpravy.idnes.cz/slusny-clovek-byl-a-je-za-hlupaka-rika-investigativni-novinarka-jana-lorencova-19o-/kavarna.asp?c=A080523_153646_kavarna_bos

Re: Klaus, Kočárník, Dyba, Dlouhý a další se napakovali:
Autor: H.K. Datum: 3.6.2008 12:21

Chtěl jste něco napsat nebo k vyjádření potřebujete odkazy na jiné?

Re: Klaus, Kočárník, Dyba, Dlouhý a další se napakovali:
Autor: vládík Datum: 3.6.2008 13:18

V tom článku je nutně ta jediná pravda?

na co V. Klaus. nl. NEMĚL odpověď: Melouchaření prezidenta a 1. dámy atd:
Autor: Rozhovor LN Datum: 3.6.2008 15:05

Viz. http://www.lidovky.cz/odpovedi.asp?t=KLAUS2&strana=2 http://www.lidovky.cz/odpovedi.asp?t=KLAUS2&strana=2   

OTÁZKA (volič SNK ED) Doufám, že nejen jako informovaný občan, člověk, se kterým, podle svého opakovaného vyjádření pravidelně komunikuje politické otázky president ČR, jako někdo, kdo je, stejně jako jeho otec přesvědčený o svých pravdách, že najdete odvahu a odpovíte na prosté, ale závažné otázky související s konkrétním a opakovaným zneužíváním image a prestiže úřadu prezidenta ČR V. Klausem. Ptám se vás tedy, ne jako syna prezidenta, ale jako občana, údajného liberála a ředitele střední školy :

Považujete vystoupení prezidenta ČR na propagandistické akci zvané "mezinárodní konference" o změnách klimatu (na kterou vydaly firmy jako ExxonMobil, Philip Morris atd. prostřednictvím tzv. HEARTLAND Institutu, který je "institutem" stejně jako je CEVRO "akademií", několik miliónů, na honoráře pár ke všemu ochotným řečníků a na reklamní kampaň v médiích) 2.- 4. dubna t.r. v New Yorku a jeho propachtování podobenky, titulu a prestiže úřadu presidenta naší republiky Heartland Institutu za zákonné? Za ústavou vymezený mandát?

Za něco, co je v zájmu naší republiky? Jsou zájmy a prestiž ČR hájeny tím, když jako jediný představitel jakékoliv země, prezident ČR je ve společnosti placených “star” řečníků: Jurije Izraele, nechvalně známého ředitele meteroologického ústavu SSSR, který po týdny zadržoval informace o pohybu radioaktivního mraku z Černobylu a dnes za Putina v IPCC tvrdí, že Kyoto “diskrimunuje Rusko”´?

Je to skutečně prestiž pro ČR, když náš prezident je ve “trojce hvězd” V. Klaus, J. Israel a R. Innis? Kde černošský nacionalista, Roy Innis, který si z duté organizace, CORE, “Kongresu pro rasovou rovnost”, které šéfuje od roku 1968 (!) udělal rodinnou dojnou kozu, kdy se, jako VK st, nechává najímat a vystupuje jako “černý konzervativec”? (dokončení níže)