11.8.2020 | Svátek má ZuzanaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


DOKUMENT: Co Klaus neřekl – dementi č. 28Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 173, poslední: 3.3.2008 7:39, přehled diskusí

Ale soudruzi to zkoušejí imrvére.:
Autor: MeKu Datum: 3.3.2008 7:39

Letos to zkusili při presidentské volbě via Svejnar.

Tedy komentátor měl vlastně pravdu.:
Autor: Ivan Datum: 2.3.2008 20:43

Když se někdo brání ideologické infiltraci ze západu, pak je na pováženou ona sama představa ideologické infiltrace. Lidé na západě mají různé názory. Nelze některé zdůrazňovat a jiné zamlčovat.  Klaus by rád zamlčoval ty názory, které se mu nehodí a tak "bojoval s ideologií". Ale zamlčováním se s ideologií nebojuje. Například když se v Klausově předmluvě k prvnímu českému překladu ekonomie neobjeví  ani zmínka o  Marxovi, zatím co učebnice ekonomie mu věnuje celou kapitolu a píše o něm s velkým uznáním. (V další předmluvě k dalšímu vydání, již výrazně kratší předmluvě, je povinná zmínka i o Marxovi, působí jako vynucená úlitba.)

Není divu, že vědecký svět Klause "nebere" proto Klaus vědce tak nenávidí.

Rěči, řečičky. Všude stojí psáno :
Autor: brána Datum: 2.3.2008 20:42

Dokud nepřejdeme na systém přímé volby, neuvidíme kvalitní nezávislé kandidáty. Určitá skupina lidí nás na počátku 90. let záměrně vrátila do politické kultury 20. let minulého století a zakotvila to i ústavně. Od té doby je prezidentská funkce ceremoniální a poplatná politickým manipulátorům, ne svým občanům. Změna tohoto stavu je stále v nedohlednu, volání po přechodu k přímé demokracii je sporadické. Ještě dlouho se bude rozhodovat o nás bez nás, ještě dlouho zůstaneme pouhými diváky ve vlastní zemi, v té naší specifické hře na demokracii.

Já ti to řikala Venco,:
Autor: Tunel Mamá Datum: 2.3.2008 17:23

nekandiduj! 90% národa tě má plný zuby! Ale ty né, ještě prej musí aspoň 5let podržet privatizační bandu. No tak si počti, jak tě národ v lásce.

Re: Já ti to řikala Venco,:
Autor: jirka.s. Datum: 2.3.2008 17:28

Jojo, lady Hamiltonovou pozdravuj taky! ;-D

Re: Re: Já ti to řikala Venco,:
Autor: Tunel Mamá Datum: 2.3.2008 19:25

Děkujem za inteligentní podporu Weigle, i tvoje šibalství starej pokreje, neboj. Vlci musí spolu výti!!!!

Navzdory Neskutečným přemetům mých drahých:
Autor: Tunel Papá Datum: 2.3.2008 17:05

modrých rektálních patolízalů prohlašuji, že jsem si vědom své viny na ožebračení tohoto státu a jeho obyvatel. Dále prohlašuji, že má kandidatura na presid. měla jediný účel: ochránit dobudoucna všecky privatizační zloděje od potrestání. A to se mi s jejich pomocí podařilo! Zbytek národa nám může políbit pr... !!!!

Re: Navzdory Neskutečným přemetům mých drahých:
Autor: jirka.s. Datum: 2.3.2008 17:22

Tak pozdravuj vedle na třistapatnáctce admirála Nelsona! ;-D

Re: Re: Navzdory Neskutečným přemetům mých drahých:
Autor: Tunel Papá Datum: 2.3.2008 17:26

děkuji za zastání Jakle, ostatně platím tě za to!

Re: Re: Re: Navzdory Neskutečným přemetům mých drahých:
Autor: jirka.s. Datum: 2.3.2008 17:30

Ta tisícovka Koženému, ta tě ale žere, viď, magore? ;-(

Už aby se zjevil nejaký NEKLAUS:
Autor: Obřík Datum: 2.3.2008 16:44

Půlka lidí Klauze žere a neposlouchá jakékoli protiargumenty a druhá půklka má Klauze plný zuby.Už aby se zjevil nejaký NEKLAUS, který by dokázal vytěsnit z hlav - konzerv bez fantazie toho Klauze

konzervativci u nás jsou jako konzervy které v sobe ukrývají  dávno zkažený obsah - jen ten smrad ještě není cejtit - smrad pravicové retoriky ale čínů, které šly na ruku jen a jen post bolševický smetánce.

Vůbec nechápu, jak by definovali svůj konzervativizmus ti co se kaonzervativce a přívržence Klauze považují.

Co by rádi konzervovali - co jsou pro ne ty správné hodnoty na kterých trvají ??a co jsou pro to ochotni udělat kdome kecání . Konzervovat je možno vcelku cokoli.

Re: Už aby se zjevil nejaký NEKLAUS:
Autor: jirka.s. Datum: 2.3.2008 17:25

Panečku, to byl tedy výkon, ten vybraný pravopis, ta úžasná syntaxe!  To už není ani fantasie, to je přímo fantasmagorie! ;-D

Re: Re: Už aby se zjevil nejaký NEKLAUS:
Autor: Obřík Datum: 2.3.2008 22:42

Ale z toho, že jste alespoň  Vy reagoval na můj npravopis mám alespoň jistotu, že Vy - alespoń Vy jste mnou v nevýslovných poirodních bolestech zformulované mašlenky četl - aspoň někdo. Víte , já jsem traktorista a jsem rád, že vůbec dokážu postit počítač a něco naťukat. A A´t se Vám to líbí , nebo ne , tak i tykový lidi jako já budeme příště volit prezidenta a asi Vás z té představy vomejou, ale volit budou i možná vetší blbci, než jsem já. 

Kolik Klaus zaplatil za podvodny doktorat:
Autor: bis Datum: 2.3.2008 15:22

Tento podnik AmerAsian University, coz ovsem vubec zadna universita neni, "takydoktroraty" prodava za poplatek.  Klaus se timto takydoktoratem chlubi na svych oficialnich strankach. 

Proc si novinari a parlament dosud nevyzkoumali,  jak je mozne, ze president Ceske republiky si takovy podvodny doktorat KOUPIL za verejny peniz?  Je to nejen ostuda, ale taky PLYTVANI verejnych prostredku.

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/vaclav-klaus-sberatel-titulu-ktery-mozna-naletel_44880.html

Re: Kolik Klaus zaplatil za podvodny doktorat:
Autor: PRASI DENT Datum: 2.3.2008 15:28

tohle hovoří za VŠE.....Už se zase dere za naše prachy do USA se svými klimatologickými bludy......Snad nebude mit při tom na hrudi -  metál od Putina....

Re: Kolik Klaus zaplatil za podvodny doktorat:
Autor: PetrH Datum: 2.3.2008 15:29

A kolik za ten titul dal, blbe? Už to tapetujete měsíce po všech fórech a ještě jste nic nedokázal!

Re: Re: Kolik Klaus zaplatil za podvodny doktorat:
Autor: bis Datum: 2.3.2008 15:39

Myslim , ze za ten "takydoktorat" min nez 10 tisic dolaru nezaplatil.  Co myslite Vy?  Myslite, ze je spravne, ze Vas president si kupuje podvodne doktoraty?  Kolik zaplatil vi ovsem sam Klaus.  Treba vam to jednou rekne.  Proc sbira doktoraty z neexistujicich universit a z universit , ktere nefiguruji mezi 1,000 nejlepsimi , ovsem vi jen Klausuv psychiatr.

Re: Re: Re: Kolik Klaus zaplatil za podvodny doktorat:
Autor: H.K. Datum: 2.3.2008 16:44

Kupte si taky. A budete DOKTOR. A bude o jednoho šťastného člověka víc.

Re: Kolik Klaus zaplatil za podvodny doktorat:
Autor: Obřík Datum: 2.3.2008 16:30

A navíc -většinu těch doktorátů a čestnách ocenení, kterými se Dědek chlubí mu daly NGO -tedy nevládní organizace a většina se ve svých matriálech i oficielně jako NGO prezentují

A přitom boj proti NGOismu je vedle boje proti Ekologům jedno z hlavnách Klausových témat.Prostě u něj se VŽDY míjí skutky s proklamacemi.

A proto to co Klaus řekl a nebo neřekl je úplně vedlejší. A je zajímavé, žýe on si vždy vybírá takové hovadiny, jako je tato  - probíraná v tomto článku. Je ti jen SLOVÍČKAŘENÍ - on se zde ohradil proti něčemu co mu balo vkládáno do úst, ale co se týče jeho skutků , tak udělal přesně to , co  jako řekl - jen to neřejk.

 

Re: Re: Kolik Klaus zaplatil za podvodny doktorat:
Autor: H.K. Datum: 2.3.2008 16:55

A proto to co Klaus řekl a nebo neřekl je úplně vedlejší.

Kdyby to V,K. napadlo,  tak by to stejně řekl. Jestli to neřekl, tak pokud ho to napadne, tak stejně to řekne. Je zbytečné čekat a neříkat nic, když on stejně něco řekne. Když to řekne nějak jinak, tak to napíšeme tak,  jak to chtěl říct. Jak to chtěl říct, tak to víme jenom my. Protože my víme totiž všechno a všechno děláme správně.

Re: Re: Kolik Klaus zaplatil za podvodny doktorat:
Autor: jirka.s. Datum: 2.3.2008 17:32

Ale no tak, už tu tisícovku konečně ožel, zítra má prý už zase svítit sluníčko! ;-D

Vím, že:
Autor: Tunel Papá Datum: 2.3.2008 13:54

národ by daleko víc zajímalo proč jsem potlačením rychlé tvorby zákonů umožnil rozkradení republiky ve prospěch svého bratrstva Kočičí pracky. To však opravdu,opravdu nebudu objasňovat! A k tomu mi jakýkoliv zástupný problém pománej, Amen.

Re: Vím, že:
Autor: PRASI DENT Datum: 2.3.2008 15:23

Tohle už Velký KORMIDELNÍK svým Šmoulům objasnil.....Kdo to nepochopil je sockomouš a nemůže se mu přijít na přízvisko v kLausmodrém světe.......Celý národ má být hrdý na všechny jeho p..y....

Re: Vím, že zákonů bylo dost.:
Autor: H.K. Datum: 2.3.2008 15:31

V padesátých letech se tvořily zákony jedna radost a ukradli všechno všem. Myslím, že zákonů bylo dost.

Re: Vím, že:
Autor: PetrH Datum: 2.3.2008 15:31

Kočka má bratrstvo? Nojo, ono se to tam žení a vdává mezi sebou, co?

Re: Re: Vím, že:
Autor: jirka.s. Datum: 2.3.2008 17:34

Jojo, a sem tam se mezi nimi objeví i nějaká ta blondýna! ;-D

Docela půvabná rozepře:
Autor: Jindřich Datum: 2.3.2008 13:51

Nejprve si blafuňka Hekrdla upraví Klausův názor tak, aby se mu s ním snáze polemizovalo. Potrefený pak uvede na pravou míru, že se nedomáhal ideologické závory, nýbrž jen označil ideologickou infiltraci za hlavní překážku našeho tehdejšího vývoje.

 

Od údajného ochránce svobody a volné soutěže idejí, bych přece jen očekával, že nebude démonizovat existenci odlišných názorů. A hlavní překážkou tehdejšího vývoje bylo všechno jiné, než infiltrace názorů „levicových liberálů“ z Ameriky. Nemluvě o tom, že ideologická infiltrace je nadávka stejně rudoprávní jako ideologická závora.

:-(:
Autor: ilna Datum: 2.3.2008 13:51

Milý pane Klausi, je mi úplně ukradené, co jste řekl, neřekl, chtěl říct, nechtěl říct.... Jste mi úplně ukradený již celých 18 let.

Pro modroptáky - volím vždy pravici. Nikdy ale ODS.

Re: :-(:
Autor: PetrH Datum: 2.3.2008 15:37

Svatá prostoto! A koho??? Že oni vás obelhali? Chudák Kavan taky myslel, že práská ministerstvu zahraničí a zatím to byli estébáci!8-o

Paní,slečny , pánové!:
Autor: visolaje Datum: 2.3.2008 11:09

Proč se tak rozčilujete nad tím, že novinář napsal něco o někom, koho znáte zase jenom z novin!  A každý z vás jen z těch "svých"!  Pochopiul bych, kdyby se zde ozval někdo z povolaných, tedy těch, "kdo byli u toho"  znají přesně vyslovený text a argumentačně usvědčí novináře ze lži!  To by mělo být podstatou správné diskuze, ne se tady navzájem napadat vulgarizmy jen proto, že ten druhý  věří a zastává trvzení "toho druhého"  Je jednání hodné člověka, který ani nehodlá diskutovat, (má přece jít o diskuzi, nebo ne?) líného najít přžesvědčivé argumenty a jen si tady, (pochopietlně anonymně),  "kasá triko"!  Jsem přesvědčen, že většina  tady "diskutujích", by ve veřejné diskuzi  "ani nemukla" !  Několik jich znám a hned po odhalení  o jaké že "hrdiny"  jde, se, alespoň na čas, stáhli, dokud nenabrali odvahu se zase, pod jiným nickem, vrátit.  A k této diskuzu z mé strany jen tolik, že pro mne, a věřím že i provás, není vůbec životně důležité,  co "nasmolil"  jeden z novinářů  jen proto, že je za to placen. Pan prezident se po právu ohradil, sdělil k tomu své a protože pan redaktor "zmlknul", je evidentní, kdo má teď navrch. Já osobně nejsem panem Ing.Klausem unesen,  ale ani nemám důvod jej nenávidět. Beru jej jako člověka, který může mít svoje chyby a věřím, že  i pokud  udělal nebo prohlásil něco jinak, než já mám za správné, udělal to proto, že má na věc jiný názor než já, ne proto, aby kohokoli vědomě poškodil a tak se s tím nějak vyrovnám. Zásadní pro mne je,  své námitky vůči někomu říkám jemu osobně, nebo prostřednictvím voleb a nenadávám těm, kdo se mno nesouhlasí. Když nemám solidní argument ukázat že nemá pravdu nebo lže, m l č í m !

Mějte se, ikdyž je větrno!