Diskuse
DISKRIMINACE: Kolik máme ombudsmanů
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M66i32r75o35s90l77a29v 72K94o49c74i44á56n
Naše republika je směskou různých etnik lidí, kteří se tady někdy v minulosti usadili. V určité době jsme se dohodli, že budeme všichni Češi, protože se tak cítíme. A protože chceme v jádru hodně podobné věci. Samozřejmě tady má právo žít i ten, kdo se tak necítí, ale musí alespoň respektovat zdejší zákony - lidem, kteří zákony porušují, se říká kriminálníci (právníci nechť mne laskavě opraví). Bez ohledu na to, odkud pocházejí. Tohle dělení mi připadá dostatečné - všechno ostatní je jen výsledkem naší posedlostí škatuklováním. Hodně by se vyřešilo, kdybychom se toho drželi, a informaci, že člověk určitého etnika porušil zákon, brali jako stejně irelevantní jako to, zda je brunet nebo blonďák.
P91e25t11r 38K76u29b16á39č
Pokud si dobře pamatují celá opičárna s povinným posledním rokem školky vznikla kvůli tristním školním výsledkům malých Romů.
Možná by "integrační" neziskovky, které se v ghettech soustředí na školení - jak získat dávky - mohly udělat též sérii školení - jak dostat pětiletého do školky.
J41i85ř23í 77B85a96r66c89a70l
Ale to byste po nich chtěl moc. Ty "neziskovky" jen chtějí za naše peníze uživit ty "myslivny", co tam "zaměstnávají".
J83i48ř54í 87R45e72j53z20e41k
Kdo je Rom a kdo ne dnes nikdo neví. Pokud se to bere podle sčítání obyvatel, tak to dnes není směroplatné. Každý se přihlásí podle svého uvážení. Když jsem byl před dávnými lety na vojně , tak zrovna probíhalo sčítání lidí a všeho dalšího. Jako znalec písma pana Hůlky, jsem byl na školení a tam nám soudruh školitel jasně řekl:
Serte na to, co vám kdo říká , když je to cigoš, tak bude mít v kolonce národnost písmeno "A".
P75e15t70r 94A71d66á78m21e90k
Přemýšlel jsem jedou nad tím, jak to, že jedno etnikum, které přišlo před 2000 let z Blízkého východu, má vysoký počet nobelistů za teoretickou fyziku, zatímco druhé etnikum, které přišlo před nějakými 700 let z Indie, má problémy s učením po celé Evropě. Došel jsem k závěru, za který mě každý evoluční biolog roztrhne jako hada: u Židů se od vyhnání z domoviny udržuje aspoň v mužské populaci schopnost číst a psát (kvůli čtení z Tóry), zatímco Romové dodnes nemají písemnou kulturu. Já si myslím, že tato skutečnost se za ta staletí někde v genetické výbavě odrazila.
P25e15t87r 33D18v39o90ř34á45k
S písemnou kulturou to bude souviset.
Když si vezmete, které rasy ještě před pár desítkami let žily na úrovni doby kamenné (Indiáni, afro-afričané, cigoši, všelijací ti "polynésané" nebo přímo Aboriginiové a pod.), tak žádná z nich nemá písemnictví.
Cigoši dokonce ani nemalovali po jeskyních. Umí aspoň hezky sprejovat nebo i to dělají bílí?
V61a57ň15u80r62a 81P34e65t35r
Prostě nelze přiznat, že většina Cikánů má podprůměrné IQ. To odporuje rudozelené ideologii. Totéž, mimochodem, platí i pro černochy ze subsaharské Afriky a z části i pro ty jinde!
J88a67n 55H51a56j27s45k53ý
Tak ovy jsou už čtyři stupně mentální retardace. Já se pamatuji, že dříve byly tři: debilita, imbecilita a idiocie.
J11i67ř46í 23Š55a97m74á16n50e83k
Čtvrtý je aktivismus. Lidskoprávni a vítačský, grýndýlový a ekoteroristický ...
V82l59a40d25i96s20l37a90v 62K35o93l51m87a70n
A tento "problém" trvá už několik set let.
Kontrolní otázka: "Viděl už někdy někdo VIETNAMCE (ČÍŇANA atd,)" žádajícího o "dafky""

P32r87o32k15o58p 39D73i21v97i50š
Jedna věc je divná, jak mají ředitelé a ředitelky mateřských škol hledat cikáňata, která nebyla do školek přihlášena?
R15o94m73a70n 45L24a65n63g19e58r
Snadno. Zaručeně jsou přihlášená na dávky.
V58l79a75d16a24n 18K32u71č77e35r
IQ je vrozené a nelze zvýšit. Můžete pouze zblbnout.
J22i71ř74í 86R74o32š14k84o14t94a
IQ je jen jeden z mnoha parametrů tvořících osobnost, i lidé s nižším IQ mohou být úspěšní a naopak vysoké IQ není zárukou úspěchu.
To že děti z úspěšných rodin mají lepší výsledky ve škole než děti se sociálními problémy není tím že by v těchto dvou skupinách bylo IQ statisticky jinak rozloženo.
J29o39s89e29f 11P45o25k80o98u57t91n16ý
Jestli ona ta mentální retardace různého stupně není následkem příbuzenské plemenitby, jako např. u Pákistánců, zejména žijících v uzavřených komunitách mimo Pákistán, ale i v tamních vesnicích.
V77l16a77d51a22n 25K90u50č17e12r
Není. Habsburkové si také libovali v příbuzenských sňatcích ale blbí nebyli. Jako příklad je poslední korunovaný český král Ferdinand I. Dobrotivý který se moc nepovedl ale pálilo mu to velice dobře a mluvil pěti jazyky.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz